Angel Sanctuary

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • voiceofdeath
    Rimtas forumo narys

    • 2006 10 23
    • 119

    Angel Sanctuary


    Angel Sanctuary
    天使禁猟区


    Režisierius: Sayama Kiyoko
    Studija: Bandai Visual
    Žanrai: veiksmas, drama, romantika, shoujo, supernatural
    Transliacija: nuo 2000-05-25 iki 2005-08-25
    Formatas: OVA
    Trukmė: 3 x 30 min.
    AniDB reitingas: 6.51 (2093)
    MAL reitingas: 6.68 (12635)

    YouTube resursai:
    Traileris

    Papildoma Info:


    Setsuna Mudo iš pažiūros yra paprastas vidurinės mokyklos peštukas. Bėda tame, kad jis myli savo seserį Sarą toli gražu ne tik taip, kaip derėtų mylėti broliui. Lyg to dar nebūtų gana, apsireiškė angelai jam išaiškina, kad jis esąs puolusios archangelės Alexiel reinkarnacija. Taip prasideda istorija apie dangaus ir pragaro karą.








    Setsuna Mudo


    Pagrindinis veikėjas – angelės Alexiel reinkarnacija.

    Sara Mudo


    Setsun'os sesuo ir mylimoji – angelės Gabriel reinkarnacija.

    Sakuya Kira


    Setsun'os draugas – puolusio angelo Liuciferio įsikūnijimas.




    Rosiel


    Alexiel broils (taip taip, brolis) dvynys, dangaus armijos generolas pirmojo karo su pragaru metu.

    Alexiel


    Pragaro pusėje kovojusi archangelė, už tai ištremta į žemę ir pasmerkta nesibaigiančioms reinkarnacijoms.

    Kurai


    Demonė (labai miela demoniukė), vieno iš pragaro pasaulių valdovė.

    Arachne


    Demonas, vyresnysis Kurai brolis (hmm pažiūrėjęs pasakyčiau, kad sesuo )






    Apibendrinimas: Šiame anime labiausiai patiko jo nešabloniškumas, čia žmonės nėra geri ar blogi, jie tiesiog angelų ir demonų kovos įrankiai, o demonai dažnai vaizduojami daug humaniškesni už angelus (vienu žodžiu, velniop stereotipus). Tai pat čia kvestionuojama begalė moralinių klišių pvz. incesto tabu, "dievo teisingumo" ar "kaltės atpirkimo" sąvokos (aišku, tai daugiau matosi mangoje negu anime, nors ko norėti iš 1.5val trukmės ovų?). Personažai labai spalvingi - konservatyviems gali pasirodyti, kad pusė veikėjų iškrypėliai, nors taip ir yra (transvestitai, gėjai, kraujomaišininkai ir panašūs. Hmm tiesiog nuostabi šutvė susirinko), bet man tai nekliuvo. Piešimas nėra kuo nors ypatingas - nei per daug geras, nei blogas - tiesiog "viduriukas", nors detalių ir nepagailėta (gan nemažai smurto scenų, bet jos nėra "išryškinamos").

    Ką gi, jei visgi nuspręsit pažiūrėti anime ir perskaityti manga - jūsų lauks pasaulis, kuriame dievas jau seniai miręs, dangus pešasi dėl valdžios su pragaru, o demonai yra geri ir 95% veikėjų iškrypėliai (vienu žodžiu, NESTANDARTIŠKA).








    Aprašymą taisė ir pildė: cobabara ir Red_Elf
    88
    5
    46.59%
    41
    4
    28.41%
    25
    3
    13.64%
    12
    2
    4.55%
    4
    1
    6.82%
    6
    Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
    Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!
  • Kuronii
    Boom, like that

    • 2007 04 01
    • 144

    #2
    O kur balsavimas?^^
    Seip as is sito anime tikrai kazko ipatingo tikejausi, mane ( kaip ir dauguma turbut ) "papirko" grazus pixai nete^^ Siuo animu as nusivyliau, man jis nelabai patiko. Kai ji ziurejau vis jautes kazkokia nezinai, kazko iki galo as jame taip ir nesupratau. Gal jame neuzciuopiau jokios minites, arba ta mintis buvo man per didele suvalgyt^^
    http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

    Comment

    • voiceofdeath
      Rimtas forumo narys

      • 2006 10 23
      • 119

      #3
      Autorius Kuronii
      O kur balsavimas?^^
      Seip as is sito anime tikrai kazko ipatingo tikejausi, mane ( kaip ir dauguma turbut ) "papirko" grazus pixai nete^^ Siuo animu as nusivyliau, man jis nelabai patiko. Kai ji ziurejau vis jautes kazkokia nezinai, kazko iki galo as jame taip ir nesupratau. Gal jame neuzciuopiau jokios minites, arba ta mintis buvo man per didele suvalgyt^^
      na ten tik 3 is 25 mangos tomai paroditi skaitik manga ir suprasi viska juk niekas ir nesake
      kad anime turi pabaiga

      su balsavimu nesamone gaunasi negaliu uzdet dabar
      Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
      Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

      Comment

      • Kuronii
        Boom, like that

        • 2007 04 01
        • 144

        #4
        Na va manga galvoju gal ir reikes paskaityt^^ net koks tada tolkas buvo daryti OVA tokia nepilna?!
        http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

        Comment

        • Katsu
          Hajimemashite



          • 2007 01 18
          • 192

          #5
          Autorius voiceofdeath
          na ten tik 3 is 25 mangos tomai paroditi skaitik manga ir suprasi viska juk niekas ir nesake
          kad anime turi pabaiga

          su balsavimu nesamone gaunasi negaliu uzdet dabar
          O kodel 25? Tai kad oficialūs yra išleisti 20 volume...

          Dėl balsavimo sukurimo: pabandyk taisyti aprašyma, o ten prie "save" paspausk "eiti prie normalaus". Pats visada iškart sukuriu balsavimą, todėl man jo sukurimo įrankio nerodo. Tačiau gal tau rodys ir galėsi pridėti jį prie aprašymo? Jei neišeis, kreipkis į moderatorius - jie tikrai padarys

          Comment

          • voiceofdeath
            Rimtas forumo narys

            • 2006 10 23
            • 119

            #6
            Autorius Katsu
            O kodel 25? Tai kad oficialūs yra išleisti 20 volume...

            Dėl balsavimo sukurimo: pabandyk taisyti aprašyma, o ten prie "save" paspausk "eiti prie normalaus". Pats visada iškart sukuriu balsavimą, todėl man jo sukurimo įrankio nerodo. Tačiau gal tau rodys ir galėsi pridėti jį prie aprašymo? Jei neišeis, kreipkis į moderatorius - jie tikrai padarys

            sory suklidau taip 20tomu pas mane dar 5 atrbookai yra tai priskaciavau
            Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
            Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #7
              Pridėjau balsavimą
              Ale rimtai bumas aprašymų pastarosiom dienom

              Anime žiūrėjau porą sykių, mangos tiesą dar neskaičiau. Gal reiks užmest akį ateity, bet kažkaip vangiai kol kas norisi dėl visos tos shoujo dalies.

              Comment

              • N-26
                No Giving Up NOW !!!
                • 2006 09 09
                • 45

                #8
                wienas ish ishskirtiniausiu anime kuriuos esu mates wien tada kaj pagrindinis weikejas prisipazino mylintis sawo sese ishkart pagalwojau "WTF?" siaip sy anime wertinu pakankamai geraj bent man patiko
                "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
                sigpic

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #9
                  Anime ziauriai geras, yra ir kraujo ir meiles... Tikriausiai brolio sese meilei ir daro si anima toki idomu, kartais uzknisdavo ta sese kai tik: Setsuna Mudo aidavo mustis viduri kovos ta sese surekia jis praranda savo budruma ir gauna i galva, tai mane labiausiai uzknisdavo sitame anime.... Ai gal dar vienas minusas balsai: bobos sneka vyriskais balsais, o bernai moteriskais....

                  Comment

                  • Jigoku_Shoujo

                    #10
                    man patiko ir demesi islaike,ir neistese,ir buvo visko: kraujo,keistos meiles,angelu,demonu zdz smagu

                    Comment

                    • Bardakas
                      Žmogus Ne





                      • 2005 09 22
                      • 1462

                      #11
                      Humm... shoujo klasika turbūt
                      Šiaip neblogas neblogas anime, o manga dar geriau, nes viskas toliau vyksta, ko labai labai man trūko in anime. Šiaip čia kaip ir minėjo, labiausiai domino ta tokia tabu meilė tarp brolio ir sesers...
                      Šiaip ar taip 5/5.
                      Maybe on Earth, Maybe in the Future
                      sigpic
                      Kurokawa idėjinis lyderis
                      Lėtai keičiu slaptažodžius

                      Comment

                      • sek0ne
                        AnimeMinusFamHator




                        • 2007 04 28
                        • 1260

                        #12
                        1/10
                        vien del to kad rodomas seksas tarp brolio ir sesers, kad ir koks pervertas buciau, bet viskam yra ribos
                        ir shiaip pieva siuzetas

                        Comment

                        • SETA
                          Narys

                          • 2006 07 09
                          • 33

                          #13
                          What can I say, I just luw Setsuna Lb grazus animas bet kaj is pradziu ziurejau tik anime taj buvo "WTF? That's it?" toks ten gavosi be pabaigos ir galima butu pagalvoti kad Setsuna istiruju numire tajp netycia O manga man biski sunku skaityti dar tik 40 capu perskaiciau bet tikrai itraukia, tik kad ganetinai sudetinga... Grazus darbas
                          Last thing I would like to listen , last thing I would like to see and last thing I would like to read .

                          Comment

                          • GaNNaS

                            #14
                            hmmm as cia naujokas bet sita anima ziuriu man jis lb patiko, bet nezinau kur manga gaut, gal kas gali pasakyt kur (gal yra lt arba ru kalbomis en mano silpnoka)?

                            Comment

                            • Souls
                              PLEASE DIE

                              • 2007 04 26
                              • 146

                              #15
                              As tai pirma anima pamaciau per vokiecius. Tai kai tik suzejau 5 epa, galvojau, jog dar bus, nes rase "to be continued", tai taip ta pati anima suzejau 3 kartus. Susidiorginau ir parsisiunciau visa manga. Siaip incestas ten XD bet man demon princes patiko. Toks fetishas geras ir apskirtai visa manga ant skirtingu fetishu nesa =]
                              [Insert your signature here]

                              Comment

                              Working...