Strike the Blood

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Killerbee
  Iškrypęs dėdulė

  • 2006 12 11
  • 2949

  Strike the Blood

  Strike the Blood


  Režisierius: Hideyo Yamamoto
  Studija: Silver Link
  Žanrai: nuotykiai, fantazija, haremas
  Transliacija: 04.10.2013 - 28.03.2014
  MAL reitingas: 7.61
  Trukmė: TV 24 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV  Aprašymas: Pasaulyje yra daugybė visokių baisių padarų - vampyrų, vilkolakių, raganų....Su tokiais kaimynais žmonėms sugyventi nelengva. Juos gelbėja su trimis vampyrų protėviais pasirašyta taikos sutartis. Šią trijulę galima vadinti visų antgamtinių padarų karaliais. Trapiam jėgų balansui trukdo iš kažkur atsiradęs ketvirtas super/mega vampyras, kurio galias ir titulą gavo paprastas japonu mokinys Kojou, gyvenantis Itokami mieste. Šiame mieste žmonės ir nežmonės bando gyventi kartu, o čia dar atsiranda ketvirtasis vampyrų protėvis. Berniukas dar aišku žalias ir žioplas, bet nuo to tampa dar pavojingesnis. Tokį padarą pavojinga palikti be priežiūros ir čia scenoje pasirodo Yukina. Mergaitės užduotis yra taikinio stebėjimas ir (jei situacija taps nekontroliuojama) sunaikinimas. Berniukas kol kas nepanašus į siaubingai galingą vampyrą, bet velnias žino kas gali atsitikti ateityje....  Dar vienas serialas kurį negaliu rekomenduoti. Jei Mahou Sensou gavo nuo manęs su liniuote per nagus už banalumą tai Strike the Blood yra tiesiog niekam tikęs. Ir niekam tikęs imant bet kokį aspektą. Na gerai, labai pasistengus jame galima surasti kažką kas beveik siekia "normaliai..." ribą, bet pagirti tikrai nėra ką. Pasaulis atrodo visai įdomiai, bet jame visko per daug, o atskleidimo per mažai. Istorijai labai trūksta bent poros serijų priešistorės, o siužeto beveik nėra. Negelbėja net serialo padalinimas į arkas. Personažai šiaip sau. Kojou iš pirmo žvilgsnio gal ir visai nieko, bet griuvinėja lygioje vietoje ir leidžiasi mušamas. Jau nekalbu apie tai tai, kad visai nepanašus į nenugalimą vampyrą. Nepanašus jis net į bet kokį vampyrą. Nu išgėrė porą kartų kraujo, kad pasikeltų lvl.....baisaus čia daikto... Jei tik to reikėtų lvl kėlimui tai aš kandžiočiau mergas, vyrus, kates....ir po kelis kartus į dieną.^^ O čia dar mergos pačios "ant danties" lenda. Gerai, kad Kojou bent jau nežliumbia ir nuo problemų nebėga. Na taip, be mergos visada gauna į kailį ir tai užknisa. Jei jau prakalbom apie mergas.....nu viskas, tiek apie jas.^^ Nieko gero pasakyt negaliu - tipinė hareminė fauna. Galiu išskirti nebent La Folia Rihavein, bet ji čia nevaidina svarbaus vaidmens ir yra epizodinis personažas. Kovos nykios ir vyksta pagal tą patį scenarijų:
  1. atsiranda blogietis ir pradeda krėsti aibes.
  2. Kojou gauna į kailį ir išgeria po ranka pasitaikiusios mergos kraujo
  3. Kojou su Yukina atspardo blogiečiui šikną.
  Visą šį "įdomų" veiksmą visada vainikuoja tokia scena:
  - Dabar tai yra mano kova!!! - patosiškai sako Kojou.
  - Ne, dabar tai yra mūsų kova!!! - patosiškai Kojui patosą pataiso Yukina.
  Pirmą kartą atlaidžiai šyptelėjau, bet po penkto karto norėjau spjauti į monitorių.

  Reziumė: Strike the Blood siulau apeiti saugiu atstumu. Šis serialas nėra gražiai nupieštas, juokingas ar romantiškas. Kovų metu neužmiršite kvėpuoti, o ausų nemyluos gražūs garsai kuriuos žmonės vadina muzika. Haremas irgi čia yra kažkoks negrabus bei be fantazijos ir daugeliui bus tik dar vienu trūkumu.


  Tie pasikandžiojimai aišku buvo visai seksualūs, vien tik dėl serialas ir gavo silpną penketą.


  Spoileris:

  11
  5
  18.18%
  2
  4
  27.27%
  3
  3
  36.36%
  4
  2
  9.09%
  1
  1
  9.09%
  1
 • taven
  Forumo maniakas

  • 2010 06 12
  • 433

  #2
  Ką galiu pasakyt, nedažiūrėjau iki galo vien dėl Himeragi, Jau tokia užknisanti mergiote kad baisu. Tas jos "iie, sempai, sorewa watashi tachi no tatakai" galiausiai išlindo per gerklę. Viena kartą galima pasakyt, nu du, bet kiekvieną kartą kai bernelis jau atrodo nusiteikęs vyriškai duot į kailį kokiam baibokui, išlenda Himeragi su savo "iie sempai..." ir taip be galo.
  Paskutinis pakeitimas nuo taven; 2014-04-26, 18:22.

  Comment

  • Hikari_
   Mental

   • 2008 02 27
   • 981

   #3
   Nepasakyčiau, kad nėra gražiai nupieštas, tikrai ne šleivai ir kreivai

   Comment

   • setas
    Ežiukas duobkasys
    • 2008 03 29
    • 77

    #4
    Butu buvęs gal ir nieko anime jai nebūtum visko jau matęs kitur.... pvz Toaru Majutsu no Index... paskutinios 5 anime minutes man buvo įdomiausios, sudomino labiau nei visos 24 serijos kartu sudėjus o dar ta fraze prieš kova tai žudantis dalykas... kiek kartu ja galima kartoti....

    Comment

    • Killerbee
     Iškrypęs dėdulė

     • 2006 12 11
     • 2949

     #5
     Autorius Hikari_
     Nepasakyčiau, kad nėra gražiai nupieštas, tikrai ne šleivai ir kreivai
     Gal ir ne šleivai kreivai, bet ir nepasakyčiau, kad gražiai. Po 24 serijų pas mane nesusikaupė 16 skrynšotų tai toks jau ten ir grožis....

     Comment

     Working...