Uchouten Kazoku / The Eccentric Family

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Aurimasak
  Rimtas forumo narys

  • 2009 12 14
  • 169

  Uchouten Kazoku / The Eccentric Family


  Uchouten Kazoku
  The Eccentric Family


  Režisierius: Masayuki Yoshihara
  Studija: NIS America, Inc.
  Žanrai: Slice of Life, Komedija
  Transliacija: 2013.07.07 - 2013.09.29
  Trukmė: TV 13 ep. x 24 min.
  AniDB reitingas: 7.68 (542)
  MAL reitingas: 8.131 (10402)

  YouTube resursai:
  OP || ED

  Papildoma Info:


  Ar matei kada, savo kieme, begiojantį, pakeisti savo formą sugebantį tanuki? Ne? Tavo mieste tokių nėra? O štai Kyoto mieste tokių yra, tačiau jie pakankamai gerai įsimaišo tarp ten gyvenančių žmonių, tad turbūt ne pačio Kyoto miesto gyventojai to nežino. O jie čia turi subūrę dideles šeimas, bei didelę bendruomenę. Tačiau kaip ir kiekvienai šeimai ar bendruomenei, jiems kyla viena ar kita problema. Štai, “Friday Club”, kaip ir kasmet sugavo tanuki, jį paruošė, išvirė ir skanai juo užkirto. Tik štai, problema - tanuki, kurį jie sugavo buvo tanuki bendruomenės vadovas. Štai čia ir prasideda visos problemos. Keli tanuki siūlosi į šią poziciją, dėl to prasideda pykčiai tarp šeimų ir užverda karštas konfliktas, dėl šios pozicijos tanuki bendruomenėje.


  Štai čia isiterpiam mes - žiūrovai. Sumeluočiau sakydamas, jog nuo pat pradžių suvokiau kas čia vyko. Nežinau, ar nesuvokiau apie ką eina kalba dėl to kad nežinojau didelės dalies folkloro apie Tanuki bei Tengu, ar tiesiog šis anime pradžioje mums pateikia mažai informacijos, tačiau žinau tik tiek, jog visam šitam reikalui įsibegėjus esi sugriebiamas ir įtraukiamas į problemas, su kuriomis susiduria šios, dėl vadovo pozicijos kovojančios šeimos. Kiekviena šeima, siekia visko savaip: vieni tai bando daryti visiškai švariai, kiti pasitelkdami šiek tiek klastos, o kai kurie šeimų nariai atrodo tiesiog laksto iš vieno galo į kitą, visiškai be jokio tikslo. Nors iš pradžių visų šių problemų nesupratau, tačiau vis toliau traukė žiūrėti supantys veikėjai. Kiekvienas veikėjas vis kitaip sąveikauja su kitu. Kiekvienas jų turi vienokią ar kitokią nuomonę apie kitą ir tai labai ryškiai matosi. Visas tanuki bendravimas yra labai lengvai besiliejantis. Į visą jų sąveiką galima būtų žiūrėti ir be viso konflikto, vykstančio fone. Kalbant apie foną, animacija yra labai spalvinga, mus supa didi daugybė spalvų. Net ir naktį, ta spalvų daugybė niekur nedingsta, nors ji tampa kiek blausesnė. Be viso to, daugelis scenų yra labai nuostabiai animuotos. Silpna, oranžinė žibintų šviesa, ir šalia važiuojantis traukinys, vėlų vakarą čia atrodo labai nuostabiai. Taip pat būtinai turiu pagirti šį anime už jo detalumą. Ir eksterjieras ir interjieras yra labai detalūs. Nuo šviesų butuose, kurios matome fone, ar apšvietimo parke, iki paprastos, išraižytos lentynos ar stiklinės komodos - tai ypatingai detalu ir daugelis scenų atrodo lyg iš tiesų būtų filmuota, o ne piešta. Vizualinė anime pusė labai nustebino. O muzika kuri čia groja iš ties įsikala į galvą. Net ir po kurio laiko galiu savo galvoje atgaminti vieną kitą melodiją grojusią anime metu.
  Ir tai yra tik maža dalis to, ką pamatysite bežiūrint šį kūrinį. Galbūt jūsų neįtrauks čia vyraujantis konfliktas, tikrai tikiu kad pasiliksite kurį laiką tiesiog bežiūrint į viską, kas supa veikėjus, tačiau galiu pasakyti vieną - čia atrasti tai, kas jiems patiks gali daugelis. Ir tikrai siūlyčiau pažiūrėti šį patrakusį, bei kiek keistą darbą visiems, kurie gali skirti jam laiko.

  Ir ar čia tik neišvydome pirmos scenos karštose versmėse, kur nebuvo nei vienos panelės?

  7
  5
  42.86%
  3
  4
  42.86%
  3
  3
  14.29%
  1
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
Working...