Rurouni Kenshin: Seisouhen

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Katsu
    Hajimemashite



    • 2007 01 18
    • 192

    Rurouni Kenshin: Seisouhen

    Rurouni Kenshin: Seisohen
    Samurai X: Reflection
    Photobucket
    @AniDB || @ANN || @AnimeNFO


    Išleidimo metai: 2001
    Žanrai: Samurai, Historical, Drama, Romance, Action
    Studija: Studio DEEN
    Oficialus puslapis
    Panašūs anime: Anime-Planet
    OVA: 2 epizodai


    Photobucket      Antroji OVA - Seisohen arba Reflection - yra puikus istorijos užbaigimo pavyzdys. Jei Tsuiokuhen matėme pradžią, tai Seisohen išvystame - pabaigą. Reflections aka praeities blyksniai liečia būtent Kenshin ir Kaoru santykius. Kenshin yra iš tiesų vienišas klajoklis, tai darantis iš praktiškumo - pernelyg daug pavojų seka jam iš paskos, kad leistų savo artimiems žmonėms atsidurti blogoje padėtyje. Tačiau viskas, ką palieki už savęs, neužsimiršta ir sugrįžta atgal. Kad ir kur būtum pasislėpęs atokiame kampelyje, tai nepadės pamiršti. Mano supratimu, OVA pabaiga graži ir tiesiog atspindinti visą istorijos seką. Kenshin grįžo namo...

          Piešimas man paliko labai gerą įspūdį. Charakterių detalumas yra standartiškas, atspindintis pagrindinius personažų bruožus. Spalvos blankokos (lyginant pvz su Fate/stay night ar Mai-Hime), tačiau tai apsprendžia laikotarpis, kada sukurtas pats anime, bei pačios istorijos laikotarpis (istoriniai samurajų laikai). OVA'os išsiskiria savo piešimu, bet jos yra sukurtos vėliau nei TV serijos. Tačiau esmė ne spalvose, o pačiame piešime. Statiškų vaizdų, žinoma, daug, kai veikėjai nejuda ir tik kalba. Tačiau ne tiek, kad apimtų nuobodulys. Kitas svarbus dalykas - garsas. Ir tai labiausiai sužavėjo. Supančio pasaulio garsai labai kokybiškai įterpti - paukščių čiulbėjimas, medžių ošimas, žiogo svyrpesys. O pati muzika... Simfoninė muzika vienintelė gali tinkamai garsiškai apipavidalinti Rurouni Kenshin istoriją. Muzika visiškai netrukdo net intensyvių kovų fone, o puikiai papildo veiksmą.
    68
    5
    73.53%
    50
    4
    20.59%
    14
    3
    1.47%
    1
    2
    1.47%
    1
    1
    2.94%
    2
  • psiox

    #2
    Ši OVA tik antroj vietoj. Pirmoj vietoj - Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen.
    Tačiau, ši OVA taip pat nuostabi. Gal tik kiek keistesnis piešimas buvo. Man jis skyrėsi nuo serijų ir pirmosios OVA.

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #3
      Tsuiokuhen geriau, tad šitai OVA skiriu 4/5. Kažkaip siužetas per daug šokinėjosi ir nebuvo toks kabliuojantis. Bet sakyčiau dar toks puse velnio ištikro.
      Pabaigos spoilas
      Spoileris:
      Tačiau žiauriai sunervino pamačius Kenshino mirtį ir išvis tokį jo nusibaigimą, kažkaip lame. Kai pirma kart žiūrėjau net ašara nubėgo
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Kurotani
        Rimtas forumo narys

        • 2007 01 01
        • 119

        #4
        Duodu, tik keturis...kalta pabaiga..per daug mane emociškai pakratė

        Comment

        • shemica

          #5
          Taip liūdna!! Negaliu patikėt!! Viskas taip gražu ir taip liūdna...
          Spoileris:
          Nepatiko kad Kenshin ant galo išsižadėjo savo kardo ir lyg to negana, pasigavo mirtiną ligą, nusibaigė pats ir užkrėtė Kaoru... Aš visada įsivairdavau, kad jis mirs senas, laimingas, kai jo visi vaikai jau suaugs ir t.t....Nenoriu tokios pabaigos!!! Paliko skylę širdy... Iš šio OVA supratau, kad ne tik Kenshin praeitis ir ateitis liūdna, bet ir visą savo gyvenimą jis širdy laikė tokį liūdesį ir kančią...
          Man tiesiog per baisu, peržiūrėjus šitą OVA man galutinai paaiškėjo, kad aš tikra skystuolė ir aš nemėgstų tokių pabaigų. Bent jau ne tokių liūdnų kaip ši.
          Pažiūrėjus šį OVA buvau emociškai palaužta ir kelias dienas buvau kaip nesava...
          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-06-27, 23:35.

          Comment

          • Tsume200
            Narys
            • 2006 10 22
            • 55

            #6
            Ankstesnes dalys buvo geresnes bet sita taip pat gera
            sigpic
            Save me from nothing Ive become

            Comment

            • Kuronii
              Boom, like that

              • 2007 04 01
              • 144

              #7
              Oh...cia sitas^^ turiu ji velniai zino kiek laiko, bet kai tik prisiverciu ji ziureti, po ~15min atsijungiu^^ jis taip nuobodziai ziurejosi bent man^^ na, bet niekada ir nebuvau samurai x fanas, so gal del to manes ir nekabino..Na kiek prasukau i pabaiga, tai tikrai idomiai padare, ten net man truputi gaila buvo^_^
              http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

              Comment

              • Surreal
                Green World

                • 2006 10 31
                • 76

                #8
                Jap, tai tikrai nuostabi ova, nors pirmajai neprilygsta.
                Spoileris:
                Pabaiga tikrai sukrėtė (bet man patinka taip galingai emocijas pakratantys anime). Visgi rodos, toks dalykas kaip žudymas, gero žmogaus širdy palieka baisią gėlą visam likusiam gyvenimui...

                Comment

                • Miglaja
                  Cute potato ~


                  • 2007 12 16
                  • 560

                  #9
                  Sitas anime netoks geras, man labiau patiko Rurouni Kenshin
                  Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                  Comment

                  • Kajitoku
                    ♥ YaoI WondeRLanD♥
                    • 2008 03 06
                    • 23

                    #10
                    Geeezz Visos Rurouni Kenshin Tv SERIJOS ir OVA yra nuostabios...tik skirtumas, kad per OVA dažnesnis akių papoplūdis...

                    Comment

                    • Renata
                      Meanie


                      • 2008 05 25
                      • 715

                      #11
                      cia yra pats graziausias mano matytas anime ir ovos
                      Spoileris:
                      per paskutine Ova verkiau kaip didele , mane emociskai traumavo Kenchino mirtis

                      gal kas zinot is kur butu galima parsisiusti 5 OVA OST ? jis koks nerialiai grazus
                      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                      Comment

                      • Katekutaku-chan
                        ^_^
                        • 2009 02 20
                        • 18

                        #12
                        Lb lb Liūdna...

                        Comment

                        • Snabas
                          Rimtas forumo narys
                          • 2008 11 12
                          • 140

                          #13
                          Anime tikrai nerealus, bet as prie jo dar nepriaugau.... visu pirma - mano anglu zinios yra per mazos, del to puses istorijos tep ir nesupratau, o visu antra, mano dar per durna galva, kad suvoktu, kas norima cia pasakyti... bet kuriuo atveju, maziau nei didziausiu balu sito anime tikrai negaleciau vertint 100/100, 10/10 ir 5/5
                          Paskutinis pakeitimas nuo Snabas; 2009-03-27, 15:50.

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1115

                            #14
                            sukrečianti pabaiga, verkiau kaip koks mažas vaikas niekaip negalėjau patikėti, kad čia jau galas...
                            tikrai dar koią savaitę lyg šluota trenkta vaikščiojau bet iš techninės pusės visas praktiškai blizga garsas nuostabus, piešimas ir puikus

                            Comment

                            • Winry
                              Narys
                              • 2009 03 17
                              • 78

                              #15
                              Ką galiu pasakyti... Ši OVA man asmeniškai patiko labiau už pirmą, nes esu KenshinxKaoru fanė Gražiai perteikta istorija, patiko, kad Kaoru atsiminimais buvo papasakotas jų šeimos gyvenimas.
                              Pabaiga buvo liūdna, tikrai sugraudino. Bet iš kitos pusės sujaudino šeimos susivienijimas - Kenshin grįžo pas Kaoru, o ir jų sūnus atleido tėvui...

                              Comment

                              Working...