AR∀GO

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Sable
  The Hitchhiker

  • 2005 03 11
  • 1530

  AR∀GO

  <table width=680><tr><td><div align=justify><img src=http://img209.imageshack.us/img209/2186/title1n.jpg align=left hspace=5></img>
  AR∀GO

  Metai: 2009 - …
  Žanrai: siaubas, mistika, antgamtinis, berniukams
  Autorius: Arai Takahiro
  Apimtis: 53 skyriai (ongoing)
  Nuorodos: MAL, MangaReader

  Istorija: Dvynių Arago ir Ewan tėvus nužudo Patchman pramintas seriinis žudikas. Panašios žmogžudystės jau kurį laiką gasdina visuomenę. Jas vienija tai, kad aukos trūksta kūno galūnių, o ant kaklo visad lieka delno formos nudegimo randas. Po trylikos metų išsiskyrę Arago ir Ewan susitinka. Vienas tapo daug žadančių detektyvu, kitas keršto vedamas praleido tuos metus klajodamas po pasaulį bandydamas susekti Patchman žudiką. Žudiko tikslas visus tuos metus buvo išlaukt kol Arago kūnas suaugs ir taps tinkamas perkelti jo sielai bei legendinei Brionac galiai, kuri paprastų žmonių kūnus priverčia degraduot ir iširti. Per susidurimą Arago ir Ewan patenka į avariją. Bandydamas išsaugot taip lauktą kūną Patchman panaudoja Ewan kūno dalis atstatyt Arago kūną. Kartu su brolio ranka Arago gavo ir dalį Patchman Brionac galios.
  <hr><img src=http://img196.imageshack.us/img196/9871/title2ew.jpg align=right hspace=5></img> Kūrinys yra ypatingas savo aplinka visu pirmą, nes veiksmas vyksta Didžiosios Britanijos Londone. Yra jausmas, kad yra apeliuojama kažkiek į Džeką Skerdiką šičia, todėl jaučiama tokio angliško detektyvo ir veiksmo tradicija. Malonu matyt europietiškus stereotipus ir legendinius padarus šioje mangoje. Nors japonai aišku savo trigrašį kai kur ir įkiša, bet kiek kitoj sferoj. Įdomu matyti kaip Brioniac paveikia Arago gyvenimą bei santykius su žmonėm, kuriuos jis atstumia dėl ardančios viską kas gyva galios, sklindančios iš jo kūno.

  Kaip berniukiško žanro kūriniui piešimas čia tikrai patenkinamas. Gan įdomios yra kai kurių monstrų išvaizdos. Siužetas nėra įtin įmantrus, turintis būdingą berniukiškams kūriniams įvykių liniją, todėl nemažai kas yra gan nuspėjama. Bet šitai nemaišo mėgautis istorija bei veiksmu.

  Rekomenduoju visiems pavargusiems nuo japoniško folkloro ;]
  <hr>
  <hr>

  <hr><hr></td></tr></table>
  8
  5
  0%
  3
  4
  0%
  2
  3
  0%
  3
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
 • exccgmen
  Tikrai?
  • 2008 11 20
  • 8

  #2
  Pusė velnio. Pradžioj sunkiai ir gan nuobodžiai skaitėsi, piešimas taip pat buvo gan keistas. O vėliau visai įdomu pasidarė, kažkur ties dvidešimtu skyrium.
  8/10

  Comment

  Working...