Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • baltas_tigras
    wild minds

    • 2007 03 19
    • 107

    Yamato Nadeshiko Shichi Henge

    Yamato Nadeshiko Shichi Henge
    Perfect Girl Evolution
    The Wallflower


    Metai: 2006 spalis – 2007 kovas
    Žanras: Komedija, Shoujo
    Gamintojai: Nippon Animation
    Oficialus puslapis
    Formatas: 25 TV serijos

    Siužetas: Kyouhei, Ranmaru, Takenaga ir Yukinojou – keturi gražuoliukai saldainiukai, gyvenantys po vienu ištaigingo namo stogu. Namo šeimininkė, kurią jie vadina teta, ekstremalių pojūčių mėgėja beveik nebūna namie, todėl vaikinukai gyvena kaip pasakoje. Deja, pasakos visad esti trumpos. Vieną dieną tetulė paprašo jų paslaugos: paversti jos dukterėčią Sunako tikra dama. Vykdydami šia užduotėlę vaikinai galės nemokamai gyventi jos namuose, tačiau jiems susimovus nuomos mokestis padidės trigubai. Gražuoliukai susigundo pasiūlymu, tačiau kai jie išvysta ir susipažįsta su Sunako pradeda gailėtis… Kodėl ?

    O gi todėl, kad prieš pora metų mergina buvo įsimylėjusi, tačiau vaikinas ją atstūmė tiesiai ir be užuolankų išrėžęs, kad su negražiomis nedraugauja. Nuo to laiko Sunako nebeprisižiūri, o tik leidžia dienas tamsiame kambary žiūrėdama siaubo filmus ir kalbėdama su savo geriausiais draugais – anatomijai skirtais manekenais ir skeletu =D

    Mano nuomonė: keistas anime visom prasmėm pradedant paišymu baigiant siužetu. Man iš esmės nepatinka tokie, kur daug nosebleed ir kitokių bachuriškų bajerių, bet čia viskas pateikta kitu kampu. Iš tiesų daug gerų vietų plaučiams palavint. Charakteriai nėra ryškūs, bet tai nėra didelis trūkumas, nes tokio žanro anime šis dalykas neprivalomas. Linksmasis elementas – gaujelė gothic style merginų, vaikinų gerbėjų, ir jų šūkis “goth, goth, loli, loli”.
    OP ir ED neįspūdingi, bet na juk vis tiek dažniausiai juos prasukam ...
    Žodžiu, rekomenduoju, nes tikrai vertas bendram išprusimo lygiui pakelti =D 5/5.
    75
    5
    76.00%
    57
    4
    17.33%
    13
    3
    5.33%
    4
    2
    1.33%
    1
    1
    0%
    0
    Neziuriu anime su LT subais.
  • Tsuyu
    VAK

    • 2007 03 30
    • 135

    #2
    pirmas ispudis:kos cia per velnias ir kas mane priverte tai ziuret..
    antas ispudis:na, gerai paziuresiu ir kita serija
    trecias ispudis : na gerai paziuresim kaip toliau siuzetas...
    ketvirtas:taip ir pasikabinau..ish pat pradziu pagalvojau, kad esu visai trenkta, kad toki anime ziuriu, bet paskui nusprendziau, kad viskas normaliai, nes aplinkiniai irgi ziuri..
    penktas:ivertinau auksciausiu balu.nes nezinau ar tai sedevras ar mano proto suskystejimas..matyt pastarasis bet vistiek sitas anime man labai patinka...cia tokiom nuoplaukom kaip ash rekomenduociau irgi

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Šito dalyko manga kažkada buvo pasitaikius po ranką, tai kažkiek susipažinęs su istorija. Visai padori komedija mano nuomone. Tiesa animo tai tikrai nežiūrėsiu - pernelyg glamurnas čiuju yr

      Comment

      • baltas_tigras
        wild minds

        • 2007 03 19
        • 107

        #4
        Autorius Tsuyu
        pirmas ispudis:kos cia per velnias ir kas mane priverte tai ziuret..
        antas ispudis:na, gerai paziuresiu ir kita serija
        trecias ispudis : na gerai paziuresim kaip toliau siuzetas...
        ketvirtas:taip ir pasikabinau..ish pat pradziu pagalvojau, kad esu visai trenkta, kad toki anime ziuriu, bet paskui nusprendziau, kad viskas normaliai, nes aplinkiniai irgi ziuri..
        OMG!!! 100% atitinka mano mintis!!! as irgi nu gerai paziuresiu kas cia per daiktas nors pic ir nelabai vilioja, bet gi Souls rekomenduoja, nu gerai, paziuresiu dar viena epa...ajj nesamone, ka as cia ziuriu? bet gal kitam kas naujo ir linksmo bus tai dar ta paziuresiu??? WDF kodel as vis dar ji ziuriu??? aa nes noriu paziuret kuom baigsis
        Neziuriu anime su LT subais.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #5
          Autorius Sable
          Šito dalyko manga kažkada buvo pasitaikius po ranką, tai kažkiek susipažinęs su istorija. Visai padori komedija mano nuomone. Tiesa animo tai tikrai nežiūrėsiu - pernelyg glamurnas čiuju yr
          heh.. gal malonetumet paaiskinti, kaip suprast glamurnas?
          Tiesa sakant as aprasimo dar neskaiciau... Tikejaus paaiskes viskas i komentarus zvilktelejus...

          Na sable... atsiminsiu... privertei jega perskaityti si visa aprasima, beskaitant, kaskarta gazdina zodis grazuoliukai Na nelabai mano skonio, bet gal kada nors ir susigundisiu... beje manau apie siuzeta pateikiai biski per dauk info, manau turetu buti 1/3 trumpesnis, o gal ir isvis tik Tavo nuomones, kuri prasideda nuo vidurio, uztektu.
          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-05-15, 20:16.

          Comment

          • Sable
            The Hitchhiker





            • 2005 03 11
            • 1530

            #6
            O iš pico aprašyme neaišku :?

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Pamaciau virsheli ir pagalvojau "tai gi yra jau Ouran High School Host Club aprashymas" bet greit dashilo. Seip panasus serialai turetu but. Butinai paziuresiu sulaukes ru titru. Girdejau neblogu atsiliepimu.

              Comment

              • Souls
                PLEASE DIE

                • 2007 04 26
                • 146

                #8
                Nu man, kaip visada, prasidejo viskas nuo mangos. Kai anidb pamaciu ji kalendoriuj, kaip ir nudziugau. Duodu 4, nes ten man kazkas nepatinka. Tingiu gilintis, kas. Manga man labiau patinka, nors jos nebesisiunciu, Tai spoksau i judancius paveiksliukus. Siaip kas megsta gera humora, patartina sita zeti. Sitas animas toks, jog arba patiks arba nepatiks =]
                [Insert your signature here]

                Comment

                • seigi

                  #9
                  viso filmuko nemačiau, tik ištraukas, bet labai patiko, tad vertinu 5

                  Comment

                  • Souls
                    PLEASE DIE

                    • 2007 04 26
                    • 146

                    #10
                    Autorius seigi
                    viso filmuko nemačiau, tik ištraukas, bet labai patiko, tad vertinu 5
                    Jis dar nesibaige, jei ka..... Siaip nzn.... Kazkaip paskutiniai epai labai neutralus tapo.
                    [Insert your signature here]

                    Comment

                    • baltas_tigras
                      wild minds

                      • 2007 03 19
                      • 107

                      #11
                      Autorius Souls
                      Jis dar nesibaige, jei ka..... Siaip nzn.... Kazkaip paskutiniai epai labai neutralus tapo.
                      kuria prasme neutralus ?
                      siaip va C1 gaila dropino sita anima, bet is kitos puses kiti ji verciantys suberiai jau +10 epu i prieki tai ojjj bus didele doze savaitgali yamato nadeshiko lol nors jauciu ji ta grazuole kaip ir meksikieciu, o dabar ir rusu seriale tik priespaskutiniam epe pasidarys, jei isvis pasidarys
                      Neziuriu anime su LT subais.

                      Comment

                      • Hellsing_lover
                        Purinsesu no Darukuneso




                        • 2007 02 15
                        • 1319

                        #12
                        Hmm... Daviau 3. Ir tai tik dėl Goth, Goth, Loli, Loil

                        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                        Comment

                        • baltas_tigras
                          wild minds

                          • 2007 03 19
                          • 107

                          #13
                          su tokia nuotaika, galejai 2 duot
                          siaip 3 yra geras ivertinimas. va paziurejom 16-17 epus siandien, tai labai smagiai nuteike, nes nieko rimto nesitiki ir priimi nuo pat pradziu anima kaip totalu nonsense.
                          Neziuriu anime su LT subais.

                          Comment

                          • Kurotani
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 01 01
                            • 119

                            #14
                            Perziurejau pirmus 3 epus ir nenusivyliau, pamaciau butent tai ko tikejausi perskaiciusi aprasyma ir komentarus. Tikrai panasu i "Ouran host club" tik bishounen ne 6 o 4, na bet ir tu pilnai pakanka
                            *Netiketai iskyla mintis kad Nippon animation bando kopijuoti Bones produkcija *
                            Siaip anime piesimas nera kazkuo ypatingas ar ishsiskiriantis, labiau standartiskas, bet ziurisi tikrai maloniai. Soundtrackai irgi nera "sedevriniai" taciau ausu nezaloja xD Labai zavi scenos kur Sunako primena ta mergyte is "Pagiezos" xD ..siek tiek erzina per didelis nosebleed'u kiekis, ir siaip , mano nuomone, jie ne itin tinka merginoms, o dar kai ju tiek daug..vis primena dzina vezli is DB >.< Bendrai vertinant 4/5 ...5 del paciai neapibreztu priezasciu tiesiog gaila xD ..taigi ziuriu toliau, gal nuomone dar keisis tiesa, nepaminejau siuzeto..taigi.. jis gerokai nuspejamas ir neorginalus, bet tai labai netrukdo, kadangi šį anime kaip ir daugelis ziuriu kaip fun nosense ^^

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2949

                              #15
                              Tvirtas 9. Patiko labiau uz Ouran host club, Nodame Cantabile, Lovely Complex ir kitas mergiotishkas komedijas. Sunako....tokios beprotes dar nemaciau. Kas svarbiausia serialas isvenge muilo, tempo praradimo ir nepradejo gilintis i kiekviena personaza. Nuvyle nebent labai jau mazas mergaites progresas. Jei jis isvis buvo.

                              Comment

                              Working...