Trinity Blood

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    Trinity Blood

    Photobucket


    Metai - 2005
    Žanras - siaubas, veiksmas, fantastika
    Kūrėjas - GONZO
    Serijų kiekis - 24

    AnimeNFO || AniDB


    Anime veiksmas vyksta tolimoj ateity, po karo tarp vampyrų ir žmonių. Pasaulis susiskaldęs į dvi dalis: Imperiją (vampyrų teritorija) ir žmonių pasaulį, kurį valdo Vatikanas. Pagrindinis veikėjas - kunigas Abel Nightroad, kuris iš tiesų yra aukštas Vatikano pareigūnas. Dar pirmoj serijoj paaiškėja, kad Abel Nightroad yra ne žmogus, o padaras, užimantis aukščiausią vietą mitybos grandinėj - "Crusnik" (vampyras geriantis kitų vampyrų kraują).

    Anime vyrauja religinė tematika. Jei teisingai supratau, tai kažkokios Biblijos istorijos interpretacija, kurios aš nesupratau, nes nesu labai religingas =\ Dėl to nelabai supratau ir paties anime. Šiame anime man patiko siužetas, tik pabaigą nelabai supratau, mat praeities intarpai leido kai ką suprast, bet kartu paliko daug neaiškumų. Animacija savotiška, man asmeniškai patiko, tik iš pradžių atrodė kiek neįprastai. Veiksmo čia ne per daugiausia, bet jis tikrai geras. Dar yra šiek tiek humoro, labai nedaug, bet man jis visai patiko. Dar vienas dalykas kuris man patiko, tai savotiška atmosfera. Veikėjų charakteriai irgi pasirodė įdomūs, ypač įdomus man pasirodė pagrindinis veikėjas. Didesnių trūkumų nepastebėjau, nebent tai, kad pabaiga paliko neaiškumų.
    Šiaip iš pirmo žvilgsnio užneša į "Hellsing" kloną, tačiau palyginus galima rasti ir nemažai pliusų: nėra tokios ryškios ribos tarp gėrio ir blogio, nors veiksmas vyksta tolimoje ateityje ir naudojami visokie fantastiški ginklai, tačiau visa tai gana logiškai pateikta, įdomesnis siužetas, politinės intrigos ir šiaip visas pasaulis platesnio masto.
    technotrach
    Deja, anime man paliko ne itin gerą įspūdį, veikiausiai dėlto, kad iš pradžių perskaičiau mangą (nuostabi), kurioje ir piešimas žymiai geresnis, ir įtampa kažkaip didesnė, ir istorija labiau išvystyta. Anime, mano manymu, perdaug lyriškas. Kūrėjai tikrai galėjo labiau pasistengt. Net pats Vatikanas atvaizduotas gan prastai. Situaciją gelbėja tik Abelis ir Noelle, kurios tikrai galėjo parodyt daugiau.
    Kuroi Tsubasa



    108
    5
    59.26%
    64
    4
    19.44%
    21
    3
    15.74%
    17
    2
    4.63%
    5
    1
    0.93%
    1
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #2
    Mačiau ir ašen pernai šį anime ir man jis labai labai patiko jau vien
    dėl to, kad apie vampyrus ir turi labai įsimenantį piešimo stilių, kuris ir
    buvo pagrindinė priežastis animes patikimo.
    Beje, animes fanartai taip pat labai gražūs, ypač tie
    kurie yra mangos stiliaus: daug smulkių detalių,kurios gražiai susilieja į bendrą visumos vaizdą.

    P.S. Na gal tai ir ne fanartai, nežinau, nesu garantuota, jei klystu pataisykit mane...
    Paskutinis pakeitimas nuo Džiro sesė; 2009-03-05, 18:13.

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      butent, kad ivairiai.
      pats tai gan neigiamai vertinu si anime. is esmes del neitinkancios atmosferos ir siaip, daugelio veikeju nemegau ¬_¬

      Comment

      • technotrach
        mors ultima ratio

        • 2006 03 06
        • 218

        #4
        na šiaip iš pirmo žvilgsnio užneša į hellsing kloną, na tačiau palyginus galima rasti ir nemažai pliusų - nėra tokios ryškios ribos tarp gėrio ir blogio, nors veiksmas vyksta tolimoje ateityje ir naudojami visokie fantastiški ginklai, tačiau visa tai gana logiškai pateikta, įdomesnis siužetas, politinės intrigos ir šiaip visas pasaulis platesnio masto. p.s. kaip tik ruošiausi pažiūrėt dar sykį, reikės palaukt lietuviško vertimo
        Skaitoma manga

        Comment

        • Claud
          animejus
          • 2006 12 30
          • 43

          #5
          Geras anime tik pabaiga nelabai patiko,nes na atrodo viskas gerai baiges ir ne jam vitiek kazkas negerai,palieka visus .
          http://www.ipix.lt/out.php/i9338_mononoke.gif (Privalo būti ne didesnis nei 500x130)

          Comment

          • Youka
            bishoujo

            • 2006 01 30
            • 335

            #6
            Abelio ir Kaino istorija, pavaizduota labai jau apylankom, as esu susipazinus su tos istorijos "populiariuoju" variantu, tad sita interpretacija su mano zinoma sutampa bene tik vardais.
            man sis anime nepatiko netik del migloto siuzeto, bet ir del abelio charakterio - vash the stampede the second, really. taip pat del to, kad kokciai primine hellsinga (o tokio animo matyt tereikia vieno), tad ir animacija jo neisgelbejo..

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Didziausia sio serialo problema yra herojai. Vienintelis robotas kazkiek prikolnas bet ir tas antroje puseje kazkaip dingo. O ir pabaiga alia "mushis laimetas bet karas ne" jau nusibodo.

              Comment

              • Youka
                bishoujo

                • 2006 01 30
                • 335

                #8
                tokia pabaiga - pretekstas fanams laukti pratesimo.
                nors, mano manymu, nera kur daugiau pletoti sio anime.

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius Youka
                  tokia pabaiga - pretekstas fanams laukti pratesimo.
                  nors, mano manymu, nera kur daugiau pletoti sio anime.
                  Gonzo isvis yra padare bent viena pratesima? Kazkaip nesugalvoju pavyzdzio. O ir is ju kuriniu shitas maziausiai to vertas imho.

                  Comment

                  • Sable
                    The Hitchhiker





                    • 2005 03 11
                    • 1530

                    #10
                    Siaip jau yra padare. Bet ne esme. Jei ir butu pratesimas, tikrai neziureciau.

                    Comment

                    • Tsume200
                      Narys
                      • 2006 10 22
                      • 55

                      #11
                      siaip anime....na nebloga.....bet truksta jei iki suzavejimo.....
                      sigpic
                      Save me from nothing Ive become

                      Comment

                      • Kira

                        #12
                        Mažai vampyriškų skerdynių yra tame Trinity Blood. Tas istorijos sukoncentravimas ties Vatikanu buvo didelė klaida. Nuobodus.

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2949

                          #13
                          Vatikanas dar dzin. Va popiezius.....

                          Comment

                          • Horkis
                            Kritikuosiu žiauriai


                            • 2005 12 23
                            • 637

                            #14
                            knisa tik tas popiezius ir tas robotas su savo "pozitive" "negative"....


                            Comment

                            • MeKlonas
                              Nieko nera
                              • 2006 02 25
                              • 5

                              #15
                              Anime neblogas bet man buvo šiek tiek per mažai kovos scenu., bet didelį įspudį paliko Abel'io personažas, todėl bendrai paėmus anime tikrai geras

                              Comment

                              Working...