Mouse

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Mouse

    @anidb | @animenfo | @animenewsnetwork


    Žanras: erotika, nuotykiai, komedija
    Formatas: TV (12ep), 14 min.
    Transliacija: nuo 06.01.2003 iki 24.03.2003
    Režisierius: Yorifusa Yamaguchi
    Studija: Studio DEEN
    Niekas taip neprailgina gyvenimo kaip juokas ir ecchis


    Kaip čia pradėt..... Tegyvuoja papai!!!!!!! Nea, kažkaip per daug nešvankiai. Ok, pradedam nuo siužeto.
    Muon Sorata yra legendinis vagis Mouse. Vagia jis ne iš materialinių sumetimų. Atvirkščiai, tai vienas nuostolis. Dažniausiai operacijoms išleidžia daugiau pinigų nei gauna pelno. Čia greičiau principas ir tradicijos. Jo šeima jau daugiau nei 400 metų ir yra legendiniai vagys. Mouse buvo tėvas, senelis, prosenelis ir t.t. O tradicijos japonams yra šventa. Kokie principai? Ogi įrodyti, kad pavogti galima viską. Net tada kai tai atrodo neįmanoma. Vagių romantika.....

    Vienas lauke ne karys todėl jam padeda trys merginos su dideliais.....nu labai dideliais...eeeee.....privalumais. Ir čia slepiasi pirmas serialo pliusas. Pervert čia yra ne vaikinas. Na ne, į drovų mokyklinuką jis visai nepanašus, bet iki merginų trijulės jam dar toli. Tiesiog herojus į savo merginas žiūri daugiau kaip i drauges. Pelės kompanijoje jos atsidūrė įvairiais keliais ir šeip yra gan skirtingos, bet jas vienija visiškas paklusnumas ir meilė savo šeimininkui. Ir jos nesidrovi tai parodyt.

    Pliusas - ecchis čia gan atviras. Gausu pikantiškų scenų ir nors atvirai sekso nerodo (neskaitant vieno epizodo...nors spėju ten buvo greičiau vaidyba) jis ten yra. Kūrėjai to labai ir neslėpė.
    Pliusas - nuotaikingumas. Visiškai neapkrauna smegenų. Pats tas po sunkios dienos atsipalaidavimui. Ir kaip prasideda taip ir baigiasi. Jokio pseudo dramatizmo ne į temą (aha, aš vis dar piktas ant Green Green). Kažkokiu baisiai juokingų epizodų nebuvo, bet lengva šypsena mano veide buvo visą laiką.
    Pliusas - trukmė. 12 ep ir dar trumpesni nei įprasta. Tikrai nespėja atsibost.
    Minusas - visi prieš tai išvardinti pliusai. Jo, paradoksas.

    Reziumė:
    Ecchi mėgėjams must see. Kitiems pagal nuotaika. Mergaitėms nerekomenduoju.


    26
    5
    34.62%
    9
    4
    23.08%
    6
    3
    23.08%
    6
    2
    7.69%
    2
    1
    11.54%
    3
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #2
    Vo šitą kažkada, kažkodėl labai norėjau pažiūrėt, bet pamatęs koki dideli mergų... kaip ten Killerbee sakė?... privalumai... nusprendžiau... netgi nenusprendžiau, bet kažkaip savaime 'iškeičiau' šį anime į chrono crusade ir kažkaip nesigailiu. Kažkaip atbaidė mane toki 'privalumai' (būtent 'privalumai'). nors ir suprantu, kad nereikia spręsti apie anime vien iš tokių smulkmenų. Kažkaip, dar kada bandysiu jį peržiūrėt. Kažkaip vis smalsu man buvo kas čia per anime. ir kažkaip pradėjau dažnai vartoti žodį 'kažkaip'. turbūt todėl kad jau trečią parą kažkaip esu be miego. Turbūt haliucinacijos irgi dėl to.
    Ir vistik atbaido mane kažkiek toks ecchis. nors gal netai, kad neatbaido, bet kažkaip labai jau nesimpatiškai atrodo. tešmenys kaip pas karves.,. fui.. dar kaip pagalvoju kas per dalykas iš tiesų ira tie 'papai' ir kam jie skirti, tai išvis bloga darosi. gerai, kad niekad negėriau pieno... fui. Nors bendrai tai animaciniai papai visai ne 'fui', čia daugiau realiems tinka tas 'fui'. Bet net per Tenjou tenge nebuvo tokių siaubingų nukrypimų nuo normos (nors kai pagalvoju tai niefig nežinau kokios iš tikrųjų yra tos normos).
    Hm, dabar galvoju, gal man čia šianakt šita multika pažiūrėt... Ai, tiek to. nežaisiu su sveikata, ba jau rimtai kuris laikas galva sukasi ir vaidenasi pabaisos iš Doom3. ko gero ir doom'o reiks mažiau žaist.
    ir visdėlto animacinės mergos (skirtingai nei tikros) yra grožis, kad i r kokios jos bebųtū

    ir beto, aprašymas puikus, bet jei kartais baigtumėt madą daryt 'išplėstinius' aprašymus tai būčiau dėkingas. labai jau nepatogu skaityti tokius aprašymus kur daugiau į ploty nei į ilgį. žinot, peles ratukas į tą pusę nedirba, tai labai nepatogu.
    Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2007-07-05, 23:27.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Na ir pasirinkimai pas tave... Mouse cia visai ne ta svorio kategorija. Be op/en serija 10min. Per dvi valandas galima paziuret. Kas del papu dydzio tai cia skonio reikalas aisku, bet nereikia rimtai i tai ziuret. Dar pradesi rupintis o jai nugaros neskauda?

      P.S. Ot jaunimas ne kulturingas siais laikais. Ryshkiai kazkokia mergiote 1 ivertino. As tokiu ivertinimu bobishkiems anime neduodu. Nors galeciau....

      Comment

      • Audria
        Labai pikta. Neerzinti

        • 2005 09 25
        • 98

        #4
        Hehe, o man tas animas patiko (reikia susirupint del savo orentacijos ) Siaip prikolas toks, nereikia rimtai y ji ziureti Ecchi atsipalaidavimui po sunkios dienos (bet merginu krutines tikrai galejo padaryt ciut mazesnes - dabar atrodo lyg po gymdymo visos.. Nes man siaip kuo maziau - tuo graziau )

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Audria
          Hehe, o man tas animas patiko (reikia susirupint del savo orentacijos ) Siaip prikolas toks, nereikia rimtai y ji ziureti Ecchi atsipalaidavimui po sunkios dienos (bet merginu krutines tikrai galejo padaryt ciut mazesnes - dabar atrodo lyg po gymdymo visos.. Nes man siaip kuo maziau - tuo graziau )
          Jooo, gali pradet rupintis savo orentacija.

          Pataisiau skrynus.
          Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2007-12-12, 09:58.

          Comment

          • mindzze
            Forumo vilkas

            • 2007 05 18
            • 375

            #6
            Autorius Audria
            Hehe, o man tas animas patiko (reikia susirupint del savo orentacijos ) Siaip prikolas toks, nereikia rimtai y ji ziureti Ecchi atsipalaidavimui po sunkios dienos (bet merginu krutines tikrai galejo padaryt ciut mazesnes - dabar atrodo lyg po gymdymo visos.. Nes man siaip kuo maziau - tuo graziau )
            Kaip bebutu keist as su tavim pilai sutinku , man didely boobs ziauriai ir povojigai atrodo.

            Comment

            • rock-san
              Tapytojas

              • 2007 10 02
              • 193

              #7
              O taip sita anime galim vadint tikru ecchi anime nekaip Green Green kur ecchi nu kaziek buvo bet per mazai kad galeciau ji vadint ecchi enyway tai anime su gera juoko doze XDD

              Comment

              • Nemu
                d(-.-)b

                • 2007 12 22
                • 110

                #8
                hmmm sakai mergaitem nerekomenduoji ,tai gal reik paziuret
                you are dead.
                MDL

                Comment

                • usakou
                  Rimtas forumo narys
                  • 2009 04 19
                  • 188

                  #9
                  hm.pamaciau aprasyma,visai sudomejo.. net nezinau,gal is smalsumo..ech tas smalsumas XD bet tai dar vienas anime..kuri jau kelias episode paziuri, ir tiingi toliau ziuret bet seip man patiko

                  Comment

                  • Red_Elf
                    pandų karai :D


                    • 2009 05 07
                    • 1115

                    #10
                    tikrai linksmas darbelis maniau bus tik daug daug daug ecchi ir viskas, bet likau nustebinti (nebijokit, bus kur akis paganyt), labai faina, kad vainikus nėra šlepetė-kunas ar koks pervertas, dėl tokio ir man galva apsisuktų šiaip žiauriai nervino merginu "privalumai", galiu pagirt Hazuki už C ar D, nes kitom visos abėcėlės neužtenka... gal net truputų gaila, kad jis toks trumpas, labai atciplaidavimui tinka

                    Comment

                    • Kuronii
                      Boom, like that

                      • 2007 04 01
                      • 144

                      #11
                      sitas senas geras ecchis, jei tik ji galima vadint ecchiu nes man poroje vietu jau per arti hentajaus atrode :] trumpas, smagus, kaip kazkas minejo po sunkios darbo dienos tikrai fun paziuret :]
                      http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

                      Comment

                      • djmindziulis
                        Memento mori
                        • 2009 05 17
                        • 76

                        #12
                        Sudomino. Manau kad paziuresiu

                        Comment

                        Working...