Hoozuki no Reitetsu 2

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • JuusanKitsune
  Rimtas forumo narys

  • 2014 07 07
  • 187

  Hoozuki no Reitetsu 2


  Hoozuki no Reitetsu 2nd Season
  Cool-headed Hoozuki / 鬼灯の冷徹 第弐期
  Studija: Studio Deen
  Žanrai: Comedy, Demons, Supernatural, Fantasy, Seinen
  Transliacija: 2017-11-08 - 2017-12-31
  Trukmė: 23min. x 13ser.
  MAL reitingas: 7,87 ( 3,158)


  Pragare gyvenimas nelengvas, o ypač kai esi tos landynės karaliaus pavaduotojas Hoozuki. Tenka prižiūrėti tvarką, tvarkyti popierius ir draugus supažindinti su pragaro tvarka, o ką jau kalbėti apie ekskursijas! Jeigu kas nors neklauso, paragaus spygliuotos kuokos ar tai atsidurs šaltajame pragare! Taigi skyrių yra net 272, o spalvingų demonų apipintų legendomis ir mitais dar daugiau!

  Jeigu patinka japonų kultūra, jos mitai ir legendos, šis anime privers sužinoti ką nors naujo ar net šyptelti, kad sugavote tą specifinį pokštą!
  Bet nesijaudinkite, jeigu nieko neišmanote apie japonų kultūra, sudėtingesnės detalės būna paaiškinamos, nes ir patys veikėjai pasimeta šioje didžioje dvasių gausoje!
  Spalvingų personažų čia tikrai netrūksta: rimtuolis darboholikas Hoozuki; iš pirmo žvilgsnio miela, sadistiška triušytė Mustard; baltas šunytis nesugebantis sulaikyti dėmesio; baili pragaro dainininkė Maki ir kiti, beprotiškesni, keistesni veikėjai kurie gyvena japoniškame Pragare. O bet gausu veikėjų ir iš kitų pragarų, taigi taigi, pragarų tiek kiek ir šalių, tikėjimų! Angliškasis, Egiptietiškas ir visi kiti, neapsiribojama vien jigoku.
  Geriausias demonas iš visų - Hoozuki, jo rimtas stotas nuostabiai kontrastuoja su dauguma lengvabūdžių darbuotojų ir draugų, bet jis pats, ne ką mažiau ekscentriškas.
  Anime yra epizodinis, per vieną seriją papasakojamos dvi istorijos, kuriose gilinamasi į Pragaro papročius ar pačių veikėjų gyvenimus, hobius. Gali pasirodyti neįdomu, bet žinant, kokie smagūs personažai tai yra, nenusibosta klausytis jų kalbų ir stebėti ekraną (vis dėl to dizainai ne ką prastesni!)
  Jeigu norite grynos japoniškos satyros, tada šis anime kaip tik jums. Nepamirškite pradėti nuo pirmo sezono, bet jeigu norite galite pradėti ir nuo šio (bet galite likti nesupratę vieno kito pokšto, personažo)  1
  5
  100.00%
  1
  4
  0%
  0
  3
  0%
  0
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
 • arna
  emptiness

  • 2006 06 20
  • 1069

  #2
  Pirmas sezonas patiko. Originalaus jumoro anime. Nestandartas.
  Antro sezono (Hoozuki no Reitetsu 2) pradėjau pirmą seriją, tačiau...I-as sezonas vis tiek atrodo bus geresnis. Galbūt viską peržiūrėjus nuomonė pasikeis.

  Comment

  Working...