Lovely Complex

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Lovely Complex

    ラブ★コン
    Lovely Complex



    Metai: 2006
    Žanras: Romantika, komedija
    Trukmė: 100min.
    Imdb vertinimas: 6.7
    Vaidina: Ema Fujisawa , Hiro Mizushima, Nami Tamaki, Risa Kudou, Shosuke Tanihara, Susumu Terajima, Teppei Koike, Yusuke Yamazaki

    Papildoma Info:
    ANN ; Imdb

    Risa Koizumi yra labai aukšta mergina - aukštesnė už bet kurią kitą japonę. Dėl to mergina dažnai kompleksuoja, tačiau savaime suprantama, kad nieko čia jau nepakeisi.
    Panašią problemą turi ir jos klasės draugas Atsushi Otani. Jis yra labai žemas, ir dėl to taipogi nesidžiūgauja.
    Nors šie du jaunuoliai gabai skiriasi išvaizda (tai yra ūgiu), jie yra labai panašūs savo charkteriu ir pomėgiais. Visi aplinkiniai sako, jog jiedu - ideali pora, tačiau patys jaunuoliai tuo tikėti nenori.

    Pamažu jie susibendrauja ir tampa gerais bičiuliais, tačiau visi aplinkiniai supranta - Risa ir Otani patinka vienas kitam, nors patys to ir nepripažįsta. Draugystė tarp aukštos merginos ir žemo vaikino jiems atrodo neįmanoma, tačiau laikui bėgant jie ima suprasti, kad stereotipai nėra taip jau ir svarbu...

    Lovely Complex buvo pirmas mano live-action, kuris nuvedė mane doramų link. XD Tada kai jį žiūrėjau, jis man atrodė labai geras, tačiau dabar galiu pasakyti, kad šis filmas buvo labai lol. Nu toks jau bukas, kad nei juoktis nei verkt. Žinoma, tai buvo komedija, tai ir turėjo būt toks bukokas, bet ten visi blizgantys efektai ir pan. atrodė tikrai kvailokai.

    Taip pat ką galiu pasakyti apie vaidybą, tai Koizumi vaidinanti Ema Fujisawa, persistengė vaidindama ir tiesiog kvailai atrodė. Turiu omenyje, kad Koizumi neturėjo būti tokia buka

    Ir dar kai kas: Pakeitimai šiokie tokie buvo...Iš kur pas Risą sesuo?O.o'' Ir mokytojas..Nu nepatiko jis man filme, nors užmuškit...Per anime daug fainesnis buvoXD

    Išvada:
    Jei nuspręsit žiūrėti, nesitikėkite nieko rimto, nes tokia bukoka komedija ir tiek, bet man patiko XDD
    6
    5
    66.67%
    4
    4
    0%
    0
    3
    33.33%
    2
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #2
    Apie dešimt pradžios minučių filmo žiūrėjau normaliai,
    paskum nervai neišlaikė ir prasukau.
    Nu visai neindomus filmas pasirodė~
    Ačiū dievui, tai neatbaidė manęs pažiūrėti anime,
    kuris man labai patiko~ Tai mano rekomendacija tokia:
    Žiūrėkite, tik jei visai visai jau neturite ko žiūrėti arba jus
    verčia tai daryti, o dar geriau vietoj žiūrėjimo nueikite ir
    pasivaikščiokite lauke - bus daug naudingiau~

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • Yuffie
      Cute as Hell.

      • 2009 01 04
      • 123

      #3
      Na iš tiesų anime buvo daug įdomesnis (mane visada nervino tai, kad filmai neina tiksliai pagal anime ;DDD)
      duosiu 3 balus už aktorių vaidybą, panašumą į anime herojus. Likusius 2 atimsiu ir negrąžinsiu
      Spoileris:
      Bet vieno dalyko nesupratau. Filme pas Risą šeimoje...Ten buvo brolis ar sesuo? Filmuke tai ji brolį turėjo..

      Comment

      • zhmogeliukas
        Super mega ultra rašytojas

        • 2007 03 21
        • 722

        #4
        Autorius Yuffie
        Na iš tiesų anime buvo daug įdomesnis (mane visada nervino tai, kad filmai neina tiksliai pagal anime ;DDD)
        duosiu 3 balus už aktorių vaidybą, panašumą į anime herojus. Likusius 2 atimsiu ir negrąžinsiu
        Spoileris:
        Bet vieno dalyko nesupratau. Filme pas Risą šeimoje...Ten buvo brolis ar sesuo? Filmuke tai ji brolį turėjo..
        Filme buvo sesuo, juk sakiau pirmame poste, kad neaišku iš kur ten ji atsiradoXD

        Comment

        • Yuffie
          Cute as Hell.

          • 2009 01 04
          • 123

          #5
          Atleisk nepastebėjau
          Įdomiai čia gaunasi . Manau, kad jeigu jau filmas yra kuriamas pagal anime, tai nevertėtų pakeist kažko.
          Spoileris:
          Norėčiau pasidžiaugt scena kur Risa veža dviračiu Otani į egzaminą

          Comment

          • Silviija
            Naujokas
            • 2011 02 22
            • 9

            #6
            Katik baigiau žėti. Na, ką žinau, kaip komedija tai liuks! D
            O apie tą sesę.. Man vienai ji atrodė kaip vyras su peruku moterišku? xDD

            Comment

            Working...