Confidential Confessions

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Draconica

  Confidential Confessions

  <img src="http://i.imgur.com/7MOYu.jpg" align=left hspace=13 width=300height=446 ></img><hr/>
  Confidential Confession
  問題提起 作品集
  <hr/>

  Metai: 1998 - 2002
  Žanrai: Drama, romantika, mokykla, shoujo, psichologinis, tragedija, SUAUGUSIEMS
  Istorijos autorius: Momochi Reiko
  Dailininkas: Momochi Reiko
  Apimtis: 6 tomai, 23 skyriai

  Anime-Planet

  Skaityti internete: MangaFox
  Parsisiųsti: MangaTraders

  Aprašymas: Confiential Confessions yra gan šokiruojanti manga, kurioje pasakojama apie gyvenimą sukrečiančias problemas, bei paaugles merginas, kurios su jomis susiduria. Emocionalios istorijos, kurių pagrindinės veikėjos labai įvarialypės, kalba apie tokias temas kaip paauglių prostitucija, žaginimai, ŽIV, persekiotojai, savižudybės ir seksualinis priekabiavimas.

  <hr/>

  <hr/>Ši manga tikrai viena iš tų, kurias sunku pamišrti. Kaip aprašyme ir rašoma, autorė kalba apie labai skaudžias temas, kurios aktualios paaugliams, tarp jų ir narkomanija, bei dedikuojančiai stengiasi nubrėžti ribą tarp to kas bloga ir kas gera. Žinoma, kiekviena istorija turi laimingą pabaigą ir manau ne atsitiktinai. Ne taip kaip prieš tokius dalykus nusiteikusių žmonių propaganda, ši manga parodo, kad stengiantis galima rasti įšeitį iš visur. Kai kurios istorijos mane nustebino, vien dėl to, kadjas galima sutikti ir savo aplinkoje, rasti panašumų. Tai labai realios istorijos su labai realiais veikėjais. Žinoma, kas liečia vizualinę pusę, piešimas gal ir nėra labai ypatingas, bet tai atsveria didelė moralinė vertė.
  Visumoj duosiu 3.5/5 ir suapvalinsiu iki 3, nes 4 kaip ir neverta, kadangi mangai vystantis toliau istorijų stiprumas pastebimai blėsta, o juk tai ir yra pastarosios stipriausias arkliukas.

  <hr/>

  <hr/>
  1
  5
  0%
  0
  4
  0%
  0
  3
  0%
  1
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
Working...