Kakurenbo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ramzas
    Rimtas forumo narys
    • 2007 06 10
    • 114

    Kakurenbo

    Kakurenbo
    Hide & Seek


    Metai: 2004
    Žanras: Horror
    Studija: Yamoto Works
    Tipas: Filmas
    Oficialus puslapis


    Šviečiant žibintams tamsiose, apleistose ir niūriose Tokijo gatvėse vaikai susirenka žaisti slėpynių žaidimo. Sako, kad tada pasirodo demonai ir pradangina juos amžiams. Nauja grupelė mažų didvyrių jau pasirengę žaisti, tarp ju yra Hikora, kuris nori sužinoti tiesą apie savo dingusią seserį, žaidžiusią “Otokoyo”... Tarp naujų žaidėjų kaip ir dera yra savo gaujos vadas Noshiga. Jis stengiasi gerai atlikti savo vaidmenį, būti bebaimiu ir vedliu į kova prieš demonus, kurie jo manymu neegzistuoja arba jis tiesiog nenori, kad jie egzistuotų, deja, kaip ir dauguma vaikų, jis turi taip jiems būdingą baikštumą. Be jo padėjėjų yra paslaptingumu ir mistika kvepiantys dvyniai, bei jau minėto Hikoros geriausias draugas. Šiame trumpame (25:43min)anime neišvysite kraujo, riksmų ir panašių horror stiliaus elementų. Pasitaisysiu - riksmų yra. Kraujo čia ir nereikia. Iš tamsos išnyrantys, pasipuošę didžiuliais nasrais bei nieko gero nežadančia ryškia šviesa šviečiančiomis akimis demonai ir nuo jų bėgantys, baimės užklupti bei savo veidus po lapi7 kaukėmis slepiantys vaikai man čia atrodo geriau ir priimtiniau. Pasitelkiant kompiuterinę animaciją Yamoto Works sukurė išties stulbinančią novelę ir pasiemė ne vieną apdovanojimą: 2005-siais metais Kakurenbo buvo išrinktas geriausiu trumpu filmu Siaulo tarptautiniame Cartoon & Animation , bei Fantasia Film festivaliuose, tapo Tokyo Anime Fair nugalėtoju. Pagrindiniai Kakurenbo kūrėjai Syuhei Morita ir Daisuke Sajiki yra buvę Studio 4°C, kuri kuria trumpus idėjinus, eksperimentinius 3D animacijos kūrinius, nariai. Tad kokybė garantuota. Pati kompiuterizacija čia yra išties pakankamai animaciška, tad ir jos nemėgstantiems, manau, patiks.



    Download: FilesHost
    50
    5
    54.00%
    27
    4
    32.00%
    16
    3
    10.00%
    5
    2
    4.00%
    2
    1
    0%
    0
    sigpic
  • Vienuolis
    Perverted Romanticist!?

    • 2007 05 01
    • 165

    #2
    Turėti būti gan įdomu, paimsiu
    >_< 500x130

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #3
      Įdomus gan buvo, istorija gera, pabaigoje labai įdomiai atrodė viskas, bet man baisu nebuvo, šiaip per daug tos PC grafikos irgi nevirškinu, tai 4/5
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • piccosan
        Daft Punk

        • 2005 11 28
        • 250

        #4
        nice nice... sudomino reiks paimt paziuret ir ivertint (postas kaip kokiam LM)

        peace out

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #5
          maciau senai ta KAKU REM BO, animacija gera ir siuzetas neblogas
          Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-10-11, 08:29.

          Comment

          • ramzas
            Rimtas forumo narys
            • 2007 06 10
            • 114

            #6
            tai cia skaitosi mano aprasymas jum blogai ar kaip ?
            sigpic

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              #7
              na shiektiek truxta kazko, nors anime 24 min, bet aprashymukas tox gana mazas

              Comment

              • Flask

                #8
                Saunu, kad tiek jap, tiek eng igarsinimai atlikti sauniai. Patiko man ju maskes, 3d animacija, ziurint su gera technika ledova.

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius ramzas
                  tai cia skaitosi mano aprasymas jum blogai ar kaip ?
                  Labai istemptas i shona. Fotkes dek kaip miniatiuras arba centruok.

                  Comment

                  • ramzas
                    Rimtas forumo narys
                    • 2007 06 10
                    • 114

                    #10
                    papildziau aprasyma tad manau dabar jo uzteks o del screenshotu tai jie ir pasiliks tokie o del pacio uzraso komponavimo dar neatradau vieno budo..
                    sigpic

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius ramzas
                      papildziau aprasyma tad manau dabar jo uzteks o del screenshotu tai jie ir pasiliks tokie o del pacio uzraso komponavimo dar neatradau vieno budo..
                      Nu blyn, sunku padaryt? Teksto, kaip taisykle, nekritikuoju nes paciam iki rashytojo toli, bet kai su 19" wide moniku net puse aprashymo neisitenka tai.....
                      Su 27% zoomu isiteko -

                      Comment

                      • ramzas
                        Rimtas forumo narys
                        • 2007 06 10
                        • 114

                        #12
                        killerbee nedarysiu nes man taip nepatinka ir komponuosiu taip kaip noresiu. kypshiau del torento tai pabandyk uzsiregistruot ten ir tada per searcha susirast ir tikrai turi leist siustis am siaip pasistengsiu kai galeisu siuntima padaryti netorentais nes vis del to animas nedaug sveria
                        sigpic

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2949

                          #13
                          Autorius ramzas
                          killerbee nedarysiu nes man taip nepatinka ir komponuosiu taip kaip noresiu.
                          Aha.... Na jei tau dzin ant manes tai ir man dzin ant taves. Kiekvienas darom ka norim ir tegyvuoja anarchija.

                          Comment

                          • ramzas
                            Rimtas forumo narys
                            • 2007 06 10
                            • 114

                            #14
                            man ant taves ne dzin bet as nedesiu minetiuru nes man jos nepatinka nezinau tu vienintelis skundiesi screenshotais ir nematau as cia jokios anarchijos
                            sigpic

                            Comment

                            • Tsuyu
                              VAK

                              • 2007 03 30
                              • 135

                              #15
                              ahhh *krinta negyva* ish panoses aprasyma nushvilpe *juokiasi pati ish saves*

                              ok.geras anime movie.tox su "pakastu sunimi"(gilia mintim).
                              tai va, vos pasibaige Kakurenbo klausimas ishkart uzpuole, o jis buvo tox:
                              kodel tu dvynukiu akys buvo raudonos(vieninteliu ish vaiku)?
                              ir kodel kaukes buvo per puse?
                              zinau kad tikriausiai nezinot, bet gal..

                              Comment

                              Working...