Karas (2005/07)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Karas (2005/07)

    KARAS (鴉)
    Directed by: Keiichi Satou
    Studio: Tatsunoko Pro

    Release date: 2005/07
    Genre: Fantasy, Science Fiction, Action,
    ANN Rating: 7.9
    Number of episodes: 6

    Watch Trailer (AMV)




    Aprašymas:
    Ties suvokimo riba, anapus mirtingų egzistavimu, yra kitas pasaulis, kuris kupinas demonų ir kitų antgamtinių padarų. Ne visi iš šito pasaulio gerbia žmonijos klestėjimą, bet iš šios tamsios sferos atsiranda gynėjas, paprastai žinomas kaip Karas, kintantis tamsusis kovotojas, kaip juodas varnas, kuris paklusta nežemiškai dvasiai Yurine ir eis prieš tuos, kurie išdrįs sudrumsti pusiausvyra tarp buvimu ir dviejų dabartinių pasaulių.

    Slidus kaip plėvelė anime, kai vaizduojamos 3D scenos, tikrai labai įspūdinga animacija, vien kuri gali užkariauti nemažai širdžių bei apdovanojimų. Karas nepalieka jokių įsimintinų charakterio bruožų, kaip ir visi likę šio anime herojei, kurių dauguma yra tipinių bruožų. Tačiau į siužetą įtraukiami du detektyvai, kurie paskirti dirbti ties antgamtiniais reiškiniais, tai vieninteliai, kurie mane šiek tiek sudomino, kurie yra įterpti ties nerealiom kovom ir paslaptingom, kaip „X-Files“, bylų tyrinėjimų... tiktai mes, žiūrovai, žinom kas darosi iš tikro. Neblogas būdas statyti nežinomybę, nes mums nelabai tenka matyti dviejų pagrindinių vaidmenų vienu metu, nes laikas iš esmės sustoja žmonėms, kai Karas įgauna kitą fizinę formą. Siužetas mano akimis per daug sutelktas i veiksmą ir kartais jis lieka tiesiog kažkiek nesuvokiamas, kuris laikui einant būna per greit atskleidžiamas, trumpai pasakius tiesiog kartais per daug prieštaringi rezultatai. Būtu įdomu sulaukti iš kitų nuomones, kuom šis anime, be nepakartojamo piešimo ir efektų, patiko?

    Screenshots:

    57
    5 (Awesome!)
    56.14%
    32
    4
    31.58%
    18
    3
    7.02%
    4
    2
    3.51%
    2
    1 (Shit!)
    1.75%
    1
  • ramzas
    Rimtas forumo narys
    • 2007 06 10
    • 114

    #2
    apziurejes sy anima pries perziurint maniau bus koks sedevras, bet ziurejau ir perziurejes likau nesuprates kas ivyko. reiktu kada perziuret dar karta sutelkiant visa demesy i jy. duodu 3/5 uz veiksma, paty Kara ir dar nezinau uz ka.
    sigpic

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #3
      jisai nepabaigtas, todel visishkai suprast neeina, jisai ir prasideda tuom kad Karas zusta, toliau anime ziurimas kaip prieshistore.
      Anime tikrai geras, pieshimas ir 3D A+ klases, kelias scenas ziurejau po 20 kartu at dideliam ekrane.
      Rekomenduociau dark force, magical powers, nindziu gerbejams.
      Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2007-09-09, 18:33.

      Comment

      • Krad
        It's time to spy


        • 2007 03 24
        • 585

        #4
        Autorius Airiz
        jisai nepabaigtas, todel visishkai suprast neeina, jisai ir prasideda tuom kad Karas zusta, toliau anime ziurimas kaip prieshistore.
        em biški čia suklydai... karas tikrai žūsta, todėl tenka ieškoti naujo, o naujuoju karas tampa Otoha. Atgal čia niekas nieko negrįžta...
        Anywan mačiau jau 4 epą, bet kadangi jis buvo prieinamas tik privačiam trackeryje fanssub grupėms tai dar jo nėra - buvo sutarta, kad lauksim kol oficialus dvd išeis, o ne ten kažkoks tv (ar koks ten) ripas
        Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #5
          Tai jis pabaigtas siuo metu ar nelabai? Tai iki siol dar nesuzinojau... beje as ziurejau versija:
          Ворон: Предсказание / Karas - The Prophecy (Кеиичи Сато /Keiichi Sato/) [2006 г., Боевик, Фэнтази, Анимационный, DVD9 (NTSC)]
          продолжительность 60 мин
          ЗВУК: Оригинальный 5.1, Русский синхронный 5.1
          Субтитры: русские


          Ir pasirodo as cia maciau tik pirmus tris epizodus... neveltui likau labai nesuprastas, kai praziurejau ir maniau, kad tuom viskas ir baigesi... . Buciau zinojes, tai tikrai geriau buciau pasirinkes animeparty pasiulyta varianta. Gerai, kad nepadariau skuboto balsavimo ir kitu isvadu...
          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-09-09, 21:27.

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            #6
            Autorius Krad
            em biški čia suklydai... karas tikrai žūsta, todėl tenka ieškoti naujo, o naujuoju karas tampa Otoha. Atgal čia niekas nieko negrįžta...
            Anywan mačiau jau 4 epą, bet kadangi jis buvo prieinamas tik privačiam trackeryje fanssub grupėms tai dar jo nėra - buvo sutarta, kad lauksim kol oficialus dvd išeis, o ne ten kažkoks tv (ar koks ten) ripas
            Na gali but, man buvo kiles tox itarimas...
            O del to ripo...nu jei jisai butu geros kokybes tikrai nepykciau >

            Autorius slicKrox
            Tai jis pabaigtas siuo metu ar nelabai? Tai iki siol dar nesuzinojau... beje as ziurejau versija:
            Ворон: Предсказание / Karas - The Prophecy (Кеиичи Сато /Keiichi Sato/) [2006 г., Боевик, Фэнтази, Анимационный, DVD9 (NTSC)]
            продолжительность 60 мин
            ЗВУК: Оригинальный 5.1, Русский синхронный 5.1
            Субтитры: русские


            Ir pasirodo as cia maciau tik pirmus tris epizodus... neveltui likau labai nesuprastas, kai praziurejau ir maniau, kad tuom viskas ir baigesi... . Buciau zinojes, tai tikrai geriau buciau pasirinkes animeparty pasiulyta varianta. Gerai, kad nepadariau skuboto balsavimo ir kitu isvadu...
            nepabaigtas, ishviso planuojami lygtais 6 epizodai.
            Gal kokiu special bus dar, kas ten zino ka kurejai sugalvos.
            Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-09-10, 08:39.

            Comment

            • Krad
              It's time to spy


              • 2007 03 24
              • 585

              #7
              Rugsėjo pabaigos laukit - jei dvd išeis kaip planuota (ir jau 5 kartus atidėta -_-) tai gausit paskutines 3 Karas serijas HD formate (jei vėl neapsimeluos ir išleis tą BluRay diską...) ;]
              Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Visai patiko. Settingas neblogas. Demonai gave zmogishka kuna taip paciais zmonemis ir besimaitinantys. Miestas su savo siela ir gyneju Karas. Pradzioje kazkaip nebuvo aiskus kas cia apie ka ir pries ka, bet pabaiga viska paaiskino. Yra shiokia tokia mintis. Nerealus pieshimas. Pirmo ep pradzioje stalcius atsidare ir ilgai neuzsidare. Va Otoha pederastishkas dizainas baisiai mane parino. Net kawainas apgamelis yra. Brrrrr.....
                Veikejai gavosi negyvi ir visi kazkokie epizodiniai. Kita beda, kad i tuos 6 ep per daug visko sugrusta. Reikejo kokiu 12 ep net ir su prastesniu pieshimu ir butu buve geriau. Is tokio formato Macross Zero patiko labiau. Ten bent jau romantikos buvo....
                7 balu negaila. Del neblogos pabaigos.

                Comment

                • Botaro
                  Akuma


                  • 2005 11 17
                  • 196

                  #9
                  o ko DVD VOB formatas blogas? abu wolumai po senowej jau isheje dvd formatu. na bet kokybe aishku wisada pirmiausia
                  I have the Holy Lance

                  Comment

                  • ast.
                    AZ rėmėjas


                    • 2007 11 16
                    • 159

                    #10
                    Pradėjau siųstis vien dėl Stolen Soul Hold Your Colour AMV, kuris paliko nuostabų įspūdi, labai sužavėjo ir todėl man kol kas yra geriausias.. Na, bet ne apie jį kalbama..
                    Pradėjus žiūrėti, per pirmuosius epizodus, buvau susipainiojusi, nes viskas labai painu pasirodė. Tačiau kuo toliau, tuo labiau įtraukė.. Na piešimas pastebėtas nuo pačio pirmo epo buvo. Nuostabus, kaip ir soundtrac'as, kovų scenos.. Labiausiai įsiminė ir patiko būtent trečiasis epizodas, dėl visko. Patiko netgi ir pabaiga. Kažkodėl žiūrėdama [ypač 5-6 ep] mintyse sukosi Elfen Lied [galbūt dėl scenų su kraujo klanais] ir Karas, asmeniškai man, žiaurumo atžvilgiu pasirodė šimtąkart geresnis.
                    5/5

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius Pčik.
                      Kažkodėl žiūrėdama [ypač 5-6 ep] mintyse sukosi Elfen Lied [galbūt dėl scenų su kraujo klanais] ir Karas, asmeniškai man, žiaurumo atžvilgiu pasirodė šimtąkart geresnis.
                      5/5
                      O man kazkodel primine Akira. EL, palyginus su Karas, vaiku darzelis.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2008-03-16, 21:29.

                      Comment

                      • 9inch
                        ELO

                        • 2007 11 13
                        • 159

                        #12
                        Paskutines OVO's laabai patiko :]] Huge effects and ect. Pradzioj nelabai gaudziaus, bet su laiku perpratau istorija ;D

                        Comment

                        • Anita
                          The watcher..

                          • 2008 03 23
                          • 132

                          #13
                          he ash tik po tiek metu prisiruoshiau pasizhiuret.. (geda man) ir rashau ishkart 10.. primena man ¨red flag¨ ir sheip istorija cool.. et man patinka tokie.. jei rasiu dar kanors panashaus - labai dzhiaugsiuos.. reikia gi gera atsiliepima parashyt nors ir paskutinei

                          Comment

                          • amaeru
                            big fcuking surprise

                            • 2008 11 15
                            • 111

                            #14
                            mano vienas mėgiamiausių anime. viskas man patiko. tiek piešimas, tiek siužetas.. viskas viskas. visapusiškai. man praktiškai pats geriausias iš tų, kiek esu mačius. :}

                            Comment

                            • svajone
                              Tiesiog žmogus

                              • 2008 09 21
                              • 176

                              #15
                              Vienas tų, kuriuos pažiūrėjus pabaigoj taip ir nesupratau kas įvyko...
                              Piešimas nėra labai išskirtinis,bet geras. Siužetas gana neblogas, veikėjai - nieko įpatingo.
                              Tiesa, buvo vietų, kurios tikrai sužavėjo ir neleido atsitraukti.

                              Comment

                              Working...