Dance in the Vampire Bund

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Aramis

  Dance in the Vampire Bund


  ダンス イン ザ ヴァンパイアバンド(Dance in the Vampire Bund)
  - Šokis Vampyrų Saloje -


  Autorius/dailininkas: Nozomu Tamaki;
  Pasirodymo metai: 2006;
  Leidimo laikotarpis: 2006-06 - ?;
  Žanras: veiksmas, vampyrai, romantika, erotika, siaubas;
  Panašios mangos: Blood Alone;
  Skyrių/mangos knygų: 11/60 (ongoing);
  Ekranizacija: Dance in the Vampire Bund

  Aprašymas: Vampyrai daug kartų gyveno žmonių šešėlyje misdami jų nepasitikėjimu ir baime tapo siaubo istorijų veikėjais. Tačiau viena jų nusprendė viską pakeisti, todėl iš Japonijos vyriausybės nusipirko dirbtinai suręstą salą, ir pavadino ją "Vampyrų sala". Joje privalės apsigyventi visi vampyrai, taip apribojant jų keliamą pavojų visuomenei. Visą tą procesą inicijavo vampyrų princesė, Mina Tepes. Tačiau kad įgyvendintų šį sumanymą reikia pranešti apie vampyrų egzistavimą, kas ne visiems patinka...

  Akira - vilkolakis, augintas tik vienam tikslui. Tarnauti jos Didenybės apsaugoje ir ginti ją savo gyvybės kaina. Tačiau jam tai daryti gana sunku todėl, kad nieko neprisimena apie savo pažadą duotą Minai, tačiau jis suvokia, kad Mina yra jam labai brangi, todėl Vampyrų salos įkūrimas bei viešas pareiškimas apie vampyrų egzistavimą jam tampa sunkiu ir pavojingu išbandymu...

  Veikėjai:  Akira  Mina Tepes
  Yuki
  Na, tikriausiai kas antros moters svajonių vyras, tame tarpe tarp naminio šuniuko ir supermeno. Jis vilkolakis, augintas specialiai ginti Miną nuo visų gresiančių pavojų, tačiau šiaip jis tik paprastas moksleivis, ar bent jau buvo toks kol Mina netapo jo bendraklase. Panašu, jog įsimylėjęs Miną, nors to aiškiai kol kas nepasakė, nebent kiti veikėjai netiesiogiai užsiminė. Na, šiaip šaltakraujis vyriokas, tačiau širdies gilumoje pacifistas, kovojantis ne dėl savęs, o tik dėl savo išrinktosios ar artimųjų.
  Pažiūrėjus į iliustraciją nelabai suprasi, kas ši iš pažiūros nekalta mergaitė - tačiau ji yra viena iš galingiausių vampyrų, Mina Tepes. Ji yra paskutinioji iš kilmingosios vampyrų valdovų šeimos. Norėdama atskirti žmonių ir vampyrų interesus kartu nekenkdama nei vienai pusei, iš Japonijos vyriausybės nusiperka salą, kurioje nori pradėti ramų gyvenimą. To siekia nesiskaitydama su priemonėmis. Labai prisirišusi prie Akiros.
  Ne pati drąsiausia mergina, Akiros bendraklasė. Kai pagaliau sukaupė drąsą pasakyti tai, ką jaučia pastarajam, buvo jau vėlu, todėl jis ją atstūmė. Šiaip ji yra mokyklos tarybos narė, kukli, drovi, mėgsta rašyti. Jai labai svarbi aplinkinių nuomonė. Kažkada padovanojo Aikirai sidabro žiedą, kas privertė Miną laikyti ją galima savo priešininke kovoje dėl Akiros, nors konfrontacijos kaip ir nebuvo. Trumpai - "maid in danger" tipo mergina.
  Autoriaus reziumė:  Na, ką gi čia dabar protingai pasakius... Ir trumpai. Mane "užkabino" anime, todėl panorau perskaityti ir mangą. Ir nenusivyliau šiuo savo sprendimu, kadangi manga versija anime tikrai nenusileidžia, kai kurie dalykai net pranašesni. Tiek trumpai.

  Na, dabar pasigilinant į kitas klišes, pirmiausiai reikėtų pakalbėti apie siužetą, kuris yra ohoho koks smagus ir įtraukiantis. Visa istorija yra suskirstyta vadinamosiomis "arkomis", todėl smagiai ir lengvai skaitoma, kad ir ne vienu prisėdimu. Pats siužetas labai įtraukiantis ir daugiau mažiau netikėtas. Pati meilės istorija, veikėjų vystymas žavi.

  Dabar piešimas... Nustebau aptikęs faktą, jog šios istorijos dailininkas geriau žinomas kaip hentai dailininkas. Tačiau tai visiškai netrukdo šiai mangai, netgi padeda įsijausti į pačią atmosferą, ir aišku nuogybes. Nors, jas suskaičiuoti galima ant pirštų. Fonai atlikti gana detaliai, veikėjai irgi gražūs ir turintys sau būdingus bruožus.

  Na, čia, skirtingai nuo kitų mano aprašytų mangų didelėmis krūtinėmis nelis, nors, pervertai ras kur pasižiūrėti. Ši manga labiau orientuota į žmones, kuriems svarbus siužetas ir jausmai. Taigi, visi slapti romantikai ir romantikės marš skaityti. Jau kaip perskaitysime, tada pridėsime ir balsavimą, o dabar bėgsiu laukti kito skyriaus, nes 33 labai jau trumpam pakako..  Vaizdai iš mangos:
  Spoileris:

  Na, visų pirma norėčiau įspėti, kad šioje mangoje yra vaizdų, galimai netinkančių nepilnamečiams. Skaitykite tik savo nuožiūra.
  Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2013-02-26, 11:48. Priežastis: Atnaujinta info 2013 02 26
 • AKUJI-SAN
  Anime narkomanas ;-)
  • 2008 02 16
  • 190

  #2
  Kartais tikrai gaila, kad anime praleidžia epizodus iš mangos ar juos keičia: pvz:.
  Spoileris:
  mokyklos prezidentės meilės objektu tapo mergina(o ne shota );
  scena su fangless vaikų "tėvais" pakeista ir panašiai...

  Bet šiaip ir manga ir anime yra puikūs
  Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2010-02-28, 15:55. Priežastis: spoiler

  Comment

  • Lelouch
   NoN Stopas

   • 2009 12 17
   • 29

   #3
   Zinot, cia mano pirma manga ir man labai patiko nors ir nedaug dar paskaiciau, bet

   Comment

   • vytautas1313
    Narys
    • 2009 03 17
    • 73

    #4
    mokinuos japoniskai namu saligomis, gal kuomet pameginsiu versti ......
    tikiu mokytis niekados nevielu

    Comment

    • Edvinukas
     Kolekcionierius
     • 2009 11 02
     • 105

     #5
     Man manga asmeniskai zymei geresne nei pats anime.

     Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

     Comment

     • Aramis

      #6
      37 skyrius atrodo pabaigė vieną side off'ą, bet paliko dar daug neatsakytų klausimų. Kas dėl visko kaltas ir ką Mina darys toliau. Tačiau, wov, paskutiniu metu tai mano laukiamiausia manga, o ir berods susitvarkė vertimai, dabar berods ne bet kada leidžia o fiksuotu laiku.

      Comment

      • ciombiukas
       Forumo maniakas
       • 2009 09 18
       • 470

       #7
       Gal zinot kada iseina 38 chapteris?

       Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

       Comment

       • Aramis

        #8
        38 skyrius. Man kažkodėl neužkrovė, gal Jums seksis geriau. Prieš jį yra dar omake (37,5), tačiau nieko įdomaus jame nėra, geriau tęsti main story. Omake pasakoja apie Minos sutikimą namuose atsibudus.

        Beje, trisdešimt aštuntu skyriumi prasideda 7 knyga, todėl vertimai turėtų tapti ne tokiais chaotiškais, scanlation daromi iš Volume kiek supratau. Manau tai tikrai džiugi naujiena - tikiuosi, kad praskaidrins ir šiaip gražią vasaros dieną

        Comment

        Working...