BALDR FORCE EXE Resolution

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    BALDR FORCE EXE Resolution

    BALDR FORCE EXE Resolution

    Metai: Nuo 2006-11-10 iki 2007-04-04
    Žanras: mecha, veiksmas, kiberpankas, SciFi.
    Studija: Satelight
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Epizodų skaičius: 4 OVA po 30min.
    Oficialus puslapis




    Dėmesio: šis anime žiaurokas (pvz., ištaškomos galvos, nukandamos galūnės)... Tad jei tikitės, kad bus paprastas gražus veiksmas be jokio kraujo, nuomonę pakeiskit! =]

    Toru Soma su trimis savo draugais buvo hakerių grupelė. Jie "lakstydavo" po internetinį pasaulį laisvi, jų niekas negalėdavo sustabdyti. Jie įsilauždavo, kur tik panorėdavo, bet vieną dieną jie sugalvojo pasitraukti iš grupuotės ir eiti kas sau. Paskutinis jų darbas buvo įsilaužti į UN pajėgų duomenų bazę. Tai turėjo būti paskutinis jų "pasispardymas" drauge, bet per šią operaciją miršta Toru geriausias draugas ir grupės lyderis Yuya Nonomura. Kiti grupės nariai įskaitant ir Toru
    buvo suimti FLAK organizacijos - tai interneto saugumo tarnyba (ar kažkas panašaus). FLAK pirmojo būrio vadas pasiūlo Toru mainus: jis turės dirbti FLAK anti-hacker būryje už savo laisvę. Toru sutinka, dirbdamas FLAK'e jis ieško asmens, kuris nužudė Yuya.

    Mano nuomonė: Anime man labai patiko, vienu prisėdimu pažiūrėjau visą anime (tik 4 OVA ilgumo). Siužetas įtraukiantis, įdomūs 3D efektai, gražus piešimas, taip pat labai įdomi istorija ir puikus OST. Seniai buvau matęs anime, kuriame man viskas patiko. Ar minėjau, kad labai KAWAI girls?

    P.S.: Šis anime sukurtas pagal žaidimą.

    <hr>
    12
    5
    58.33%
    7
    4
    25.00%
    3
    3
    16.67%
    2
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • HajiHaji
    月の詩

    • 2006 11 27
    • 113

    #2
    reikia parsisiusti, dabar kaip tik ieskau tokio trumpo, lengvai virskiniamo anime ~[:
    Paskutinis pakeitimas nuo HajiHaji; 2007-12-18, 17:02.

    Comment

    • despair
      bud sweat and beers...

      • 2007 06 01
      • 168

      #3
      Na atrodo tikrai gan ispudingai Siuo metu daug anime esu suplanaves, kai bus laisvesnio laiko paziuresiu

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Tyngejau shitam aprashyma rashyt, nes nesukele kazkokio rimtesnio ispudzio. Ishkyrus
        Spoileris:
        kibernetini isprievartavima
        aisku. Uz ji 10 balu. O seip 6. Per trumpas tai nespejau isijaust.
        Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2007-12-18, 18:20.

        Comment

        • Afro_Samurai

          #5
          Manau reiks parsisiust, pazet kas cia per velnias, is foto matos visai neblogas anime, o kai as megstu anime su nedaug epu, tai manau man turetu patikt

          Comment

          • demoniacman666
            Forumo vilkas

            • 2008 04 16
            • 370

            #6
            Gana idomi istorija tik kad labai liudnai ir nelabai suprantamai baigesi. Patiko piesimas (ypac Ren) ir siaip visi veikejai nupiesti kokybiskai, nors ir standartiskai. OST irgi geras... zodziu 5/5 tik galejo pabaiga kitokia padaryt, nes visam vakaruj po paziurejimo dingo nuotaika

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Sloth
              [SrX]

              • 2007 09 14
              • 277

              #7
              Sudomino, bandysim ziuret. Traukia vien tai, kad tarp zanru cyberpunkas yra, labai retai kada kasnors pasirodo cyberpunk'o tematika. Gaila, kad abu amv jau removinti

              Comment

              • Izzo
                one vs all, DIE AZ!



                • 2007 02 25
                • 1530

                #8
                Sužiūrėjau ir kažkaip pasidorė, kad jis per daug aprėpt bandė. Iš pradžių patiko ta idėja apie draugo nužudymą ir jo parsidavimą FLAK'ui su slaptu ketinimu žudiką surast, bet vėliau vis atsirasdavo visokių vis didelsnių užmojų, tai dingus sesuo, tai eksperimentai, tai apokalipsė. Toks įspūdis, kad turėta daug idėjų, bet nesugebėta jų visų perteikt arba išsirinkt vienos. Gal čia dėl to kad pagal žaidimą. Anyway, mano nuomone, galėjo likt prie keršto. Dabar nuo vieno persimetama prie kito, trūksta kažkokio išbaigtumo. Galiu duot max 7 ;]
                SCREW YOU, PEOPLE!

                Comment

                Working...