Kikoushi Enma

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Kikoushi Enma



    Žanras: fantazija, siaubas, erotika
    Formatas: OVA (4 ep), 45 min.
    Transliacija: nuo 25.08.2006 iki 23.03.2007
    Režisierius: Mamoru Kanbe
    Studija: Brains Base
    Nelabai japoniškas siaubekas


    Enma yra demonų medžiotojas. Jis ir pats visai neprastas demonas. Kažkas panašaus i Liuciferio sūnelį. Padeda jam sniego karalienė (visai sexy mergiotė), peraugęs vėžlys be šarvo (ar kažkas panašaus) ir kalbanti skrybelė. Jums baisu? Va ir man nelabai. Visai toks standartinis anime. Enma gan atmestinai žiūri į savo "darbą". Labiau mėgsta patinginiaut ar mergas pakirkint. Dažniausiai kažką padoraus nuveikia, kai demoniukas tiesiai į glėbį nukrenta. O užtektų žinias pažiūrėti ar laikraščius paskaityt.... Ir tai, dar sugeba pasišūdint. Aišku papų, kraujo ir baimės iškreiptų veidų pakanka, bet trūksta rimtumo.

    Ir tada, maždaug nuo trečios serijos, šis anime pavirsta į klasikinį siaubeką. Kažkas panašaus į Trylika vaiduoklių . Grupė žmonių patenka į paslaptingą namą iš kurio pabėgti atrodo neįmanoma.

    OVA yra įdomus formatas. Detalaus ir sudėtingo siužeto ar personažų atskleidimo geriau nesitikėt. Trukmė ne ta. Šis serialas ne išimtis. Daug kas taip ir lieka neaišku. Pvz. kurių velnių Enma išvis tuos demonus medžiojo? Iš pavydo tipo? Neatrodo, kad jam žmonių būtų gaila. Va ko galima tikėtis tai gero piešimo. Biudžetas visai kitas o ir nereikia kas savaitę po vieną seriją sukurt. O taip, čia labai neblogas piešimas. Net gi geras. Gal kiek perdaug 3D, bet tai labai netrukdo.

    Įvertinimas:
    Tvirti 7 balai. Buvo daugiau įdomu nei baisu. Čia daugiau apskritai siaubo žanrui taikoma nei šiam serialui.

    Reziumė:
    Anime idealiai tinkantis ilgam ir tamsiam žiemos vakarui. Reikia:
    1.Išvyti visus iš kambario
    2.Išsijungti šviesą
    3.Pagarsinti garso aparatūra
    Bent jau miegot nesinorės.


    Papildomos nuorodos:
    Torrent

    Atsargiai! Labai mažiems ir jautriems žiūrėti negalima.
    Spoileris:
    32
    5
    34.38%
    11
    4
    34.38%
    11
    3
    18.75%
    6
    2
    6.25%
    2
    1
    6.25%
    2
  • mandarinas
    ⅓Vaisiaus⅔Deus-ex-machina

    • 2007 05 27
    • 101

    #2
    Šita noriu pamatyt.

    Comment

    • angellus
      tinginys

      • 2007 01 17
      • 228

      #3
      sita teko paziureti. biski nustebau beziuredamas, nes mane tai jis kartais netiketai nustebindavo, atvirokai tuos visus darkymus rode, bet tai buvo teigiama. pirmos serijos biski tokios buvo keistokos, bet nuo tos dalies kai tie varkseliai papuole i ta nama pasidare begalo idomu ir tada jau dingo laiko nuovoka ir pribaigiau visas serijos. tureciau atkreipti demesi, kad pabaiga tokia biski pritrenkianti, tikrai nestandartine.
      P.S. kas ziures, paskutine serija reikia ir ziureti ir po titru.

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Irgi neseniai užbaigiau šitą, pirmą seriją gan seniai teko matyt. Bet kai parsisiunčiau kitas tai kažkaip žostkai ilgai žiūrėjosi. Sunkiai lindo. Po antros dalies peržiūrėjimo numečiau į šoną kuriam laikui, gal tiesiog nebuvo nuotaikos tuo metu žiūrėt, o ir pats animas gan keistas pasirodė. Peržiūrėjus tai buvo kažkaip sunku apsispręsti patiko/nepatiko.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius angellus
          P.S. kas ziures, paskutine serija reikia ir ziureti ir po titru.
          Oi, blyn as gali but ir praziopsojau. Gali parashyt kas ten buvo? Aisku su spoileriu paslepk arba i privata.

          Comment

          • Invisible
            geek

            • 2007 12 31
            • 15

            #6
            Vat kaip tik ką tik šitą baigiau žiūrėti. Ką galiu pasakyti. Storyline'as visiškai iš lempos. Tie 3d modeliai krenta į akis smarkiai bent jau man. Bet kadangi aš norėjau kažko action/horror be įpatingo siužeto, tai man labai puikiai prieš miegą sulindo, tai ir miego, kaip killerbee minėjo, nenorėjau. Yra keletą smagių įspūdžių iš anime, yra ir nesmagių. Tie du paskutiniai epizodai visiškai neįdomūs, ypač jei esi matęs kažko panašaus filmuose. Patiko pabaiga paskutiniam epizode po titrų.
            There's nothing right in my left brain,
            there's nothing left in my right brain.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Autorius Invisible
              Vat kaip tik ką tik šitą baigiau žiūrėti. Ką galiu pasakyti. Storyline'as visiškai iš lempos. Tie 3d modeliai krenta į akis smarkiai bent jau man. Bet kadangi aš norėjau kažko action/horror be įpatingo siužeto, tai man labai puikiai prieš miegą sulindo, tai ir miego, kaip killerbee minėjo, nenorėjau. Yra keletą smagių įspūdžių iš anime, yra ir nesmagių. Tie du paskutiniai epizodai visiškai neįdomūs, ypač jei esi matęs kažko panašaus filmuose. Patiko pabaiga paskutiniam epizode po titrų.
              Man kaip tik du paskutiniai ep patiko, nes seniai kazka panasaus buvau mates. Ir tuo labiau nesitikejau anime tai pamatyt.
              Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2008-01-03, 09:10.

              Comment

              • Vego
                Bambukas

                • 2007 07 03
                • 57

                #8
                man sitas anime pasirode kaskoks bukas netgi ne siaubo... 1...

                Comment

                • Sloth
                  [SrX]

                  • 2007 09 14
                  • 277

                  #9
                  Aprasymas sudomino, bandysim siust

                  Comment

                  • amidau
                    ☣☠☣







                    • 2007 04 25
                    • 1384

                    #10
                    Aprasymas sudomino todel bandziau siustis, parsisiunciau, ir paziurejau vienu prisedimu. Toks gana nenuspejamas pasirode ypac tos 2 paskutines serijos ir ta pabaiga po titru isvis nebuciau pagalvojes, kad taip baigsis.
                    Vienu zodziu jega kurinuks

                    Comment

                    • Sloth
                      [SrX]

                      • 2007 09 14
                      • 277

                      #11
                      Gerulis. 1st ep - crap. 2nd ep - a bit spooky.3rd ep - oh my god...Dar vienas irodymas, kad cia geras anime : As pastoviai ziuredamas anime tuo paciu sedziu ir traviane, kas mazdaug 10min susistabdau, ir pastikrino kas ten gero. Deja enma to daryti man neleido, pastoviai pamirsdavau patikrint

                      9/10 arba 5/5

                      Edit : Na va, paziurejau ir paskutini epa, labai patiko. Tikiuosi bus tesinys.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Sloth; 2008-04-06, 17:19.

                      Comment

                      • HajiHaji
                        月の詩

                        • 2006 11 27
                        • 113

                        #12
                        po dvieju sunkiai iveiktu epizodu drop'inau ir kodel taip pasielgiau priezasciu buvo gan nemazai. visu pirma veikejai kazkokie... durni (?). na kaip pavyzdziui tas zmogus vezlys, kuris man labiau pauksti su kiautu primine, o ir paties Enmos charakteris nesiderina prie jo pacio. piesimas nieko gero (gal cia del kokybes kaltas formatas buvo, as dabar nebepamenu), garso takelis irgi nestulbinantis. graziausia tai buvo ta 3D lele, kam ten ji siauba ivaryt galejo, tai as net nezinau : DD

                        BET! kaip cia visi teigia, jog 3 ir 4 ep'ai tikrai geri, tai gal ir prisiruosiu kada uzbaigt. nevertinu kol kas dar...
                        Paskutinis pakeitimas nuo HajiHaji; 2008-05-07, 19:27.

                        Comment

                        • Dream Eater
                          Let's start a Riot!

                          • 2008 01 22
                          • 85

                          #13
                          Autorius HajiHaji
                          graziausia tai buvo ta 3D lele, kam ten ji siauba ivaryt galejo, tai as net nezinau : DD
                          Man tai kaip tik ta lėlė baisoka pasirodė kažkokia ji keista man buvo, kraupoka.
                          anyway gerai praleista naktis ir miegot tikrai nesinorėjo,nes buvo perdaug įdomu kad miegočiau, ypač paskutinės dvi serijos. Tikrai netradicinis anime.
                          vertinu 9/10 arba 4,5/5

                          Out of my mind... Back in five minutes
                          http://dream-eater.mybrute.com

                          Comment

                          • Luxanthropy
                            Naujokas
                            • 2009 07 09
                            • 3

                            #14
                            Sudomino,tex siustis.

                            Comment

                            • akimba
                              Naujokas
                              • 2009 07 07
                              • 8

                              #15
                              Tai gi pažiūrėjau ir aš . Kaip ir daugeliui 3 ir 4 epizodai patiko, bet ir pirmi du labai stipriai nenuvylė. Piešimas gražus, bet tie 3D efektai man nelabai lipo. Vertinčiau 4/5.

                              Comment

                              Working...