Nisekoi

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Nisekoi

    Nisekoi


    Režisierius: Akiyuki Shinbo
    Studija: SHAFT
    Žanrai: komedija, romantika, haremas
    Transliacija: 1.01.2014 - 24.05.2014
    MAL reitingas: 8.20
    Trukmė: TV 20 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Nors Raku ir yra būsimasis galingos jakudzų šeimos vadas, bet jam dėl šito nei šilta nei šalta. Berniukas tik nori ramiai baigti mokyklą, universitetą ir tapti eiliniu ofisiniu planktonu. Jei namuose ramybės nėra tai mokyklinis gyvenimas sekasi visai gerai. Yra mylima klasiokė Kosaki, geras draugas Shuu, o apie šeimos kriminalines veikas niekas nežino. Buvo atrodytų eilinė diena, bet pirmas nelaimę pranašaujantis skambutis buvo kažkokia nenormali merga, kuri savo keliais nusileido tiesiai ant Raku veido. Vėliau paaiškėja, kad tai yra Chitoge, nauja klasiokė, kurią mafijozui ir patikėjo pagloboti, ta prasme aprodyti kas kur....Oi kaip naujieji klasės draugai vienas kitą "pamilo".... "Meilė" tiesiog tryško per visas skyles. Nemaloni klasiokė aišku yra problema, bet tai yra tik pusę bėdos. Mieste prasidėjo karas tarp gangsterių ir jakudzų. Šių grupuočių vadai, norėdami sureguliuoti konfliktą, sugalvojo "sukergti" savo vaikus. Spėkit ką į porą gavo Raku. Aha, tą pačią.... Naujai iškepta pora yra (švelniai sakant) nesužavėta tokiu siužeto posūkiu, bet pasirinkimo neturi.



    Mane sunku būtų apkaltinti favoritizmu šios studijos atžvilgiu, bet SHAFT turi originalų piešimo stilių ir už tai juos galima pagirti. Taip ir šį kartą jau po pirmos serijos įpuoliau į internetą ir eilinį kartą įsitikinau savo teisumu. Aha, tie patys.... Šiaip aš esu ne prieš, bet šitie vyrukai (ir gal merginos) neturi saiko jausmo. Nežinau kaip kitiems, bet man nelabai patinka pusę serialo žiūrėti į paraudusias akis ir išnarintus kaklus. Keista, bet šį kartą prie piešimo negaliu prikibti nes kūrėjai nepersistengė, o piešimas šitam serialui buvo visai į temą. Iš pradžių net atrodė, kad SHAFT sugalvojo sukurti savo Toradora! Džiugu, kad thunderė čia ne lolė, o net labai neprasto sudėjimo mergaitė. Chitoge man labai patiko, net manau, kad papuls į šių metų top 10. Tik kam taip dažnai ir stipriai reikėjo muštis? Nervino žiauriai. Kosaki irgi visai miela mergaitė, bet tas jos drovumas irgi kartais panervindavo. Raku atrodo paprastas ir nuovokumo varžybose praloštų net tarokonui, bet berniukas čia nekaltas. Autoriui duonai irgi užsidirbti reikia. Užtat kartais Raku įsijungia "super vyro" režimą ir gali padaryti bet ką. Net ir kačiuką iš degančio namo išnešti.^^ Geriausi draugai nėra visai jau kartoniniai ir tik dėl skaičiaus. Ruri apskiritai yra vienintelis protingas personažas seriale. Taigi personažai ne be trūkumų, bet meilės trikampiui tenka rašyti teigiamą pažymį. Kaip komedija šis anime yra vienas iš tų kuriuos žiūrėdamas juokiesi, bet kodėl neaišku. Negaliu prisimint nei vieno bajerio. Užtat buvo tikrai linksma ir to man pilnai užtenka. Maždaug pusę serialo suvalgiau net nekramtydamas. Tada Seishirou privertė sunerimti. Negi viskas eina link banalaus haremo? Keletas serijų su naujoke buvo visai smagios, bet kam buvo reikalinga ketvirta merga man liko neaišku. Kam kišti žiūrovui mergas kurios šitame anime neturi visiškai jokios prasmės? Kam daryti haremą ten kur jo visai nereikia? Taip maždaug nuo vidurio anime ėmė po truputi ristis žemyn ir iš tvirto devyneto nusirito iki silpno septyneto. Pabaigoje mane jau erzino beveik viskas.

    Reziumė: Vis tik SHAFT'as yra SHAFT'as ir saiko jausmas jiems yra svetimas. Jei ne traumuoti kaklai ar ilgiausi dialogai apie nieką tai istorija verta daugiausiai 13 serijų ištempiama iki 20. Dėkoju anime dievams, kad ne iki 26.


    Nelabai vykęs haremas kurį galiu rekomenduoti nebent haremų mėgėjams. Kažkoks neteisingas sakinys gavosi....^^


    Spoileris:

    21
    5
    28.57%
    6
    4
    42.86%
    9
    3
    19.05%
    4
    2
    9.52%
    2
    1
    0%
    0
  • Net
    Spamintojas :)

    • 2009 01 21
    • 392

    #2
    tetruko prie sito haremo mokytojos didziaaaapcy ir viskas butu ok ir kaip visad cia nieko neaisku kas kaip kodel

    Comment

    • Red_Elf
      pandų karai :D


      • 2009 05 07
      • 1115

      #3
      Pradžia buvo gera, vidurys neblogas, vėliau didėjant haremui ir raktų skaičiui (čia gal mada pas juos tokia..?) viskas jau pradėjo nusibosti, nepaisant to, jog žiūrėjau kaip ongoing. Iš esmės Ichijou buvo neblogas, ne lepšis, otaku, šlepetė, moksliukas, o normalus berniokas (jei į šeimyną nekreipsim dėmesio), visai patiko reikalas su spyna ir raktu, tik, kad tų raktų daugokai buvo :/

      Iš merginų puikiai užteko Chitoge ir Kosaki: abi skirtingos tiek išvaizda, tiek charakteriu, tiek gyvenimais, tik imk ir rinkis prie ko širdis linksta.
      Už Tsugumi autoriams dar galiu atleisti, nebaisiai ji reiškėsi, bet Marika serijala reikalinga kaip šuniui septyniolikta koja (o ir charakteris baisus).
      Išvis, patys protingiausi žmonės šioje kompanijoje buvo Ruri, Claude ir Shuu.

      p.s. Shingeni no Koi
      Spoileris:

      Comment

      • otaku
        Naujokas
        • 2011 07 12
        • 6

        #4
        Jei jau skundžiatės istorija ir haremu, tai kaltinkite ne Shaftą, o mangos kūrėją, nes istorija buvo paimta iš jos tiksli, be jokių iškraipymų. Prieš komentuodami, pirma pasidomėkite, o ne rašykite, kas užeina ant seilės. Dėkui už dėmesį.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius otaku
          Jei jau skundžiatės istorija ir haremu, tai kaltinkite ne Shaftą, o mangos kūrėją, nes istorija buvo paimta iš jos tiksli, be jokių iškraipymų. Prieš komentuodami, pirma pasidomėkite, o ne rašykite, kas užeina ant seilės. Dėkui už dėmesį.
          Kai aprašinėsiu manga būtinai taip ir padarysiu - kritikuosiu mangos kūrėją. O Shaftas kaltas lygiai tiek pat ar net daugiau nes:
          1. Jei istorija tokia lieva tai kam išvis jos imtis?
          2. Jei jau neturi pasirinkimo tai kam aklai tos istorijos laikytis?

          P.S. Mažiau arogancijos norėtųsi ir bendrauti būtų maloniau...

          Comment

          • Red_Elf
            pandų karai :D


            • 2009 05 07
            • 1115

            #6
            Autorius otaku
            Jei jau skundžiatės istorija ir haremu, tai kaltinkite ne Shaftą, o mangos kūrėją, nes istorija buvo paimta iš jos tiksli, be jokių iškraipymų. Prieš komentuodami, pirma pasidomėkite, o ne rašykite, kas užeina ant seilės. Dėkui už dėmesį.
            Ką galiu pasakyti, aš asmeniškai skundžiuosi haremu (tuo kalta Marika). Tiesa sakant, man visai nesvarbu čia mangaka ar TV išleidusi studija pagadino reikalą. Dabar eiti ir tikrinti kiek mergų buvo originalioje istorijoje, o kiek primesta būtų absurdas. Sutikrinti VISUS istorijos faktus aišku galima ir labai pagirtina bei skatintina (kai turi marias laisvo laiko ir neturi kur jo dėti), bet vargu ar įmanoma (:

            p.s.
            Autorius otaku
            Dėkui už dėmesį.
            Prašom (;

            Comment

            • dfsafsaf
              Beautiful Lies

              • 2010 05 13
              • 265

              #7
              Spėju jei ne SHAFT'o art style, net nebučiau peržiūrėjęs iki galo, nes realiai vos ne viskas jau kaip ir matytą kituose anime ir dėl to gan nuspėjama. Nors patys personažai bent jau visai nieko ir pats Raku nebuvo pašlemėkas tai dar ir tai šiek tiek pagelbėjo (nors tos Marikos tai galėjo net ir nebūt).
              O kalbant apie istorija, tai man čia vos ne į antrą To Love-Ru užneša, nes nelabai čia jos ir yra. O žiūrint, kad čia adaptuota vos apie ~45 chapterių iš dabar esamų ~150+ tai visokio šūdo malimo spėju dar daug bus ir antram šio anime sezone.
              Spoileris:
              Kiek žinau išvis dar viena haremo narė atsiranda, kuri taip pat turi raktą...

              Comment

              • arna
                emptiness

                • 2006 06 20
                • 1069

                #8
                Pradėjau.. kelios peržiūrėtos serijos.. po to teko užsiimti kažkuo kitu (tv nežiūrėjimu) ir .... pamiršau šį anime, kad jį žiūrėjau.
                Ar žiūrėsiu toliau? Tikrai ne.

                Kaip neperžiūrėtam neduodu jokio įverčio.

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Nu ką aš žinau.....vien už seriją su papūga galima daug ką atleisti, net ir seriją su baseinu, bet Kosaki mane knisa juodai. Ši nyki asmenybė verta nebent haremo autsaiderės vaidmens, bet čia kažkodėl yra stumiama į vos ne pagrindinį. Kažkodėl kūrėjai pamanė, kad mergų yra per mažai ir pridėjo dar kelias ne į temą. Nepatiko, kad ir antras sezonas istorijos neužbaigė, nors viskas čia jau kaip ir aišku. Užtat patiko serija su Shuu. Parodė draugą iš visai kitos ir netikėtos pusės. Blogai nebuvo ir 7 duosiu, bet šis serialas pabaigoje visai užbuksavo....

                  Comment

                  • taven
                    Forumo maniakas

                    • 2010 06 12
                    • 433

                    #10
                    Autorius Killerbee
                    Nu ką aš žinau.....vien už seriją su papūga galima daug ką atleisti, net ir seriją su baseinu, bet Kosaki mane knisa juodai. Ši nyki asmenybė verta nebent haremo autsaiderės vaidmens, bet čia kažkodėl yra stumiama į vos ne pagrindinį. Kažkodėl kūrėjai pamanė, kad mergų yra per mažai ir pridėjo dar kelias ne į temą. Nepatiko, kad ir antras sezonas istorijos neužbaigė, nors viskas čia jau kaip ir aišku. Užtat patiko serija su Shuu. Parodė draugą iš visai kitos ir netikėtos pusės. Blogai nebuvo ir 7 duosiu, bet šis serialas pabaigoje visai užbuksavo....
                    Mangoj istorija ir per 178 chapterius beveik niekur nepasistūmėjo, ko dar tikėtis iš anime.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius taven
                      Mangoj istorija ir per 178 chapterius beveik niekur nepasistūmėjo, ko dar tikėtis iš anime.
                      Baisu net nepagalvot, man jau antrame sezone pasirodė, kad kūrėjai neturi ką rodyt.

                      P.S. Tiesa, labai patiko 0 serija. Kiekvienas daugiasezoninis anime turi tokią turėt.

                      Comment

                      Working...