Blood +

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Blood +

    Photobucket
    Blood +


    Metai: 2005.10.08 - 2006.09.23
    Žanras: Vampyrai, drama, nuotykiai, siaubas, shounen
    Studija: Aniplex, Production I.G, MBS
    Panašūs anime; Anime-Planet
    Oficialus tinklapis
    Tipas: 50 tv serijų po 24 min.


    Saya Otonashi yra vidurinės mokyklos mokinė, labai graži ir puiki sportininkė, gyvenanti taikų ir ramų gyvenimą su savo šeima Okinavoje, Japonijoje. Saya neturi prisiminimų, ji tik prisimena, kas buvo įvykę per pastaruosius metus (taip išeina, kad ji turi tik šiokius tokius prisiminimus). Vieną dieną per atsitiktinumą Saya palieka savo sportinius batelius mokykloje. Žinoma, ji nori juos pasiimti. Nuėjusi į mokyklą ji pamato keistą, siaubingą ir šlykštų padarą (nemažai apibūdinimų) mokykloje ir iš kažkur pasikviečia fizinio lavinimo mokytoją (nepaisant to, kad mokykloje nieko nebuvo). Žinoma, mokytojas, norėdamas pasirodyti tikras vyras, bėga pažiūrėti to padaro ir lieka jo suėstas. Saya dar labiau išsigąsta ir pasileidžia bėgti per visa mokyklą... Netikėtai ji sutinka Hagi (savo chavalier'a, bet ji to dar nežino, kas jis toks). Jis duoda Saya'i savo kraujo (iš burnos į burną) ir ji pavirsta į žudikę (atsipeikėja, jos akys pasidaro ryškiai raudonos ir švytinčios)... Ji nužudo monstrą (Chiropteran). Tada įvykiai pasidaro dar painesni - Saya privalo gelbėti pasaulį nuo Chiropteran'ų, Divos bei Divos Chavalier'ų...

    Mano nuomonė: Anime tikrai neblogas. Geriausias anime apie vampyrus, kokį tik esu matęs ("Shingetsutan Tsukihime" antroje vietoje). OST man asmeniškai neįtiko, nes opening'ai vien pop'sovi, o tokiam anime reiktų ko nors sunkesnio. Dėl animacijos neturiu priekaištų. Istorijos bei siužeto, man, tiesą sakant, patiko įvykių susiklostymas, na nepatiko gal, kad pagrindinė veikėja kiek per skysta - juk vis dėlto ji pasaulio ėjo gelbėti...


    138
    5
    60.14%
    83
    4
    23.91%
    33
    3
    10.14%
    14
    2
    3.62%
    5
    1
    2.17%
    3
  • Bardakas
    Žmogus Ne





    • 2005 09 22
    • 1462

    #2
    Na jau visai suspoilinai pirmą epą
    Šiaip galvojau sunkiai žiūrėsis man šitas, nenorėjau pradžioj imt, bet toliau žiūrėdamas daug gero pamačiau. Tikrai įdomus, istorija žiauri tarpais. Na ką galiu pasakyt, miego noriu (dabar 01:30), tad nerašysiu daug, tik - 5/5.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future
    sigpic
    Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Paziurejau gal 10 seriju. Siaubingai nepatiko. Butu trumpesnis gal buciau ir daziurejes. Movie gal ir reiktu paziuret. Girdejau ivairiu atsiliepimu apie ji.

      Comment

      • technotrach
        mors ultima ratio

        • 2006 03 06
        • 218

        #4
        vietom paziovauji, gal kiek uztestas, tai atrodo, kad kažko lyg ir trūksta, na bet nelabai ko panašaus yra, tai vien už savitumą 5 galima duoti. Na o apie filma manau tik geri atsiliepimai gali buti
        Skaitoma manga

        Comment

        • Evil_of_Darknesz
          Suicide is painless...

          • 2006 04 09
          • 998

          #5
          Velnias, kiekdaug naktibaldu... O siaip filmo as nemates, sake, kad reikejo pirmiau filma paziuret, o paskui tik tv series, kazin ar padariau klaida?

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius Evil_of_Darknesz
            Velnias, kiekdaug naktibaldu... O siaip filmo as nemates, sake, kad reikejo pirmiau filma paziuret, o paskui tik tv series, kazin ar padariau klaida?
            Nepadariai. Serialas remeikas o ne tesinys.

            Comment

            • Evil_of_Darknesz
              Suicide is painless...

              • 2006 04 09
              • 998

              #7
              OMG! Filma remeikino iki 50 seriju, nors nusisauk...

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Autorius Evil_of_Darknesz
                OMG! Filma remeikino iki 50 seriju, nors nusisauk...
                Nu jau, zudytis nereikia..... Bet tikrai nuostabu.

                Comment

                • Qone
                  Rimtas forumo narys

                  • 2006 08 28
                  • 156

                  #9
                  Filmas- tragedija, jo geriau net neziuret. O jei labai norisi- tai nebent po serialo. O Blood+ man labai patiko. Buvo, aisku uzknisanciu vietu, kaip 20 kartu bepasikartojantys flashbackai, dramatiski kritimai po traukiniu ir kitos nesamones. Bet patiko. Ir del istorijos, ir del veiksmo, ir del Rasputino

                  Comment

                  • shemica

                    #10
                    Man... Kaip čia pasakius... Buvo nuobodu iki kokio 20 epizodo, po to lygtais tarp 20 ir 30 epizodų buvo įdomaus veiksmo ir galiu pasakyt, kad kilo didelis susidomėjimas ir noras pasižiūrėt kitą epizodą... Po to lygtais po 32 epizodo kažkaip nuobodulys vėl apėmė, istorija beveik nejudėjo iš vietos... Tada jau nebeprisimenu po kokio epizodo čia vėl įdomumas atsirado... Žodžiu, bangomis. Nuobodu -įdomu - nuobodu - vėl įdomu... Net nežinau kaip čia vertint Gal paimsiu viduriuką - 3

                    Comment

                    • Mauneydy
                      Wasn't me...

                      • 2007 07 26
                      • 35

                      #11
                      Ojetau! Mano megstamiausias anime! Siuzetas bent man pasirode labai itraukiantis ir graziai nupiesti veikejai. Na tiesiog negalejau akiu atitraukt.


                      Because I never learn a goddamned thing...

                      Comment

                      • Elintth
                        Elint
                        • 2007 03 27
                        • 6

                        #12
                        nu nieko as pries ji neturiu, visai neblogas anime ir nupiesta neblogai, bet sitas anime ant tiek buna kartais noubodus ir su juo atrodo tiek ilgai ta viena serija eina kartais net noredavosi paimti ir prasukti kur nors ciut ciut veiksmo butu. galejo ta visa anime geiriau i kokias 13 seriju sutalpinti ir butu lengviau ziurimas

                        Comment

                        • chillywilly
                          Poetas
                          • 2007 03 02
                          • 36

                          #13
                          man tai patiko sitas anime labai labai. Ziurejaukelias dienas iki svist pradedavo... gal vietu ir buvo nuobodoku, bet tikrai man sitas anime vienas geriausiu, nes apie vampyrus kaippo tokius nebuvau geresnio mates.nors maciau ji pries pora metu bet ispudis islikes iki siol ir rekomenduodamas daznai ji prisimenu

                          Comment

                          • Bardakas
                            Žmogus Ne





                            • 2005 09 22
                            • 1462

                            #14
                            Autorius chillywilly
                            man tai patiko sitas anime labai labai. Ziurejaukelias dienas iki svist pradedavo... gal vietu ir buvo nuobodoku, bet tikrai man sitas anime vienas geriausiu, nes apie vampyrus kaippo tokius nebuvau geresnio mates.nors maciau ji pries pora metu bet ispudis islikes iki siol ir rekomenduodamas daznai ji prisimenu
                            Truputį nušneki, prieš porą metų jis dar nebuvo išleistas
                            nebent čia apie movie kalbi...
                            Maybe on Earth, Maybe in the Future
                            sigpic
                            Kurokawa idėjinis lyderis
                            Lėtai keičiu slaptažodžius

                            Comment

                            • Evil_of_Darknesz
                              Suicide is painless...

                              • 2006 04 09
                              • 998

                              #15
                              Yra virsui data parasyta, kada jis isleistas ( 2005.10.08 - 2006.09.23)... Jei nusisneki, nusisnekek logiskai... (dabar jau as pradejau nusisneket... )

                              Comment

                              Working...