School Days

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    School Days



    Žanras: romantika, drama, mokykla
    Formatas: TV (12 ep), 25 min.
    Translaicija: nuo 04.07.2007 iki 27.09.2007
    Režizisierius: Keitaro Motonaga
    Studija: TNK
    Neromantiška romantika


    Serialas prasideda beveik standartiškai. Makoto Ito važiuodamas traukiniu paslapčia grožisi Kotonoha Katsura. Ji mokosi toje pačioje mokykloje. Mergaitė labai Makoto patinka, bet vis nesugalvojai kaip prie jos „prieiti“. Čia į pagalba ateina draugė Sekai Saionji. Reikalai pajuda ir štai turime naują porelę. Viskas tuom ir pasibaigtų, bet sunkiai jiems sekasi. Apkabini viešumoje - blogai. Lendi bučiuotis - blogai. Pagriebsi už papo - siaubingai blogai! Viskas būtų ok jei Makoto būtų kantresnis ir supratingesnis, bet kam vargti jei šalia yra Sekai su kuria paprasta ir gera. Be to ne prieš ir "paišdykauti". Na fiziniai duomenys kuklesni, bet ne viskas papų dydžiu matuojama.
    Serialas šiek tiek panašus į Kimi Ga Nozomu Eien. Tik palyginus vaikinus Takayuki yra angelas.

    Makoto nėra standartinis romantinis herojus. Jam vieta greičiau kokiam nors hentajui. Man buvo realiai gėda už vyrišką giminę. Kvailokas, neryžtingas, ištvirkęs ir melagis. Silpnoji lytis čia irgi su savo tarakonais, bet bent jau sukelia gailestį.
    Komentaruose apie SD visi pabrėždavo paskutinę seriją. Mol, vien dėl jos verta atkentėti visą serialą. Galiu patvirtinti, kad tai 100% tiesa.

    Įvertinimas:
    7. Už paskutinį ep ir originalumą.

    Reziumė:
    Išsipildė idioto svajonė © kažkuris iš rusų klasikų. SD yra pirmas (bent jau mano matytas) anime, kur vaikinas pilnai išnaudojo haremo galimybes ir nenusirito iki hentai. Pamokoma istorija apie tai, kad 16 metų vaikams geriau daugiau dėmesio skirti mokslams o visokios "meilės" palauks. Rimtiems santykiams irgi subręsti reikia.

    Papildomos nuorodos:

    OP
    Ending
    AMW

    242
    5
    52.89%
    128
    4
    22.73%
    55
    3
    12.40%
    30
    2
    6.61%
    16
    1
    5.37%
    13
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #2
    ghm..reikes dirstelt

    Comment

    • Vienuolis
      Perverted Romanticist!?

      • 2007 05 01
      • 165

      #3
      Tiksliai prisiminiau kur šiuos personažus mačiau jie yra iš kažkokio žaidimo jis buvo Linkomanijoje tai prisimenu girdėjau gan žiaurus žaidimas, o kaip anime?
      >_< 500x130

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        #4
        Autorius SMS from Saionji

        Its fine if you died
        But if you you're still alive tomorrow,
        you must join us for lunch!!!
        You'd better be there!
        hehe...

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Vienuolis
          Tiksliai prisiminiau kur šiuos personažus mačiau jie yra iš kažkokio žaidimo jis buvo Linkomanijoje tai prisimenu girdėjau gan žiaurus žaidimas, o kaip anime?
          Jop, cia tas pats geimas. Anime nuo geimo nedaug skiriasi imho. Kurejams aisku reikejo pasirinkt viena is istorijos variantu. Ishsirinko turbut pacia ziauriausia. Kiek skaiciau i anime buvo neitraukta viena isprievartavimo scena, bet ten bishki jau per daug kad per telika rodyt.

          Comment

          • Krad
            It's time to spy


            • 2007 03 24
            • 585

            #6
            Na anime tai puse velnio lyg ir gavosi... Geimo kažkiek žiūrėjau, tai tokios pabaogos kaip anime man nebuvo, na bet whatever... Normalus anime - žiūrėti galima
            Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Autorius Krad
              Na anime tai puse velnio lyg ir gavosi... Geimo kažkiek žiūrėjau, tai tokios pabaogos kaip anime man nebuvo, na bet whatever... Normalus anime - žiūrėti galima
              Pabaigu ten daug turi but. Tiek happy tiek bad....

              Comment

              • Vienuolis
                Perverted Romanticist!?

                • 2007 05 01
                • 165

                #8
                Autorius Killerbee
                Jop, cia tas pats geimas. Anime nuo geimo nedaug skiriasi imho. Kurejams aisku reikejo pasirinkt viena is istorijos variantu. Ishsirinko turbut pacia ziauriausia. Kiek skaiciau i anime buvo neitraukta viena isprievartavimo scena, bet ten bishki jau per daug kad per telika rodyt.
                Iš kur žinai Gal žinai iš kur gaut angliška žaidimo variantą?
                >_< 500x130

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius Vienuolis
                  Iš kur žinai Gal žinai iš kur gaut angliška žaidimo variantą?
                  Tiesiog skaiciau zaidusio komentara.

                  Comment

                  • Krad
                    It's time to spy


                    • 2007 03 24
                    • 585

                    #10
                    Anglišką dar verčia... Kitais metais gal pabaigs... Teks iki tol dar laukti Arba gali japonų mokytis
                    Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                    Comment

                    • Vienuolis
                      Perverted Romanticist!?

                      • 2007 05 01
                      • 165

                      #11
                      Autorius Krad
                      Anglišką dar verčia... Kitais metais gal pabaigs... Teks iki tol dar laukti Arba gali japonų mokytis
                      Šiaip ši anime labai lengva suprast gan gerai taria žodžius balso aktoriai
                      >_< 500x130

                      Comment

                      • K-9
                        Order-Sol
                        • 2007 07 02
                        • 19

                        #12
                        Na man asmeniskai jis patiko tik iki 7 serios poto prasidejo biski nukrypimas i neta puse na o isgirtas galas nekaip acispindejo... kazkuom unicalus bet ir bisko kraupokas... :sick: na nelabai malonus prisiminimai cia bent mano nuomone kitiem ziurovam kita nuomone gal jiem ir patiko
                        sigpic

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2949

                          #13
                          Autorius K-9
                          Na man asmeniskai jis patiko tik iki 7 serios poto prasidejo biski nukrypimas i neta puse na o isgirtas galas nekaip acispindejo... kazkuom unicalus bet ir bisko kraupokas... :sick: na nelabai malonus prisiminimai cia bent mano nuomone kitiem ziurovam kita nuomone gal jiem ir patiko
                          Idomi nuomone. Kaip tik pirmoji puse serialo visishka nesamone. Taip ir norejosi istrint. Matyt mazai hareminiu serialu esi mates.

                          Comment

                          • K-9
                            Order-Sol
                            • 2007 07 02
                            • 19

                            #14
                            Na gali buti tiesog... na gal neprates ir tiek gal kazkada priprasiu viskam ateis laikas
                            sigpic

                            Comment

                            • Egura
                              Super mega ultra rašytojas


                              • 2007 05 17
                              • 684

                              #15
                              Aš kažkaip prakentėjau iki galo jį bežiūrėdama, galvojau, na pradėjau tai ir pabaigsiu...
                              Nepatiko jis man visai, visų pirma nelabai mėgstu tų haremų, tragiška pabaiga nuomonės irgi nepakeitė.
                              Personažai negeimas emocijas man vis sukėldavo, ypač Ito ir Katsura...
                              galūt ir netipiškas school life anime, na bent jau pabaiga, tačiau man asmeniškai jokio susižavėjimo nesukėlė, susierzinau pabaigus žiūrėt ir tiek.

                              Comment

                              Working...