Gakusen Toshi Asterisk

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Gakusen Toshi Asterisk

    Gakusen Toshi Asterisk


    Režisierius: Manabu Ono
    Studija: A-1 Pictures Inc.
    Žanrai: fantazija, nuotykiai, haremas
    Transliacija: 03.10.2015 - 19.12.2015
    MAL reitingas: 7.28
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Eilinis kataklizmas neatpažįstamai pakeitė pasaulį, bet politiniai ir ekonominiai reikalai šį kartą mūsų nedomina. Mus domina atsiradę vaikai ir ne šiaip kokie, o su stebuklingomis galiomis. Galios gali būti bet kokios ir nieko keisto, kad tokie žmonės yra labai vertinami. Asterikso mieste yra šešios mokyklos, kuriuose ir mokosi tokie vaikai. Nuo senų laikų žinoma, kad žmonėms be duonos reikia ir žaidimų, o kas gali būti geriau už gladiatorių kovas? Ypač jei juose kovoja visokie hariai poteriai. Vieną iš tokių mokyklų ir patenka Ayato Amagiri. Ir aišku iškart prisidirba - pamato nevisai apsirengusią princesę. Taip taip, pačią tikriausią princesę, kuri dar ir gan stipri burtininkė. Konfliktą šiaip ne taip pavyksta užglaistyti, bet naujoji draugė vis dar nesijaučia atsiskaičiusi. Nuo neapykantos iki meilės vienas žingsnis? Pamatysim...



    Pagrindinė....net ne taip....vienintelė serialo problema yra banalumas. Visos kitos bėdos yra tik pasekmės. Šis anime neturi nei vienos bent jau pretenduojančios į originalumą idėjos ar personažo. Kaip tai įmanoma? Pats nežinau. Reikėjo rimtai pasistengti, kad sudėti tiek daug štampų. Juk tuo metu galėjo prasprūsti kokia nors sava mintis ar scena. Tai būtų tikrai katastrofa!!!^^ Reikia pagirti studiją - pataikymas buvo šimtaprocentinis.[/sarkazmas]
    Su pasauliu mus supažindina per kelias minutes ir daugiau nesivargina. Kam reikalingos kažkokios detalės ir paaiškinimai? Svarbiausia, kad vaikučiai mušasi. Ir nesvarbu, kad ir istorija ir siužetas yra matyti kokius du šimtus kartų. Pagrindinis personažas pusė velnio, tikrai esu matęs prastesnių. Šiais laikais mėmės jau nebemadingi. Liko tik atsikratyti liguisto drovumo ir bus visai gerai. Tsunderė kaip tsunderė, viena iš milijono. Visos kitos mergos net nėra vertos atskiro paminėjimo. Nei vienos padoresnės asmenybės čia nerasit. Vien tik vaikščiojantys trafaretai. Hareme yra aiškus favoritas ir tai irgi yra visai ne pliusas. Piešime nesimato nei pinigų nei didelio noro nupiešti gražiai. Nebent openingas ir endingas visai neblogi.

    Reziumė: Viskas yra labai blogai, bet......nėra jokio "bet". Viskas tikrai yra labai blogai. Šį serialą mano akyse išgelbėjo tik tik tai, kad tai yra pirmas šio sezono serialas. Po ilgo badavimo suvirškinti galima bet ką. Ir dar tai, kad aš esu senas iškrypėlis. Normaliems žmonėms šio serialo tikrai nerekomenduoju.


    Antras sezonas jau anonsuotas. Ir juokingai ir graudu....


    Spoileris:

    P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.
    5
    5
    0%
    0
    4
    0%
    0
    3
    80.00%
    4
    2
    20.00%
    1
    1
    0%
    0
  • Miglaja
    Cute potato ~


    • 2007 12 16
    • 560

    #2
    Kadangi nieko doro (be One Punch Man) šis sezonas nepasiūlė, ėmiau žiūrėt pirmą pasitaikusį anime. Pasitaikė akiraty šis haremas...

    Pagr.vaikinas visai padorus. Į jį žiūrėti dar galima. Ne mėmė, džentelmeniškas ir netgi stiprus. Na bet istorijos banalumas....Neįsivaizduoju, kaip sugebėjau suvirškinti pusę serijų.
    Gal taip ilgai ištempiau tik dėl tos mėlynplaukės bajerių apie mažą krūtinę...

    Ramia sąžine sakau, kad šitą galima skip"inti nežiūrėjus
    Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1691

      #3
      Iš pirmo žvilgsnio sprendžiant, buvo šiame sezone du beveik iki skausmo identiški serialai (bent idėjomis ir istorijos pagrindu): šis ir Rakudai Kishi no Cavalry. Deja kantrybė išsilaikė tik ties pastaruoju, nors Asterisk gal kažkiek gražiau nupieštas, bet nebuvo jokio kabliuko dėl kurio norėtųsi žiūrėti toliau. Pagal aprašymą, atrodo, kad ir neklydau. Bus įdomu paskaityti, kurį serialą iš šių dviejų labiau vertina Killerbee .

      Comment

      Working...