Spriggan

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Spriggan

    Spriggan

    Metai: 1998-09-05
    Žanras: Action, Sci-Fi, Super Power, Adventure, Fantasy
    Studija: Studio 4°C, Shogakukan
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Oficialus puslapis
    Tipas: Movie
    Trūkmė: 90 min.



    Taigi, "Spriggan" man priminė filmus apie "James Bond: Agent 007" ir beveik visus Švarcnegerio filmus (išskyrus "Kononą"). Yu Ominae yra 17 metų studentas, dirbantis slaptuoju agentu "Arcam" organizacijoje jis yra "Spriggan'as", bet apie juos vėliau... "Arcam" yra slapta pasaulinio masto organizacija (kaip norit taip supraskit) kuri ieško ir tyrinėja prarastosios senovės civilizacijos artefaktus. "Arcam" turi galingus ir stiprius agentus-karius "Spriggan'us"

    Veiksmas prasideda mokykloje, kurioje ištaškomas (susprogdinamas) Yu Ominae klasiokas... Netrukus jam patikima užduotis: nuskristi į Turkiją... Yu Ominae pasiekus Turkiją jį pradeda medžioti "Pentagono" agentai... Aplinkui zvimbia kūlkos, dūžta stiklai, sutrankomi automobiliai ir sužeidžiami civiliai... Aišku Yu Ominae išlieka gyvas (ir net nesužeistas), pasprunka nuo amerikonų agentų... Prasideda konfliktas tarp "Arcam" ir "Pentagono". "Pentagonas" taip pat turi super-duper karių įskaitan Žmogų-Tanką (netransformerį) - Fat-Man ir mažą turbo vaiką (jis pats kiečiausias), kuris sukuria energetinius laukus taip apsisaugodamas nuo kūlku, ar minėjau, kad iš jo galvos kįšo laidai? Ai nesvarbu... =]

    Mano nuomonė:
    Filmas vertas dėmesio Sci-Fi, Action ir bereikalingo kraujo gerbėjams, t.y. Man =] ... Žinoma logiškesnės mastysenos žmogui šis filmas gali pasirodyti banalus ir perdaug apsurdiškas. Bet tos 90 minučių skaniai susižiūrėjo.

    22
    5: (Nuostabus!)
    36.36%
    8
    4
    31.82%
    7
    3
    27.27%
    6
    2
    4.55%
    1
    1: (Šlamštas!)
    0%
    0
  • ramzas
    Rimtas forumo narys
    • 2007 06 10
    • 114

    #2
    aprasymas kazkoks issiblaskes, beje imesk nuoroda i arnos aprasyma nes jis jau yra, tik neidetas nes labai jau skystas plius imesk screenshotus nu nejaugi jum sunku parsisiut FRAPSa ir paspaudinet f10 ir pahostint paveiksliukus ?? siaip sekmadieny kaip tik ziurejau SPRIGGANa ir ruosiausi pats aprasyt bet nu tu pirmesnis :] anime geras, kodel ten pagrindinis herojus yra neuzmusamas [na sunkiai uzmusamas] paaiskeja viskas ir tam yra svarus pagrindas, jo anime yra is tu pagal kuriuos butu glima statyti holivudiny filma, man vietomis akira primine siek tiek, tas blogiukas vaiko pavidalu ir dar pats perteikimas vietomis. IMESK screenshotus!!! :]]
    sigpic

    Comment

    • funkymonk
      Narys
      • 2007 05 23
      • 49

      #3
      3/5
      uzh jau mineta holivudishkuma. pradedant nuolatiniais susishaudymais ir dialogais mokslines fantastikos tematika su "sudetinga" termenologija ir baigiant vaiko pavydalu ysykunijusiu blogiu. shiaip ar taip action'as gan judrus ir detalizuotas. pieshimas irgi geras. gryno action'o gerbejams turetu patikt
      http://i52.photobucket.com/albums/g11/iljaP/cat.gif (neatitinka reikalavimų 500x130)

      Comment

      • Izumi
        ShadowEye
        • 2007 10 01
        • 34

        #4
        Funkymonk issake mano nuomone 200% tikslumu @_@

        One day is one day less to live

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #5
          Crysis'o protevis

          Comment

          • Katiuwa
            Narys
            • 2005 08 25
            • 31

            #6
            O sita tai dar per videka kazkada ziurejau Toks neblogas,jei gerai pamenu...

            Comment

            • MagWizz
              Hello friend...

              • 2007 04 27
              • 41

              #7
              Maciau visa ir man asmeniskai toks kaip ir nieko, labai didelio susizavejimo nepaliko, bet jai taip kalbant tai vienas geresniu action filmu matytu ir tai dar parode man, kad metai ne viska lemia

              I'm afraid to lose that, what i already lost...

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Turiu tik vieną klausimą - Kur kawaina merga blyn?
                6 balai ir vien tik už neblogas veiksmo scenas ir piešimą.

                Comment

                • Izzo
                  one vs all, DIE AZ!



                  • 2007 02 25
                  • 1530

                  #9
                  4/5 nes per daug priminė Akirą. O šiaip bendras vaizdas neblogas, patiko smurto ir veismo scenos, tik siužetas truputį bukas, ir kaip sakiau tas vaikas toks "Akiriškas"
                  SCREW YOU, PEOPLE!

                  Comment

                  • sek0ne
                    AnimeMinusFamHator




                    • 2007 04 28
                    • 1260

                    #10
                    koks dar akira. skirtingai visai animai. shiaip vienas geriausiu veiksmo anime

                    Comment

                    • Izzo
                      one vs all, DIE AZ!



                      • 2007 02 25
                      • 1530

                      #11
                      Skirtingi, bet kartu ir panašūs. Neapsimesk, kad neradai panašumų
                      SCREW YOU, PEOPLE!

                      Comment

                      • sek0ne
                        AnimeMinusFamHator




                        • 2007 04 28
                        • 1260

                        #12
                        Autorius Izzo
                        Skirtingi, bet kartu ir panašūs. Neapsimesk, kad neradai panašumų
                        neieshkojau netgi. man jie abu skirtingi. sprigan puikus veiksmas, o akira - sci-fi

                        Comment

                        • Izzo
                          one vs all, DIE AZ!



                          • 2007 02 25
                          • 1530

                          #13
                          jie šiaip ir neieškant puikiai matosi, beje čia ne apie žanrus kalba eina, o apie tam tikras detales
                          SCREW YOU, PEOPLE!

                          Comment

                          • SolidSnake
                            SSDD

                            • 2005 12 21
                            • 172

                            #14
                            Senas geras Spriggan ,Tokiu anime jau nedaro.Praejo laikai kai anime buvo idomu ziuret....
                            I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                            Comment

                            Working...