Uncivilized Planet

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Sable
  The Hitchhiker

  • 2005 03 11
  • 1530

  Uncivilized Planet

  <table width=720><tr><td><div align=justify><img src=http://i679.photobucket.com/albums/vv151/S_a_b_l_e/uncivilizedplanet2bsv1.jpg align=left hspace=10 border=2></img>
  Uncivilized Planet

  Žanrai: mokslinė fantastika, psichologinis, drama, smurtas
  Autorius: Jiro Matsumoto
  Apimtis: 11 skyrių
  Metai: 2003
  Nuorodos: ANN || MangaTraders || Online

  Istorija:

  Veiksmas vyksta prasto išsivystimo lygio planetoje žemų gyvenimo salygų mieste. Visiškas užkampis, kurio gyventojai vos suduria galą su galu. O dar priedo niekam nepadedantis karas, per kurį visai pamirštama apie bet kokį žmogiškumą ar žmogaus teises. Veikėjai yra vaikystės draugų trijulė – flegmatiškas ir nesavarankiškas Nicolo (Colo), jį engianti šokėja bei nelegalių ginklų kontrabandistė Cookie bei savo šeima besirūpinanti duonos pardavėja Naomi. Visi trys turi savo svajonių ir planų ateičiai. Tačiau jom pasiekt jų gyvenamoje planetoje jokių paprastų priemonių ir nuoširdaus darbo neužtenka. Karas, sužlugdytos svajonės, kasdienis smurtas ir išnaudojimas, neištikimybė, pavydas, išdavystės ir t.t. Toks yra svajotojų likimas.

  <hr><img src=http://i679.photobucket.com/albums/vv151/S_a_b_l_e/Uncivilized_v01.jpg?t=1260907092 align=right border=2 hspace=5></img>Skaitydamas, jaučiau kad mangos stilius jau kažkur matytas. Ir neklydau, pasirodo buvau skaitęs ir kitas šio autoriaus mangas (Freesia, Tropical Citron). Piešimas pas jį yra gan nešvarios ir nemielos natūros, bet kaip tik pasakojamoms istorijoms puikiai tinkantis. Kaip ir kitose mangose, Uncivilized Planet yra kupinas smurto ir sekso scenų, pabrežiamas ir žemas gyvenimo lygis ir svajonių atitrūkimas nuo realybės.

  Šioj mangoj tas kaip tik labai stipriai parodoma per Colo svajonę iškeliaut iš tos barbariškos planetos į kosmosą ir kitą jo siekimą – iškeliavus iš gimtojo miesto į sostinę, tapt dailininku. Ir viena, ir kita yra beveik neįmanoma. Įdomu ir tas, kaip transformuojasi veikėjų svajonių suvokimas sunkaus kasdienio gyvenimo eigoje.

  Prieš skaitydami, pasvarstykit ar viskas pas jus gerai su nervais ir ar smurto ir sekso scenos nebus problema. Čia jum nei ‘martial arts’, nei ‘ecchis’ koks ;] O jei patiks, imkites ir kitų autoriaus darbų. Tikrai bus verti dėmesio. Artimiausia šiai mangai tikriausiai būtų Tropical Citron. Panaši apimtis, aplinka ir tematika.

  <hr>
  <hr></td></tr></table>
  3
  5
  0%
  1
  4
  0%
  0
  3
  0%
  2
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
Working...