Cowboy Bebop

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lax..
    reLaxed




    • 2005 12 24
    • 516

    Cowboy Bebop


    Cowboy Bebop
    カウボーイビバップ (Kaubōi Bibappu)


    Režisierius: Shinichirō Watanabe
    Studija: Sunrise
    Žanrai: Veiksmas, Vesternas, Mokslinė Fantastika.
    Transliacija: nuo 1998-04-03 iki 1999-04-23
    Formatas: TV serijos
    Trukmė: 26 x 25 min.
    AniDB reitingas: 8.74
    ANN reitingas: 8.9

    YouTube resursai:
    OP || ED

    Papildoma Info:


    Aprašymas: 2022-siais metais, po sprogimo hyper-erdvės vartuose, smarkiai apgadintas Mėnulis, kurio dalys krintančios į Žemę išnaikino didelę dalį Žemės gyventojų. Daugelis išgyvenusių žmonių paliko Žemę ir keliavo ieškotis prieglobsčio kitose planetose. Anime vyksta 2071-siais metais. Visa Saulės sistema yra užimta žmonių, o su hyper-erdvės vartų pagalba, tų, kurių dalinai sunaikino Žemę, kelionės po planetas tapo lengvesnės. Istorija sukasi apie kosminio laivo, pavadinimu "Bebop", įgulą. Įgulą sudaro pradžioje dviese keliaujantys premijų medžiotojai - Jet Black, kuris yra ir pačio "Bebop'o" savininkas, taipogi buvęs ISSP (Inter-Solar Sytem Police) detektyvas, bei Spike Spiegel - buvęs Sindikato narys, kuris kitų manymu yra negyvas. Įsibėgėjant anime prie jų vyriškos kompanijos prisijungia dar keli asmenys ir šuo. Faye Valentine - mergina, praradusi atmintį, prisijungusi prie Bebop'o neprašyta, bei jauna mergina, vardu Edward, kuri yra labai energingas ir protingas asmuo.



    Piešimas akį pamalonina, kadangi retai kada pažiūri seną anime. Visgi piešimas labai detalus, o aplinka atrodo taip kaip ir pridera. Vietomis viskas švyti, pristatyta daug dangoraižių, kosminiai laivai skraidantys ore ar ateities aparatai, atliekantys tam tikrus darbus. Kitais atvejais, aplinka skurdi, mėtosi šiukšlės bei betono gabalai - visgi ateityje išlieka tos pačios problemos. Dalis visų miestų yra turtingi, dalis - skurdūs.

    Garso takelis... Na, jame labai daug džiazo, kuris, sakyčiau, tinka atmosferai. Veikėjų balsai labai dera prie veikėjų charakterių. Išgirdęs juos galėtum pasakyti, kas gyvenime tiesiog atsipalaidavęs, o kam tenka daugiausia darbo. Opening energingas ir tikriausiai skirtas parodyti linksmąją ir energingąją anime istorijos pusę - premijų medžiojimą. To negalėčiau pasakyti apie Ending. Jis skirtas parodyti galbūt ne kiek tragišką, tačiau liūdną Spike istoriją, apie kurią ir sukasi anime.

    Pačią istoriją sunku sugaudyti, tačiau jį čia yra. Žingsnis po žingsnio atskleidžiamos kiekvieno veikėjo istorijos, supažindinama su senais veikėjų pažįstamais, su jų praeities darbais. Visgi anime pagrindas yra Spaiko istorija, kuri pradžioje yra atskleidžiama labai lėtu tempu, o einant į anime galą yra ištaškoma per kelis epizodus.

    Apibendrinimas: Mano nuomone, šis anime yra Must Watch. Vienas geresnių anime per visą anime gyvavimo laikotarpį. Tačiau dešimties iš dešimties balų duoti negaliu. Nemažas trūkumas yra jo pačio trukmė. Jis kiek per ilgas. Visa kita - pakankamai gerai. Duodu devynis iš dešimt.



    Siųstis: tokyotosho.info

    Aprašymas: Aurimasak
    189
    5
    79.89%
    151
    4
    11.64%
    22
    3
    4.23%
    8
    2
    2.12%
    4
    1
    2.12%
    4
  • Qone
    Rimtas forumo narys

    • 2006 08 28
    • 156

    #2
    Pagaliau labai gero anime aprasymas. Gal ir gerai, kad serijose nera vientiso siuzeto- gali ziuret betkokia tvarka

    Comment

    • tamagochi
      Suši valgytojas

      • 2005 10 19
      • 138

      #3
      geras aprasymas

      pats anime man deja didelio ispudzio nepaliko - gal delto, kad siuzetas labai sujauktas, o gal delto kad dziazas nelabai veza... Nes laukiau laukiau kol veiksmas isisuks, ir kazkur ties 5 serija nusibodo.

      Dar maciau filma CB: Knocking On Heavens Door, tai panasus ispudziai.

      Kazkaip naturliai pershasi palyginimas su Samurai Champloo - ten irgi tokie veikejai mudakishki, vingiuotas siuzetas, ispudinga muzika. Bet pastarasis zymiai labiau patiko.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Palyginimas naturalus nes kurejai tie patys.
        Seip beda man su shituo anime. Tiksliau su ru subais. Gal kas turi tiesiog rusiska versija. Tik kad ne pilnas dubliazas butu...

        Comment

        • Youka
          bishoujo

          • 2006 01 30
          • 335

          #5
          Geras anime. Populiarus ir vertas tokiu buti. Nors, kaip populiarus, nera kazkoks giliamintiskas ar labai isskirtinis, tiesiog ziuretinas, ir laikas nepraleistas veltui.
          Man atmosfera buvo puiki, ypac "Knocking on Heaven's Door".
          Ir daug kreditu is manes atitenka juokingajai CB daliai, Ed ir suns benravimas, trippinimas nuo grybu - XDDD

          Comment

          • Vicious

            #6
            Daugumoje pritariu tam ka chia priraset. Gan originalus anime ir todel idomus. Tik jazzas nepatiko visiskai :bored:

            Comment

            • Nebu
              Syscemos Valdovas

              • 2006 08 07
              • 199

              #7
              Bliuzas ten, bliuzas .
              Shi anime neseniai paziurejau antra karta. Ispudis kaip ir po pirmojo. Watanabes sedevras, kaip ir samurai champloo. Tiesiogiai susietas tiek tematika tiek veiksmu, siuzetu su muzika, todel sis kurinys tampa, greitas nenuspejamas ir nepaprastai traukiantis. Herojai, ju charakteriu atskleidimas isties nuostabus.
              Zodziais sunku nusakyti kokias emocijas palieka ir kaip patiko shis anime.
              Cowboy bebop, trigun ir samurai champloo mano uber trejetukas
              O daba pasigailėsi!!!

              Comment

              • Eisas Kuperis
                Simintis Sun


                • 2006 01 25
                • 355

                #8
                Na mažiau penkių balų duoti negalėčiau. O Cowboy Bebop OSTai dar ir praėjus metams neretai pasigrista winampe. Taip, maždaug prieš metus užklauses kanors tiesiog gero ir su kosmoso nuotikiais gavau šitai. Tai vienas pirmujų anime kurį žiurėdamas jau žinojau ką žiuriu - anime. Nors bliuzas, kaubojai, Na šitai man bet kuriuo kitu atveju visiškai nepatiktu, bet ne čia. Pats anime visiškai nenuobodus ir bent jau man būten dėl tų visokiausiu žanru buvimo. Komedija ir drama tampačiame anime, bet jau man tokie nedažnai pasitaiko. Kiekviena serija vis kitokia, todėl nebuvo nieko kas nusibostu ar ikirėtu. Dramos tiesa nemėgstu, bet komiškos situocijos viską išlygina. Siužetas gal ir menkas, vientisumo gal mažai, bet neisivaizduoju kokio ilgumo jis tamptu tai ištaisius, bet kažkaip kas serijos labiau butu susijusios. Galbut tai anime kuris turėtu patikti bet kurio žanro mėgėjui.

                O štai čia mano kažkados kurta Cowboy Bebop darbastalio užsklanda. http://www.file.lt/files/1764/Anime%...oy%20bebop.exe

                Comment

                • Katsu
                  Hajimemashite



                  • 2007 01 18
                  • 192

                  #9
                  Vertinu si anime. Ispudi paliko itin dideli. Vien ko verta atmosfera, kuri tarsi apciuopiama, i ja gali pasinerti... Liudna, melancholiska ir kita akimirka nuotaikinga, su subtiliu humoru. Zinoma, ne pati pabaiga... Veikejai tarsi niekur neskuba, tarsi plaukia pasroviui, bet elgiasi taip, kaip laiko tai vertinga pagal save. Del saves ir tuo paciu del kitu.

                  Ziurejau su dub'ais ir tik ant pacio galo supratau, jog galiu ziureti ir su originaliu igarsinimu (pakeiciant per winamp). Reikes antra karta ziurint taip ir padaryti nuo pat pradziu.

                  Comment

                  • Eisas Kuperis
                    Simintis Sun


                    • 2006 01 25
                    • 355

                    #10
                    Besikuisdamas diske radau Cowboy Bebop muvie. Nežinau iš kur atsirado bet piešimas patiko labai. Ir svarbiausia - tie trys senukai amžinai pasipainiojantys. Tiesiog dar vienas puikus vaizdas mano akims. Gaila kad kas gera tas per greita baigiasi.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2007-02-14, 20:22.

                    Comment

                    • Evil_of_Darknesz
                      Suicide is painless...

                      • 2006 04 09
                      • 998

                      #11
                      As paziurejas traileri paskui klipa o poto dar ir openinga supratau kad tai bus geras anime dabar siunciuos visas serijas is cowboy bebop tikiuosi nenusivilsiu...

                      Comment

                      • chillywilly
                        Poetas
                        • 2007 03 02
                        • 36

                        #12
                        superinis anime,siuzeto konkretaus nera,atskiri epai, kas mano nuomone ir labai gerai tokiam anime. O kam nepatiko soundtrack tai tu man labai gaila nes ten tokia muzika kad vercia is koto, ir ten ne dziazas pirma at least jazz-funk,funk'as groove, yra ir bliuzo ir muzika lygiaverte sitam anime. Aisku pats galas real folk blues abi dalys mane galutinai istaske

                        Comment

                        • FreaK`aZ
                          Rimtas architektorius




                          • 2005 02 22
                          • 532

                          #13
                          kas del muzikos tai ten rock'n'rollas, 40 m stailo pop, jazz'as, modern jazz'as, bliuzas, ambientas, ir t.t. zodziu rast galaima ko nori.
                          heh vakar movie paziurajau, tai tokia nostalgija apeme.
                          ir siaip CB yra anime kuria reiktu rodyt kaip mokymo priemone kaip reikia piesti anime, o tai daba paiso kreivai sleivai, skausmas akim krc.
                          "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                          with a sick idea of world domination"

                          Comment

                          • Kolegam
                            Naujokas
                            • 2007 03 01
                            • 20

                            #14
                            Paziurejau sita anime man praejo jo kaip sakant siuzetas ir visa kita.
                            Pabaiga ir aisq liudnoka bet tai kitokia jam ir netiktu.

                            Comment

                            • arna
                              emptiness

                              • 2006 06 20
                              • 1069

                              #15
                              vienas tų retų animų, kuriuos laiks nuo laiko vis pasižiūriu iš naujo. "Bebop'as", kaip tas senas draugas, su kuriuo visada malonu susitikti, nesvarbu nei kiek laiko praėjo, nei kiek vandens nutekėjo...

                              Comment

                              Working...