Ogre You Asshole

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • FreaK`aZ
  Rimtas architektorius
  • 2005 02 22
  • 532

  Ogre You Asshole
  Pavadinimas: OGRE YOU ASSHOLE / OYA /
  Žanrai: Indie rock / Post-punk
  Debiutas: 2001
  Label: VAP/OYA
  Panašios grupės: Qomolangma Tomato / The Novembers / The Telephones / 8otto
  Nuorodos:
  Grupės Nariai:

  Manabu Deto
  出戸 学
  Instrumentai:
  Vokalas, gitara

  Kei Mabuchi
  馬渕 啓
  Instrumentai:
  Gitara

  Norihito Hiraide
  平出 規人
  Instrumentai:
  Bosinė Gitara

  Takashi Katsuura
  勝浦 隆嗣
  Instrumentai:
  Būgnai


  Bio:
  Ogre You Asshole - Japoniškojo indie rock'o / post-punk'o grupė, susikūrusi Nagane, 2001 metais. Realiai gruoės istorija prasidėjo praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio pabaigoje, kai Manabu ir vyresnysis jo brolis, kartu su būgnininku Arata Nishi grojo Nirvanos ir Beck koverius. Tuomet grupė vadinosi "Joy Division" (aišku labai nevykusi ideja, pasivadinti taip pat, kaip viena garsiausių visų laikų post-punk /new wave grupė.) Manabu brolis labai greitai paliko grupę, tačiau čia pat prie grupės prisdėjo Manabu vaikystės draugas Norihito Hiraide ir klasiokas Kei Mabuchi. Netrukus dėl ūmios ligos grupę paliko pirmasis būgnininkas Nishi, jį pakeitė Takashi Katsuura, nuo to laiko "Ogre You Asshole" kolektyvo sudėtis išliko nepakitusi. Pirmąjį demo albumą grupė išleido 2004, metais, ir pradėjo gastroles kaip apšildanti grupė tokiems muzikos grandams, kaip Asian Kung-Fu Generation, Foo Fighters, Art School, The Dresden Dolls ir Modest Mouse. Grupė aktyviai kūrė ir koncertavo, kol galop, 2009 metais juos pastebėjo stambi įrašų kompanija VAP. iki tol Ogre you Asshole įrašus leido po savo pačių sukurtu nepriklausomu label'u "OYA".
  Grupės pavadinimo istorija yra gan įdomi, būgnininkas Arata Nishi pamatė gatvėje visiškai girtą grupės Modest Mouse bosistą Eric Judy gatvėje, netoli muzikinio klubo ir paprašė jo sugalvoti pavadinimą jų grupei. Judy atsakė "Negaliu" ir užrašė "Ogre You Asshole" ant Nišio rankos. Vaikinukai tuo metu nežinojo, kad tai yra frazė iš komedijos "Moksliukų Kerštas". Šiaip ar taip, moksliukų įvaizdis ir Modest Mouse įtaka išties jaučiama grupės kūryboje.

  free image hostfree image hostfree image hostfree image host
  free image hostfree image hostfree image hostfree image host  Diskografija:

  ALBUMAI:
  • OGRE YOU ASSHOLE / 2005
  • AlphaBeta vs. Lambda / 2007
  • Foglamp / 2009
  MINI ALBUMAI:
  • Demo / 2004
  • Heiken wa Sayuu Gyaku no Kitai / 2006
  • Shiranai Aizu Shiraseru Ko / 2008
  SINGLAI:
  • Tanishi / 2005
  • Pinhole / 2009
  free image hostfree image hostfree image hostfree image host
  free image hostfree image hostfree image hostfree image host
  Ogre You Asshole pavadinimas neturėtų būti svetimas anime fanams, žiūrintiems ar žiūrėjusiems anime "Souten Kouro", mat vakinai "paskolino" savo singlą "Pinhole" šio anime ending'ui. Grupės grojama muzika - post-punk / indie rock stiliaus, joje labai jaučiama Modest Mouse, Built To Spill, Fugazi ar Talking Heads įtaka. Muzika gana gyva, energinga, paremta paprastais gitariniais riff'ais, pakelianti nuotaiką. Ogre You Asshole - išties labai vykęs muzikinių moksliukų kerštas. Klausyti gali belekas, smagi muzikėlė, muzikai imliems žmonėms.


  Paskutinis pakeitimas nuo FreaK`aZ; 2009-12-27, 21:56.
  "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
  with a sick idea of world domination"
Working...