Grenadier: Hohoemi no Senshi

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Grenadier: Hohoemi no Senshi


    Žanras: nuotykiai, komedija, erotika
    Formatas: TV (12 ep), 24 min.
    Transliacija: nuo 15.10.2004 iki 14.01.2005
    Režisierius: Hiroshi Koujina
    Studija: Group TAC
    Vash the Stampede po lyties pakeitimo operacijos



    Konfliktus galima išspręsti taikiai. Reikia tiesiog nusišypsoti, apkabinti, priglausti prie krūtinės ir priešininkui "atšoks" bet koks noras kautis. Bent jau tuom tiki Rushuna Tendo. Paradoksas, bet įrodinėti savo idealų teisingumą tenka ginklu. Ir tai Rushuna moka daryt puikiai. Tikrai neblogiau už Vašą.

    Nepadoriai didelė krūtinė, revolveris ir graži šypsena.....visa tai yra Rushunos ginklai. Ir labai galingi. Pirmos serijos OP mane nustebino. "Ji taip užsitaiso savo ginklą? Oho!" pagalvojau aš. Tai žodžiai nepapasakosi. Skrynšotai irgi nepadės.

    Labai neblogas piešimas. Spalvingas ir kokybiškas. Puikios veiksmo scenos. Ypač patiko paskutinė kova su Setsuna Oomido. Gera dinamika ir specefektai. Vienžo vaizdui jokiu priekaištų. Erotika....nu nepadoriai didelis biustas kai ką gali ir erzinti, bet tikrai ne mane. Patiko, kad Rushuna nėra drovuolė mokinukė. Visai ramiai reaguoja į dviprasmiškas situacijas. Aišku kovos metu suplyšę triūsikėliai sukelia nepatogumų...

    Reziumė:
    Serialo idėja tikrai nėra nauja ir jau pirmoje serijoje aišku iš kur "pavogta". Mano kuklia nuomone tai šio anime labai neblogina. "Love & Peace" idealogija čia tinka labiau nei Trigun'e. Grenadier - graži pasaka su simpatiška mergina ir gerom action scenom. Atsipalaidavimui visai tinka. 7 balai.


    18
    5
    50.00%
    9
    4
    33.33%
    6
    3
    16.67%
    3
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Vienuolis
    Perverted Romanticist!?

    • 2007 05 01
    • 165

    #2
    Jo ginklą tikrai gerai užtaiso Bet pats anime aprašymas tikrai ne sužavėjo ir op pakankamai nuvalkiotas, nežinau gal kai kompe bus laisvos vietos atsisiūsiu bet klausimas ar peržiūrėsiu
    >_< 500x130

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius paschendale
      Kiek šovinių telpa jos palaidinėje ir kaip jie neiškrenta?
      Argi tame esme....

      Comment

      • FainaruFantaji
        Cyber Snake

        • 2007 04 28
        • 579

        #4
        My, my, my! Nenustebau, kad aprasyma Killerbee rase, jo stilius. Ne aprasymas, o anime, screenshotai man patiko, o istorija per dideles esmes nesudaro, tad palauksiu dar kitu nuomoniu.

        P.S. Paskutinis screen`as geras xD



        Working underground.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius FainaruFantaji
          My, my, my! Nenustebau, kad aprasyma Killerbee rase, jo stilius. Ne aprasymas, o anime, screenshotai man patiko, o istorija per dideles esmes nesudaro, tad palauksiu dar kitu nuomoniu.

          P.S. Paskutinis screen`as geras xD
          Shitam serialui mano stilius idealiai tinka imho. Ar cia ji kazkaip rimciau reikejo aprashinet?
          O seip jo, skrynui cia pilnai uztenka o mano rashliava seip, del vaizdo.

          Comment

          • Berazumis
            Naruto nekentejas
            • 2007 12 18
            • 4

            #6
            gal galit imesti nuoroda kur parsisiusti, nes to torrento jau nebera

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Ale rimtai nėra. Kito torrentai irgi kažkokie pusgyviai.... Šitą gal pabandyk http://btjunkie.org/torrent/Grenadie...5235b39c224695
              Linkomanija
              Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-06-07, 11:36.

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #8
                Jau siunčiuosi atrodo tikrai smagus daiktas
                PS.: jei kas nerandat "gyvo" torrent'o štai jis http://isohunt.com/torrent_details/4...er?tab=summary

                Comment

                • tamagochi
                  Suši valgytojas

                  • 2005 10 19
                  • 138

                  #9
                  užbaigiau žiūrėti - jeigu ne boobsai, tai kažin ar būtų užtekę kantrybės Siužetas toks švelniai tariant skystokas, kovos dažnai prasilenkia su fizikos dėsniais ir logika. Iš šios kategorijos anime "Murder Princess" man patiko labiau.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2949

                    #10
                    Autorius tamagochi
                    užbaigiau žiūrėti - jeigu ne boobsai, tai kažin ar būtų užtekę kantrybės Siužetas toks švelniai tariant skystokas, kovos dažnai prasilenkia su fizikos dėsniais ir logika. Iš šios kategorijos anime "Murder Princess" man patiko labiau.
                    Ir koks siužetas buvo Murder Princess? O kovų tikroviškumo čia ir nereikia. Visai ne tame esmė.

                    Comment

                    • tamagochi
                      Suši valgytojas

                      • 2005 10 19
                      • 138

                      #11
                      Autorius Killerbee
                      Ir koks siužetas buvo Murder Princess? O kovų tikroviškumo čia ir nereikia. Visai ne tame esmė.
                      Su Rushunos filosofija tai viskas tvarkoje - dėl jos ir ištraukiau iki galo. Bet nervino tas jos uzsiparines sidekickas vis. Ypač kai jis ten su kardu prieš pistoletus šokinėdavo

                      Comment

                      • Miyata
                        Find your own sins, kid.



                        • 2008 01 09
                        • 452

                        #12
                        pries 4men mazdaug ziurejau, geras toks, man ypac patiko kaip jinai reloadino ginkla

                        Comment

                        • svajone
                          Tiesiog žmogus

                          • 2008 09 21
                          • 176

                          #13
                          Labai patiko piešimas. Siužetas skystokas, veikėjai ir nelabai... muzika neįsiminė....
                          Bet peržiūrėjau visą šį anime ir galiu pasakyt, kad jis paliko man šiltą jausmą širdį. Puikiai atpalaiduoja šis anime, nes viskas vyksta be galo linksmai ir vaikiškai. 4 iš 5

                          Comment

                          • Dejviz007
                            Rimtas forumo narys

                            • 2009 01 03
                            • 127

                            #14
                            Geras anime, peržirėjau per dvi dienas. Toks nelabai realus, bet tikrai labai patiko, kažkada tikrai peržiūrėsiu ir vėl.

                            Comment

                            Working...