Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri

    Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri


    Režisierius: Takahiko Kyōgoku
    Studija: A-1 Pictures Inc.
    Žanrai: nuotykiai, fantazija, komedija
    Transliacija: 04.07.2015 - 19.09.2015
    MAL reitingas: 8.04
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Youji Itami yra jau persirpęs otakas. 33 metai yra toks amžius kai reikia antrą vaiką daryti, o ne svaigti nuo 2D mergaičių. Vieną dieną mūsų peraugęs vaikas ėjo į kažkokią mangos mugę, bet visus planus sujaukė iš kažkur atsiradę vartai. Iš pradžių žmonės pagalvojo, kad čia kažkokia instaliacija ar kino filmavimas vyksta, bet netrukus iš jų išlindę žmonės ir visokie padarai ėmė žudyti niekuo nenusikaltusius praeivius. Nors užpuolikų ginkluotė buvo ir primityvi, bet ką prieš tokią gaują galėjo padaryti keli policininkai? Kol atvyko sunkioji artilerija aukų galėjo būti labai daug, bet tada įsikišo Youji. Pasirodo, kad jis yra rezervinis kareivis. Na kaip rezervinis...po tokių žygdarbių jis ne tik buvo sugrąžintas į kariuomenę, bet dar ir paaukštintas pareigose. Ir štai Youji jau dalyvauja atsakomojoje ekspedicijoje ir net vadovauja visam būriui. Iš pradžių pavaldiniai į viršininką žiūrėjo kreivai, bet kas galėtų jiems dėl to priekaištauti?



    Dar vienas serialas mišrainė, po kurios burnoje lieka keistas skonis. Nelabai supratau koks, bet kažkodėl man patiko. Pati istorija iš vienos pusės yra originali, o iš kitos banali. Apie keliones į kitus pasaulius yra sukurta daugybę anime, bet kur jūs dar matėte kaip iš kulkosvaidžio sušaudomi viduramžių kariai? Arba kaip tankai ištaško kavaleriją? Pojūčiai po tokių vaizdelių.....yra savotiški. Lėktuvai ir drakonai, magija ir technika, senovė ir šiuolaikinė civilizacija...puiku ir ne kitaip. Deja, bet serialas yra neapsisprendęs ir nežino kuo būti. Šimtais žudomi žmonės, bet visa tai kažkaip nerimtai atrodo, o kaip komedija serialas turi per mažai humoro. Yra politikos ir net tarptautinės, bet irgi kažkaip per mažai. Atrodo, kad yra haremas, bet jis kažkoks skystas. Kartais labai trūksta logikos. Ypač kvailai atrodė "teismas", nors Rory ten aišku davė į klyną. Tiesa, Rory....kur jos gerbėju klubas? Noriu užsirašyti! Aš kaip ir nesu gotiškų lolių mėgėjas, bet šita nedorėle pavergė mano širdį ir kai kuriuos kitus organus. Smegenis ir akis aišku. O ką jūs pagalvojote, iškrypėliai?^^ Ir aš garantuoti, kad AZAR'e tarp kandidačių jos net nebus. Užtat vėl galėsiu pabumbėti, kad komisija vėl skonio neturi. Didelį pliusą turi serialui prideda ir pats persirpęs otakas. "Aš dirbu tik dėl hobio. Jei reikėtų pasirinkti vieną tai aišku pasirinkčiau hobį". Beveik tiksli citata ir beveik tiksliai įgarsino mano mintis. Aišku iškyla didelis klausimas, kaip toks tinginys sugebėjo tapti vos ne Čaku Norisu, bet nesigilinkim. Deja, likę personažai tik patvirtina pasibaigusios sezono tendencijas, t.y. yra belekokie. Pvz kam ta elfė išvis yra reikalinga? Vien tik dėl ausų? Gate yra propagandinis militaristinis serialas, bet mūsų tai neturėtų užkabinti. Mes ne rusai, kiniečiai ar jankiai. Ir japonai iki Lietuvos kažin ar ateis.^^

    Reziumė: Nepaisant visko žiūrėti buvo labai įdomu ir pažiūrėtas serialas buvo vienu prisėdimu. Ir net miego nesinorėjo...Va tik konkrečių priežasčių įvardinti negaliu. Paminėtų aprašyme tikrai neužtenka 8 balams, bet man dzin.


    Pabėgėlių tema dabar kaip niekad aktuali. Jei pabėgėliai būtų kawainos magės, elfės ir gotiškos lolės tai aš visai ne prieš...^^


    Spoileris:

    P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.
    17
    5
    17.65%
    3
    4
    41.18%
    7
    3
    29.41%
    5
    2
    11.76%
    2
    1
    0%
    0
  • taven
    Forumo maniakas

    • 2010 06 12
    • 433

    #2
    Mečiau po 4 epizodų. Pritrūko to kraujo, smurto ir epiškumo, kuriuo taip sužavėjo manga. Personažai per daug moe . Tas pats personažas anime versija:
    Spoileris:
    ir manga
    Spoileris:
    . Su smurtu irgi nekas, daug kapojos, šaudės bet kraujo nė lašo
    Spoileris:

    Po tokių ir panašių vaizdelių mangoj, anime pasirodė perdaug vaikiškas , gal jeigu jos nebūčiau skaitęs anime būtų suėjęs bet dabar...

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Na taip, skaičiusiems mangą čia tikrai nėra kas veikt. Bet dėl kraujo tai nepritariu. Paskutiniu metu jis visur fontanais trykšta, todėl čia jo trūkumas yra daugiau pliusas.
      Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2015-09-26, 14:35.

      Comment

      • dfsafsaf
        Beautiful Lies

        • 2010 05 13
        • 265

        #4
        Man irgi to žiaurumo kažkaip pritruko. Gal jo ir nereikėjo tokio pat kaip mangoje, bet kad bent šiek tiek rimčiau būtų viskas, tai geriau susižiūrėtų. Kas geriausia šitam anime buvo tai Rory. Galėjo ir daugiau jos būt

        Ir kažkaip keistai čia ta studija pavarė, iš pradžių skelbė jog bus iškart 24 serijos, bet dabar taip išėjo jog kitos 12 tik sausį pasirodys, tai jis taip pasibaigė nei šeip nei taip net neįpusėjus naujai arkai.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius dfsafsaf
          Ir kažkaip keistai čia ta studija pavarė, iš pradžių skelbė jog bus iškart 24 serijos, bet dabar taip išėjo jog kitos 12 tik sausį pasirodys, tai jis taip pasibaigė nei šeip nei taip net neįpusėjus naujai arkai.
          Arba pritrūko pinigų ir ruošiasi papildomai uždirbt iš diskų arba ne tokie aukšti reitingai kaip tikėjosi. Greičiausiai abi priežastys kartu....

          Comment

          • Miesto_Druidas
            the journeyman



            • 2010 08 17
            • 1691

            #6
            Ech bandžiau ir aš, bet toliau tęsti pasirodė kaip laiko gaišimas. Idėja tai tikrai nuostabi, vaikystėje varvinęs akis prie Stargate serialo, tikrai noriu kažką išvysti panašaus (na gerai ten sci-fi, čia labiau fantasy, bet visvien panašu). Žmonių ir kažkokio kito pasaulio bendradarbiavimo, sugyvenimo, politikos idėjos taip įdomiai nuteikia. Deja premjera buvo tokia prėska ir kupina logikos klišių, o tai kad vyrukui dėl kito pasaulio invazijos labiausiai skauda širdį kad nesudalyvavo anime parodoj (ar kur ten), tai irgi gerai nenuteikė.

            Kokie tie kiti anime, kur galėčiau išvysti kažką tokio, bet geriau įgyvendinto?

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Autorius Miesto_Druidas
              Deja premjera buvo tokia prėska ir kupina logikos klišių, o tai kad vyrukui dėl kito pasaulio invazijos labiausiai skauda širdį kad nesudalyvavo anime parodoj (ar kur ten), tai irgi gerai nenuteikė.
              Nu čia jau nesutinku, kaip tik šitai visai atitinka personažo charakterį ir sudaro visą šitos situacijos komiškumą.
              Kokie tie kiti anime, kur galėčiau išvysti kažką tokio, bet geriau įgyvendinto?
              http://myanimelist.net/anime/1045/El...aru_Mono-tachi
              Čia yra tankas pasakų pasaulyje.

              Comment

              • Augis24
                AZ rėmėjas




                • 2009 03 29
                • 769

                #8
                Suziurejau on-going. Dziaugiuosi, kad aprasyma parase Killerbee, nes mano nuomone visiskai sutampa ir, kad ir kaip bebutu - patiko


                Kazkaip atkreipiu demesi, kad zmones jau nebemoka ziuret anime, o issipi**neja is visko, kuo toliau, tuo daugiau negatyvo, nejau sunku pasimegaut kas duodama? Taigi niekas nebekurs jokiu perlu, kaip evangelion, berserk ir t.t. O tiksliau, gal ir pasirodys koks vienas ar du tokie, kas met ar kas 2 metus..


                Or... I'm too mainstream..
                Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2015-09-27, 00:40.

                Comment

                • Buiwis
                  \(⌒ヮ⌒)/


                  • 2008 07 22
                  • 123

                  #9
                  Pirma pusė gan smagiai žiūrėjosi. Nežinau kią daugiau reikia žiūrėt, kad pamatytum kaip kariniai sraigtasparniai naikina viduramžių ginkluote apsiginklavusius karius, ir dar grojant Wagner'io Valkijijų skrydžiui (Walkürenritt or Ritt der Walküren). Bėda, kad be karinių konfliktų tarp dabarties ir viduramžių+drakonų+magijos, daugiau nelabai kas gero šiame anime bebuvo... O veiksmui persikėlus į mūsų pasaulį, neliko ir to vienintelio kabliuko kuris ir laikė prikaustęs prie ekrano.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2949

                    #10
                    Antras sezonas prastesnis. Šviežia idėja jau tapo nešviežia, siužetas nuobodus, o haremas kažkoks ne į temą visai.... Kažko panašaus buvo galima tikėtis, bet vis tiek truputi gaila.....

                    Comment

                    Working...