Paprika

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    Paprika

    P A P R I K A


    Metai: 2006 lapkritis
    Žanrai: Fantasy, Horror, Mystery, Psychological, Science Fiction, Detective
    Studija: Madhouse, Sony Pictures Entertainment
    Formatas: filmas
    Trūkmė: ~90 min.
    Nuorodos: AniDB, ANN, AnimeNFO, Answers, Oficialus puslapis


    Animacinis filmas pagal Yasutaka Tsutsui to paties pavadinimo novelę. Filmo derektorius yra Satoshi Kon, žymus tokiais savo darbais kaip filmai: Millenium Actress, Perfect Blue, Tokyo Godfathers ir serialas Paranoia Agent. Pastarasis turi nemažai bendro savo tematika su dabartiniu filmu Paprika. Taigi, jeigų kažkam labai patiko Paranoia Agent psichologinės ir dementinės tematikos, būtinai pasitikrinkite ir šį naują Satoshi Kon kūrinį.





    Istorija koncentruojasi ties grupe mokslininkų, sukūrusių naują revoliucinį psichoterapijos instrumentą „DC-Mini“. Šis įrankis leidžia pasinerti į kito žmogaus sapną ir pamatyti jo pasamonę ir remiantis tuo taikyti atitinkamą psichoterapinį gydymą. Įrankis netgi įgalina juo besinaudojantį žmogų tapti kito žmogaus sapno mąstančiu dalyviu ir netgi kažkiek įtakoti jo sapną. Pagrindinė veikėja yra mokslininkė daktarė Atsuko Chiba daugeliuj pacientų pažįstama kaip Paprika. Paprika – tai tos pačios mokslininkės alternatyvusis ego arba kitaip samoningas jos pasamonės įsikunijimas filmo eigoje atliekantis sapnų detektyvės vaidmenį.

    Esminis filmo veiksmas prasideda kai vienas iš „DC-Mini“ aparatų yra pavogiamas. Negerose rankose įrankis gali tapti galingu ginklu, įgalinančiu terorizuoti žmones sapne arba netgi visiškai sunaikinti žmogaus, į kurio sapną yra įsibrauta, asmenybę.

    Nors anime problematika ir yra gan rimta, kūrinys pasižymi dideliu sodrumu. Iš tiesų atmosferą tikrai sausa nepavadinsi: dažnai šokinėjama nuo košmariškų psichologinių išgyvenimų prie džiugios paradiškos euforijos. Animacija yra nuostabi ir tikrai pamalonina akį (gi Madhouse darbas kaip ne kaip). Muzika neblogai prisideda įtemptų pavojingų situacijų metu ir džiaugsmingų karnavališkų filmo scenų metu. Šio nuotaikingo ost'o autorius yra Susumu Hirasawa, sukūręs muziką tokiems anime kaip Paranoia Agent ir Berserk. Filme nagrinėjama tematika sukelia šiokias tokias įdomias mintis apie save ir savo pasamonę. Daktarė Atsuko iš pažiūros yra gan susikausčiusi ir rimta mokslininkė, tačiau jos kitas „aš“ gyvuojantis ir dirbantis sapnuose yra visiškai kitokia asmenybė – gan ekstravagantiška laisvesnė Paprika.




    Screen'ai:
    Spoileris:



    Download: MiniNova
    106
    5
    65.09%
    69
    4
    24.53%
    26
    3
    8.49%
    9
    2
    0%
    0
    1
    1.89%
    2
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    #2
    Uiii laukiam laukiam oficialaus HDDVD isleidimo!
    Beje, nejaugi jis 2006 metu? As kazkaiptai pats buvau isitikines ir kaikur nurodomi 2007'i metai.

    Viska apie sio filmo anime unikaluma pasako sis Paprika trailer:
    http://www.youtube.com/watch?v=anu2IrsUlVs
    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-04-23, 18:10.

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Autorius slicKrox
      Uiii laukiam laukiam oficialaus HDDVD isleidimo!
      Beje, nejaugi jis 2006 metu? As kazkaiptai pats buvau isitikines ir kaikur nurodomi 2007'i metai.
      Tikriausiai supainiojai su premieros data, nes kai kuriose šalyse tik 2007'ais pasirodė (žiūrėk ANN šaltinį). Aš ir pats lauksiu geresnės kokybės dalyko ir žiūrėsiu dar sykį-kitą.

      Comment

      • Foxsym
        I Want To Believe

        • 2005 10 29
        • 100

        #4
        na turiu si anime pc, bet dar nezejau. kokybe prasta , gal del to ir atidelioju pazeti.

        ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

        Comment

        • Raziel
          Mr. Reasonable


          • 2004 06 10
          • 194

          #5
          kol kas dar nežiūrėjau, bet Satoshi Kon neturėtų grybo pjauti, o Pranoia Agent man yra vienas geriausių matytų anime, tai tikiuosi daug iš šito filmo. Gaila, kad dar nėra geros kokybės ripų... nes tik tada ruošiuosi žiūrėt jį
          "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
          Alexander Kojève, 1959

          FF sucks! Please, don't kill me

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #6
            O oficialaus isleidimo nera dar taip paprasta ieskoti... nes dazniausiai su jos susijusiu pavadinimu ismeta labai dauk pornografijos

            Comment

            • Qone
              Rimtas forumo narys

              • 2006 08 28
              • 156

              #7
              5 balai be jokiu kalbu. Vienas is geriausiu kadanors matytu dayku.

              Comment

              • bachas
                ...megejas...
                • 2006 11 20
                • 16

                #8
                jo, tintu brasu ir dar visokios porno medzegos pilna situo pavadinimu.sio animo nemaciau,bet is atsiliepimu ir vaizdo klypelio youtube, sprendziu,kad tikrai bus malonu . kazkodel gavloju,kad beziuredamas si anima prisiminsiu tokius animus kaip akyra ir memories. man galimybes leidzia nusipirkti originaliu dvd.tai spaprika yra taikinyje,

                Comment

                • Dai-Katana
                  Podcast or Death




                  • 2004 10 04
                  • 686

                  #9
                  Hmm... Aš tik screenerį buvau pasileidęs ir mažiau nei pusę peržiūrėjau. Dar nesigilinau kodėl, bet man jis buvo grynai Paranoia Agent. Jei tai Satoshi Kon - tada viskas aišku. Reik truputį pasirengti tokiam anime. Saldžiai sunkus - labai keistai sukasi įvykiai.

                  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                  Comment

                  • Akaido

                    #10
                    Nesukėlė susidomėjimo...

                    Gan vaikiškas ir nelabai įdomus siužetas. Tikėjausi panašaus į Death Note, maniau labiau bus psichologinis, negu perpildytas veiksmo. Pirmą 30 min žiūrėjau ir galvojau išjunkt kuo greičiau. 30-60min atsirado daugiau veiksmo, kažkiek užkabino, o 60-90min pasirodė dar daugiau veiksmo ir iš 5/10 rezultatas pakilo iki 7/10. Daugiau tikrai neduosiu didesnio balo, nes 60% anime nuobodžiavau. Aišku veiksmas atperka anime trūkumus, bet to susidomėjimo lygio kaip Death Note man nesukėlė. Galėjo būt niūresnis ir labiau psihologinis.

                    Comment

                    • Youka
                      bishoujo

                      • 2006 01 30
                      • 335

                      #11
                      Vakar suradau ji netycia kompe, pasirodo buvau atsisiuntus. Ir visai nenusivyliau. Tiesa, kazkodel ties kulminacija buvo pradeje darytis nuobodu, matyt del tokios kanonines filmo sandaros, bet siaip neblogas. Pramogine psichologija ir aki maloninanti animacija - puikiai tinka popietei.

                      Comment

                      • Foxsym
                        I Want To Believe

                        • 2005 10 29
                        • 100

                        #12
                        na ka sia nakt paziurejau... geras anime. tie psichologiniai isgyvenimai ir ju ivairenybe patiko man

                        ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

                        Comment

                        • Botaro
                          Akuma


                          • 2005 11 17
                          • 196

                          #13
                          Taigi pamates jog Paprika rodo kinuose,ishkart puoliau siustis ir nenusivyliau.Atmoefera labai nesha i Kakurenbo ir Koshmara guobu gatveje
                          I have the Holy Lance

                          Comment

                          • slicKrox
                            Catching some Zzzzs...




                            • 2012 08 01
                            • 2161

                            #14
                            Su tokiu dideliu nekantrumu ji laukiau, bet galiausiai praziurejes likau biski nusivyles... gal del to, kad ziurejau ji dvi dienas ir kas karta vis skirtingo formato. Ziurejau aukstos raiskos irasa per platu TV ir buvau labai nustebes anime detalumu... Taip, galiu isgirti, nes piesimas tiesiog pasakiskai naturalus ir kokybiskas , ir pati anime mintis gan originali ir idomi, bet tiesiog nesuintrigavo... nebuvo taip, kad ziurint pamirsti visa aplink tave supancia atmosfera... Labai patiko vienos is pagrindiniu veikeju, virtualus personazas.
                            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-06-01, 21:08.

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1657

                              #15
                              -=Paprica Ost=-

                              Jei kam patiko shitas anime, gal patix ir garso takelis



                              Pavadinimas: Paprika Original Soundtrack
                              Каtegorija: OST
                              Atlikejas: Hirasawa Susumu
                              Dydis : 100 Mb
                              Audio: mp3 stereo / 320 kbps

                              Kompoziciju pavadinimai:
                              1. Shizuku Ippai no Kioku
                              2. Nigeru Mono
                              3. Ou Mono
                              4. Kuragari no Ki
                              5. Kage
                              6. Kairou no Shikaku
                              7. Yoki
                              8. Baikai no
                              9. Lounge
                              10. Circus he Youkoso
                              11. Byakko no (Paprika Version)
                              12. Parade (instrumental)
                              13. Parade


                              Kur Rast?---------->www.animereactor.ru (reikalinga registracija)
                              Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2007-06-02, 01:03.

                              Comment

                              Working...