Der Zibet

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kurnaktis
    Naujokas
    • 2012 05 26
    • 4

    Der Zibet



    Viena iš ankstyvų japonų glam/classic rock grupių, tačiau kaip kuriuose albumuose yra ir post-punk, new wave motyvų. O dabar truputį istorijos.
    Kiek žinau jie susibūrė apie 1970uosius, Europoje siaučiant Glam-Rock bangai, todėl būtent pirmieji albumai yra labai stipriai tuo "įkrauti". Kaip yra pasakojęs jų lyderis, grupę labiausiai įtakojo tuometinė David Bowie kūryba ir pasirodymai, todėl tiek jų klipuose, tiek išlikusiuose koncertų įrašuose galima pamatyti nemažai detalių pasiskolintų būtent iš Bowie'o.
    Iki pat šių dienų, ši kompanija yra išleidusi keturiolika albumų (keturioliktasis būtent išėjo šiais metais):

    Violetter Ball -Purple Ball- (1985)
    Electric Moon (1987)
    Der Zibet (1988)
    Garden (1988)
    Carnival (1989)
    Homo Demens (1990)
    Shishunki I -Upper Side- (1991)
    Shishunki II -Downer Side- (1991)
    Trash Land (1993)
    Pop Mania (1994)
    Green (1995)
    Kirigirisu (1996)
    Primitive (2009)
    Romanoid 1 (2012)

    Grupę visą laiką sudarė penki asmenys:

    Issay (vocals)
    Hikaru (guitar)
    Hal (bass)
    Mayumi (drums)
    Mahito (keyboard)

    Paskutinis pakeitimas nuo kurnaktis; 2012-05-26, 23:10.
  • SeiSoraYu
    That's my pie.

    • 2007 03 09
    • 212

    #2
    Whoah, kokia maloni staigmena išvysti Der Zibet aprašymą Žinoma, galėjo būti ir šiek tiek išsamiau, gal nuotraukų daugiau Man asmeniškai būtų taipogi malonu išgirsti paties/pačios nuomonę ^^

    O kas liečia grupę, tai jie man labai praeina, nors šiuo metu klausau daugiau vakarietiškos muzikos Bet kadangi mane labai traukia post-punk, new wave, tai jie man prieš kokius metus ar du labai gerai ėjo Mielas vokalistas irgi pliusas... M...

    My DeviantArt

    Comment

    Working...