Fuuun Ishin Dai Shogun

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Fuuun Ishin Dai Shogun

    Fuuun Ishin Dai Shogun


    Režisierius: Takashi Watanabe
    Studija: J.C.Staff / A.C.G.T
    Žanrai: nuotykiai, mecha, papai
    Transliacija: 10.04.2014 - 26.06.2014
    MAL reitingas: 5.92
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / Treileris



    Aprašymas: Keiichirou savo gimtajame mieste pasiekė viską - suvienijo visas gaujas. Į pabaigą net muštis nereikėjo. Užtekdavo tik pasirodyti ir bailūs priešai nuolankiai puldavo ant kelių maldaudami jų pasigailėti. Geriausias vaikino draugas Hyakusuke džiūgavo, bet pats Nagasakio karalius liūdėjo. Juk, kaip sakoma, svarbus būna ne tik tikslas, bet ir pats procesas, o jis berniuką kėlė tik depresiją. Mieste tiesiog neliko Keiichirou vertų varžovų. Nebuvo kol nepaaiškėjo, kad vaikinas yra ne kažkokios pirties paveldėtojas, o visos Japonijos. Ten aišku yra niuansai, bet iš principo taip ir buvo. Keiichirou net turi savo gigantišką/demonišką robotą, kurį gali valdyti tol kol bus nekaltas. O berniukas buvo nekaltas ir tuo pasirūpino ne tik storžieviškas elgesys, bet ir prakeiksmas gautas dar kūdikystėje. Užtenka jam tik prisiliesti prie moteriškos lyties padaro ir vargšelį apima panika, odą išmuša dėmės ir net gali prarasti sąmonę. Sunkus pasirinkimas....vienoje rankoje ginklas su kuriuo galima valdyti visą šalį, o kitoje kūniški malonumai. Turint omenyje Keiichirou amžių ne toks ir sunkus.^^



    Ar tai istorinis anime? Nebent kažkokios alternatyvios istorijos, su steampunk'o priemaišomis. Greičiau jau fantasy. Ar tai mecha? Kaip ir taip, bet kiek čia tų robotukų buvo? Išlenda vien tik tam, kad eilinį kartą sugriautų pirtį, vienas smūgis ir vėl atgal į žemę kaip koks kurmis.... O gaila nes mechos labai patiko ir šiaip atrodė puikiai. Ir ne tik demoniškos. Ar čia yra veiksmo? Mažai, labai mažai. Kaip jau minėjau robotų kovos kelią tik juoką. Nedaug nuo jų atsilieka ir žmonės. Ar čia haremas? Atrodė, kad taip. Viena, antra, trečia merga......ir viskas. Nesąmonė. Tikras haremo herojus turi sužavėti ir suvilioti kiekvienas jam po kojomis pasipainiojusią mergaitę. Tai gi haremą iš žanrų išbraukiam. Ar čia romantika? Kaip ir taip, bet ji hareminė, o mes jau sutarėm, kad haremo čia nėra. Jei nėra jo tai nėra ir romantikos.^^ Ar čia yra papų? O taip, jų čia yra daug, bet tik kiekiu. Papai čia yra absoliučiai japoniški - arba 0 arba minimum 6 dydis. Normalus (mano supratimu) 2-3-4 dydis šiame alternatyviame pasaulyje tiesiog neegzistuoja. Ar čia yra erotikos? Buvau įsitikinęs, kad taip, bet mane privertė susimastyti kelios anime enciklopedijos, kurios kažkodėl užmiršo įrašyti erotiką į žanrų sąrašą. Kuo daugiau galvojau tuo labiau buvau linkęs sutikti. Ar čia yra siužetas? Aha, bet po pirmos serijos jau viskas aišku. Viskas taip banalu, kad net neįdomu. Ar mergaitės bent jau gražios? Aišku skonio reikalas, bet vien tik dėl jų aš ir žiūrėjau šį serialą. Net ir su 0 dydžiu gražios. Stebuklas ir nemažiau. Man net pasirodė, kad kūrėjai piešdami stengėsi tik su mergaitėms ir mechomis. Visa kitą piešė studentai, kuriems už darbą buvo mokama bomžpaketais. Bet spalvos gražios, sultingos.... Man tik keistai atrodė plaukai, kurie gyveno savo gyvenimą. Nei šeimininkas nei fizikos dėsniai jų nejaudino. O kaip su įdomiais personažais? Pamirškit, nėra jų. Kam jie reikalingi kai yra tokie papai?

    Reziumė: Viskas taip blogai, kad net neverta ir prasidėt? Daugumai taip, bet serialas savo žiūrovą suras. Mane tai juk surado.^^ Mergaitės gražios ir su dideliais privalumais. Tą patį galima pasakyti apie mechas. Yra čia dar ir skraidančios ir plaukiojančios technikos, o trukmė nedidelė. Atsipalaidavimui visai tinka. Ech, jei berniukas dar būtų įdomesnis tai visai neblogai būtų.....


    Man realiai šiame seriale labiausiai buvo gaila pirties. Griovė ją ir griovė......


    Spoileris:

    5
    5
    40.00%
    2
    4
    0%
    0
    3
    40.00%
    2
    2
    20.00%
    1
    1
    0%
    0
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1186

    #2
    Šlovė animeologui Tranui, atrastas naujas žanras! Belieka disertacija parašyt.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius nemesis
      Šlovė animeologui Tranui, atrastas naujas žanras! Belieka disertacija parašyt.
      Aš kuklus, man užteks ir paprasto užrašo ant antkapio....

      Comment

      Working...