Kaze no Stigma

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Kaze no Stigma



    Žanras: fantazija, komedija, romantika
    Formatas: TV (24ep), 24 min.
    Transliacija: nuo 13.04.2007 iki 21.09.2007
    Režisierius: Junichi Sakata
    Studija: Gonzo
    Ugnies ir vėjo tandemas


    Kannagi klanas jau daug amžių garsėja kaip ugnies magijos meistrai. Mat vienas iš jų protėvių sudarė kontraktą su ugnies dievu. Kazuma Yagami siaubingai nepasisekė. Jis visiškai neturi tam įgūdžių. Berniuką lengvai nugalėjo net jaunesnė Ayano Kannagi. Tėvas, negalėdamas pakęsti tokios gėdos, pasiuntė sūnelį......nu į visas keturias puses. Mamytė.....na bent jau babkių davė, kad badu nenumirtų.

    Praėjus maždaug keturiems metams Kazuma sugrįžta. Subrendęs toks ir jau kaip vėjo magas. Nesunku nuspėt, kad savo buvusiai šeimai didelių sentimentų jis nejaučia, bet tikrai nesiruošia keršyti. Paslaptingas vėjo magas užpuola Kannagi klaną ir įtariamas aišku Kazuma.
    Vaikinas yra šio serialo "šviesulys". Mano skonio personažas. Truputi ant visko "padėjęs". Truputi bjauraus charakterio. Truputi pasikėlęs. Truputi mėgsta pasityčiot iš visokių kvailų mergiočių. Truputi be kompleksų. Ir aišku nerealiai kietas.

    Ayano Kannagi yra busimoji klano galva. Nuri tipo gan galinga artefaktą-peiliuką. Tik iš jos triukšmo daugiau nei naudos. Tipo nelabai mėgsta Kazumi, bet mes visi žinom kaip yra ištikrųjų.
    Ren Kannagi - Kazumi broliukas. Nu tiesiog kawajaus ir gerumo įsikūnijimas.
    Kiti personažai atlieka epizodinius vaidmenis. Viskas standartiška ir banalu.

    Nors.....serialas aplamai yra toks. Prastokas tiesą sakant. Siužetas banalus kaip ir pabaiga. Nors pradžia ir pabaiga dar žiūrėjosi visai neblogai. Vidurys nevykęs ir kartais jau norėjosi trint. Jumoras ir romantika kaip ir visada tokio žanro serialuose. Skirtumas tik tas kad stabdo ir refleksuoja čia mergiotė. Juk kaip jau minėjau vaikinas čia be kompleksų. Galima pagirt nebent nebloga burtų ir kovų piešimą. Ir endingo dainelė patiko.

    Įvertinimas:
    6 balai. Už Kazumą ir bučkį į kaklą.

    Reziumė:
    Jei jau visai nėra kas veikt ir nieko geriau po ranka nėra............


    Papildomos nuorodos:
    Torrent
    OP
    Ending
    AMW
    AMW
    Fun vertimas

    53
    5
    39.62%
    21
    4
    41.51%
    22
    3
    13.21%
    7
    2
    3.77%
    2
    1
    1.89%
    1
  • Vienuolis
    Perverted Romanticist!?

    • 2007 05 01
    • 165

    #2
    Tikrai atrodo gražiai teks peržiūrėt
    P.s. Killerbee čia kartais ne ecchi, o gal ir vėl tavo "mintys" screenus persmelkė
    Paskutinis pakeitimas nuo Vienuolis; 2007-11-17, 18:05.
    >_< 500x130

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Vienuolis
      Tikrai atrodo gražiai teks peržiūrėt
      P.s. Killerbee čia kartais ne ecchi, o gal ir vėl tavo "mintys" screenus persmelkė
      Nu kaip...... Skrynus dariau pagal skoni. Seip nedaug ten erotikos.

      Comment

      • Vienuolis
        Perverted Romanticist!?

        • 2007 05 01
        • 165

        #4
        Autorius Killerbee
        Nu kaip...... Skrynus dariau pagal skoni. Seip nedaug ten erotikos.
        Žiuriu kad iš AMV mažai tos erotikos
        >_< 500x130

        Comment

        • Petras
          Senjougahara Fascination
          • 2008 04 12
          • 38

          #5
          Man labai patiko, pagrinde dėl magijos, na ir Kazuma šaunus veikėjas. Kiek žinau tos novelės tęsias ilgai po pirmo sezono istorijos, labai norėčiau pratęsimo.

          Comment

          • Sable
            The Hitchhiker





            • 2005 03 11
            • 1530

            #6
            Na, šitas patikęs gan anime bendrai, jei neatsižvelgt į siužeto minusus ir antrinių veikėjų bukumą. Vertas žiūrėt buvo dėl kieto nekompleksuoto pagrindinio veikėjo, patikusių op (šiaip suderinta muzika+video), ed dainos ir šiaip gamtinių elementų superpowers anime paprastai gerai susižiūri, o čia dar megstamiausi vėjo bei ugnies =]

            Comment

            • Nikas
              Narys
              • 2009 05 15
              • 34

              #7
              Labai patiko šis anime jis mano skonio

              Comment

              • aKi
                Ruduo.

                • 2007 10 24
                • 289

                #8
                Siužetas nieko įspūdingo, tačiau susižiūrėjo tikrai neblogai. Galėtų ir pratęsimą išleist, visgi novelės dar nesibaigė.

                Comment

                • Mahiko
                  Its pain time

                  • 2009 04 12
                  • 71

                  #9
                  Uzkabino mane kazkuom sis anime ypac patiko Kazuma kaip Killerbee sake toks be Kompleksu

                  Comment

                  • ColdOne
                    And Who Am I?
                    • 2009 06 10
                    • 41

                    #10
                    Man patiko! Praleidau prie jo visą dieną - vienu prisėdimu,nesigailiu - gavau tą ko šiuo metu norėjau. Duodu 4 , anime vidurys buvo borring,kaikur net prasukinėjau(gelbėjo tik Kazuma ir Ayano dialogai ir jų buvimas drauge),ko negalėčiau pasakyt apie jo pradžią ir pabaigą,nors jis kaip ir be pabaigos,nenusimato pratesimo? Kaip ir tikėjaus Kazuma,cituojam "vaikinas čia be kompleksų" patenkino mano lūkesčius cituojam "mano skonio veikėjas" ;]]] Ayano,Ren - taipogi savaip patiko,manau kiekvienas iš šių trijų veikėjų buvo gan neblogai atskleistas. Piešimas ir muzika(ypač openingo) lipo. Prie minusų, perdaug rodomi antraeiliai personažai(kur jų visai nereikia),nors kaikada jie pagyvina viską savo "kvailumu" ir norėtųsi galbūt ilgesnių kovų episodų,pergreit man ten viskas pasibaigia kaikur.
                    Paskutinis pakeitimas nuo ColdOne; 2009-06-14, 01:22.

                    Comment

                    • Zx-Shade
                      digital existence



                      • 2009 03 14
                      • 725

                      #11
                      Reiks siandien perziuret, neblogas atrodo...

                      P.S. Killerbee, persistengiai su zargonu, vienintelis dalykus kuris man nepatiko aprasyme...

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2949

                        #12
                        Autorius alchemy boy
                        P.S. Killerbee, persistengiai su zargonu, vienintelis dalykus kuris man nepatiko aprasyme...
                        Gal truputi.... Pakeičiau du žodžius.
                        Aš nerašau sausai literatūriškai. Bet tik už pastabas, ypač dėl gramtikos. Bet būtų geriau į privatą.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2009-07-14, 13:53.

                        Comment

                        • Zx-Shade
                          digital existence



                          • 2009 03 14
                          • 725

                          #13
                          dabar truputi geriau, bet vis tiek kimba tokie zodziai: bapkes ir t.t.

                          Comment

                          • Haruhi
                            Rimtas forumo narys


                            • 2008 03 26
                            • 190

                            #14
                            tik nereik kabinetis reik dziaugtis kad isvis parase aprasyma reiks siandien paveizet

                            Comment

                            • Nikas
                              Narys
                              • 2009 05 15
                              • 34

                              #15
                              Labai patiko man šis anime. Viena iš priežasčiu veikėjų santikiai, o istorija man bent patiko.

                              Comment

                              Working...