Rewrite

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Rewrite

    Rewrite


    Režisierius: Tensho
    Studija: 8bit
    Žanrai: nuotykiai, fantazija, komedija/drama
    Transliacija: 09.04.2016 - 25.06.2016
    MAL reitingas: 6.73
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Kotarou nėra kažkoks frykas, emo ar otakas, bet kažkaip nesugebėjo pritapti prie klasės. Dėl to per daug galvos nesuka, jis toks čia ne vienas. Vaikystės draugės kompanija ir dar kartais didžiausią klasės chuliganą paerzinti.....Ko dar reikia iki pilnos laimės? Vis tik laikas mokykloje bėga labai greitai ir Kotarou užsinori daugiau. Gal naujokė padės? Na taip, ji įnešė šiek tiek chaoso. Berniuką neramina jį kartais naktį aplankantis vaiduoklis, labai jau panašus į matytą sapne. Ten vaiduoklis visai nebuvo taikus ir mielas. Kotarou jau buvo be pradedąs panikuoti, bet išgirsta gandą, kad mokykloje yra kažkokia ragana. Liko tik ją surasti, o tai nebus labai lengva.



    Jums būna taip, kad žiūrite kažkokį anime ir negalite suprasti kodėl tai darote? Čia man buvo kaip tik šis atvejis. Ir objektyviai ir subjektyviai žiūrint "Rewrite" nebuvo vertas mano dėmesio. Tiesa sakant aš abejoju ar jis išvis vertas kažkieno dėmesio. Bet negalėjau aš dropinti šito haremo be haremo, romantikos ir erotikos. Ne kaip nuskambėjo? Taip ir yra. Tada gal nupiešta gražiai? Anaiptol. Toks primityvus piešimas būtų padaręs gėdą ir prie dešimt metų. O kokie čia 3D monstrai...saubas....tam tikra prasme. Personažai šiaip sau, nebent Kotarou pusė velnio. Nervai pas jį kartais net per daug stiprūs. Arba jis truputi neadekvatus.^^ Blogiausia, kad tarp personažų nėra jokios chemijos. Atrodo, kad jie vaidina draugystę, o ne iš tikrųjų draugauja. Konfliktas kažkoks laužtas iš piršto, o vėliau atsiradęs globalus konfliktas galėjo daug ką pataisyti, bet to nepadarė. Nors prajuokinti savo kvailumu tikrai sugebėjo. Nepaisant to, kad ekologijos tema yra gan aktuali. Va kas sugebėjo teigiamai nustebinti tai pabaiga. Na tikrai nesitikėjau. Ar verta dėl to kentėti dvylika prastų serijų? Tikrai ne.

    Reziumė: Anime sukurtas pagal Key novelę. Nežinau kaip originalas, bet anime padarytas pagal "tiap liap" principą. Jame viskas yra taip blogai, kad papuolęs vienas kitas padoresnis kadras net suteikia malonumą. Ir šis serialas gaus antrą sezoną? Matyt bandys gauti kitą pabaigą, bet kaip tik pabaiga ir buvo geriausia pirmo sezono dalis.^^ Nors ir yra neįsivaizduojamai kvaila.


    Papų tema taip ir liko neatskleista.....


    Spoileris:

    P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.
    4
    5
    0%
    0
    4
    25.00%
    1
    3
    75.00%
    3
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • taven
    Forumo maniakas

    • 2010 06 12
    • 433

    #2
    Taip jau būna bandant sukišt 30+ valandų novelę į 12 serijų po 25 minutes. nei padorių veikėjų, nei siužeto anei prasmės.
    Paskutinis pakeitimas nuo taven; 2016-09-29, 19:17.

    Comment

    • Tentacle
      Naujokas
      • 2015 11 03
      • 2

      #3
      50 valandų novelės
      Ištikro geimas vienas geriausių anime istorijų mano matytų, o šito šlamšto tik kelias serijas peržiūrėjau. Gaila žmonių kurie pasižiūrės šitą anime ir niekad nepabandys tikro Rewrite...

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1691

        #4
        Tai kodėl tu negalėjai jo drop'inti taip ir likau nesupratęs . Tai visgi ėjo šituo anime kažkaip tai mėgautis ar kaip suprast?

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Miesto_Druidas
          Tai kodėl tu negalėjai jo drop'inti taip ir likau nesupratęs . Tai visgi ėjo šituo anime kažkaip tai mėgautis ar kaip suprast?
          Tai kad vienos priežasties nėra, viskas po truputi..... Ir dar prieš šį gal keturis anime dropinau tai pagalvojau, kad jei ir šitą toks likimas ištiks tai gal man jau nebežiūrėti anime išvis...

          Comment

          • Perla
            Rašytojas

            • 2010 04 06
            • 225

            #6
            Didelių vilčių neteikiau, nes žinau, kad vizualinė novelė labai ilga (pati kol kas neskaičiau), bet rezultatas buvo blogesnis nei tikėjausi... Animacija ir piešimas vietomis atrodė baisiai, veikėjai šiaipsau, o pati istorija irgi nelabai aiški. 6/10 arba 3/5. Vis dėlto antrą sezoną žiūrėsiu.

            Comment

            • Perla
              Rašytojas

              • 2010 04 06
              • 225

              #7
              Antrą sezoną pažiūrėjau. Rezultatas buvo geresnis nei pirmo sezono, o vidurys netgi labai patiko. Bet į pabaigą vėl pradėjo užknisti. Antrą sezoną vertinu 7/10 arba 3/5.
              Paskutinis pakeitimas nuo Perla; 2017-12-23, 03:48.

              Comment

              Working...