Inukami!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Inukami!

    @anidb || @animenfo || @ANN

    Žanras: komedija, romantika, erotika, fantazija
    Formatas: TV (26 ep), 25 min.
    Transliacija: nuo 06.04.2006 iki 28.09.2006
    Režisierius: Keizou Kusakawa
    Studija: Seven Arcs
    Smurtas kaip meilės išraiška arba pimpalo kultas


    Keita Kawahira - garbingos ir galingos šeimos atžala. Jie jau daug metu kovoja prieš demonus, piktas dvasias ir kitokį blogį. Ir tai daro ne vieni o su inukami pagalba. Inukami yra keisti padarai - pusiau šunys pusiau žmonės. Labai galingi. Sudarius su jais kontraktą ištikimai tarnauja šeimininkui iki pat mirties. Atėjo laikas ir Keitai tapti inukami šeimininku. Va tik bėda....vaikinukas nepanašus i normalų šeimininką. Laksto su garsiakalbiu, šūkauja visokias nesąmones. Jam galvoje tik mergos ir pasilinksminimai. Švelniai tariant eilės norinčių nebuvo. Giminaičiai jau buvo beprarandą vilti..... Ir tada įvyksta stebuklas vardu Yuko. Kas ten su kuo sudarė kontraktą ir kas yra kieno šeimininkas čia dar didelis klausimas, bet esmė ne tame.
    Porelė gavosi visai neprasta.

    Keita turi svajonę. Normali tokia svajonė. Kuris iš vyru to nenorėtų!? Jau turbūt atspėjote - haremas. Skirtumas tik tas, kad jei mes apie tai tik svajojam tai Keita labai stengiasi.... Net per daug ir dėl to kaip taisyklė nukenčia. Bet tik fiziškai. Nepalaužiamos valios vaikinas.
    Kita problema yra pati Yuko. Jos Keitos pomėgiai visai nežavi. Įdomu kodėl. Na mums moterų nesuprast....
    Jeigu grubiai tai serialas yra ta pati Love Hina+magic:
    1 vnt - vaikinas + dafiga vnt - kawainų merginų kurios sąžiningai vaikiną muša. Skirtumas tik tas, kad dažniausiai už reikalą.

    1. Inukami! - komedija.
    Visokių serijų buvo. Pvz. genialus epas apie norus pildantį puodą. Tik va mane stebino pederastiški juokeliai. Turbūt visi žinot standartinį epizodą kai vaikinas pargriūna ir pataiko akurat merginai i tarpkojį ar ant papų..... Dabar įsivaizduokit, kad yra du vaikinai.... Vienžo ne nesubrendusiai psichikai. O kur dar robotas kuriam iš ten styro grąžtas. Keitos žąsies kostiumas. Pilna vyriškos lyties veikėjų demonstruojančių savo "grožybes". Tiesa, kūrėjai labai gražiai jas pridengė su drambliuku. Sutiksit čia ir įvairaus plauko iškrypėlių. Yra net otaku-mangaka. Tikrai linksmai žiūrisi. Tik va nafig.....nu nafig.....
    Spoileris:
    viską gadint pabaigoje? Kam man komedijoje reikalinga drama?


    2. Inukami! - romantika.
    Love Hina lygio. Visi jį muša, bet visiems jis patinka. Keita visiškas razdalbajus, bet kai reikia vaidina didvyrį.

    3. Inukami! - erotika.
    Erotikos nelabai ten ir mačiau. Tai kad net papo normaliai neparodė. Pantsu rodomi jau tik numauti. Vienžo tenka pasitelkt vaizduotę.

    4. Inukami! - fantazija
    Nesu mėgėjas, bet burtai neblogai pagyvino veiksmą. Yra ir piktas burtininkas, stebuklingi daiktai, užkeikimai
    Piešimas tvirtam 8. Pagal metus. Geri specefektai. Merginos skiriasi ne tik plaukų spalva. Ost'as labai vidutiniškas. Op ir End man įspūdžio nepadarė.

    Įvertinimas
    Tvirtas 7. Pasijuokti galima, bet iš paskutinių žiūrėtų Karin man patiko laibiau.

    Reziumė
    Homofobams žiūrėti griežtai draudžiu. Visi kiti, jei žanras tinka, gali bandyt.

    39
    5
    56.41%
    22
    4
    15.38%
    6
    3
    20.51%
    8
    2
    7.69%
    3
    1
    0%
    0
  • Vienuolis
    Perverted Romanticist!?

    • 2007 05 01
    • 165

    #2
    Mano mėgstamiausi žandrai
    >_< 500x130

    Comment

    • Vienuolis
      Perverted Romanticist!?

      • 2007 05 01
      • 165

      #3
      Man atrodo čia geresni torrentai http://isohunt.com/torrents/?ihq=Inukami%21
      >_< 500x130

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Autorius Vienuolis
        Man atrodo čia geresni torrentai http://isohunt.com/torrents/?ihq=Inukami%21
        Idejau ir shita.

        Comment

        • kypshius
          Rašytojas



          • 2007 04 17
          • 254

          #5
          labai jau primena amaenaide yo!! bet manau pasijuokti galima. turėčiau vietos kompe uždėčiau siusti

          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

          Comment

          • Brutallica

            #6
            Net nzn kiek duot, 2 ar 3 ;-) Pradzia tragiska, galvojau nepabaigsiu ziuret.. Tolimesnes serijos kiek idomesnes, taciau vietomis jausdavaus panasiai lyg ziureciau pirmasias )

            Comment

            • mindzze
              Forumo vilkas

              • 2007 05 18
              • 375

              #7
              Nors anime gal ir neblogas , komedijos yra , gana labai sunkai ziurejosi, bet pogalais kur cia EROTIKA!!? geraiu jau patylesiu! bet nekreipiant i dideli XX lyties erotikos stygiu buvo smagu ziureti Duodu varganus, sutrosusius ,3 balus.
              Paskutinis pakeitimas nuo mindzze; 2007-10-26, 07:18.

              Comment

              • Vienuolis
                Perverted Romanticist!?

                • 2007 05 01
                • 165

                #8
                Man patiko nes galėjau linksmai pasijuokt 5/5
                Kam patiko filmas yra išleistas tik niekas neišsubino
                >_< 500x130

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Paziurejau movie. Nors ten greiciau ova nes trumpas. Dar daugiau drambliuku ir iskrypimu. Rekomeduoju. 20 min. juoko prailginancio gyvenima.
                  Torrent

                  Comment

                  • Vienuolis
                    Perverted Romanticist!?

                    • 2007 05 01
                    • 165

                    #10
                    Autorius Killerbee
                    Paziurejau movie. Nors ten greiciau ova nes trumpas. Dar daugiau drambliuku ir iskrypimu. Rekomeduoju. 20 min. juoko prailginancio gyvenima.
                    Torrent
                    Aš jį ir matęs tik su kiniškais subais filmas kaip serija iš vidurio anime. Taip išeina dar vienas anime be pabaigos
                    >_< 500x130

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius Vienuolis
                      Aš jį ir matęs tik su kiniškais subais filmas kaip serija iš vidurio anime. Taip išeina dar vienas anime be pabaigos
                      Tokio zanro anime pabaigos kaip taisykle neturi. Tai net ir nesitikejau.

                      Comment

                      • Vienuolis
                        Perverted Romanticist!?

                        • 2007 05 01
                        • 165

                        #12
                        Autorius Killerbee
                        Tokio zanro anime pabaigos kaip taisykle neturi. Tai net ir nesitikejau.
                        Jo bet galėtu antra sezoną sukurt ar bent užbaigt ova ar normaliu filmu nes man šus anime tikrai paiko kažkaip parodė kad esu dar mažas pervertas
                        >_< 500x130

                        Comment

                        • redragon
                          Narys

                          • 2007 03 22
                          • 41

                          #13
                          http://www.animeparty.info/database/inukami.php
                          Torentas dalinai išverstas į LT kalbą
                          Manga - Ai Yori Aoshi, Psychic academy, Bloody Kiss, Arcana Soul, Kidou Tenshi Angelic Layer

                          Comment

                          • inkognito
                            Qwerty

                            • 2007 11 16
                            • 172

                            #14
                            tikrai neblogas anime ,kartais budavo net sona paskausta nuo juoko . Didziausias trukumas kad jis neisbaigtas, visai nieko jai butu ir 2 sezonas ... bet greiciausiai to nebus
                            tad ivertinimas butu 3 kad butu 4 ar net 5 jam kazko truksta

                            Comment

                            • dattebayo
                              random fangirl syndrome

                              • 2007 11 18
                              • 207

                              #15
                              maciau vos kelis ep'us taigi sunku ka ir pasakyt... nevisai mano skonio, bet is keliu vietu pasijuokiau. 3 balai.

                              Comment

                              Working...