Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova

    Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova


    Režisierius: Seiji Kishi
    Studija: Sanzigen
    Žanrai: nuotykiai, fantastika, romantika
    Transliacija: 08.10.2013 - 24.12.2013
    MAL reitingas: 7.70
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / Tikra meilė tik tarp moterų...



    Aprašymas: Ledynai aptirpo ir vandenynai dar labiau padidėjo. Atrodė, kad vandens vandens transportui atėjo aukso amžius, bet kažkas turėjo kitokių planų. Velnias žino iš kur atsirado "Rūko" laivynas. Ateivių laivai savo technologijomis ir galia stipriai lenkė aborigenų techniką. Nieko keisto, kad nepaisant didesnės kiekybės ir taktinių sugebėjimų žmonijos laivynas buvo sutriuškintas. Ne gana to, blokuojamas ir palydovinis ir laidinis ir radio ryšys. Dėl tokios ekonominės ir informacinės blokados visas pasaulis buvo gilioje krizėje. Jau praėjo beveik 20 metų, o situacija visiškai nesikeitė. Žmonės stengėsi kažkaip išgyventi, o ateiviai į sausumą nelindo. Vienintelė viltis yra naujausia japonų torpeda. Didžiausia problemas yra tame, kad pats išradimas pergalės dar negarantuoja. Torpedas dar reikia pagaminti ir pagaminti jų daug. Va šitam darbui Japonija neturi resursų. Vienintelė viltis yra JAV, bet kaip ten galima nugabenti pavyzdinę torpedą jei vandenyne karaliauja priešas? Šita misija neįmanoma yra įmanoma tik kapitonui Gunzou Chihaya ir jo povandeniniam laivui I-401.




    Aš jau minėjau, kad pasibaigęs anime sezonas yra visiškai niekam tikęs?! Dar taip nėra buvę, kad vienas po kito iš kietojo disko buvo išprašyti penki serialai. Aišku nebūtinai kalti yra tie niekam tikę japonai. Gal čia aš, nenumaldomai artėjant pensijai, pagaliau išaugau iš anime lygio? Atsakymo dar neturiu, bet Ars Nova pradžioje pretendavo tapti šeštuoju nelaimėliu. Serialas prasidėjo visai neblogai, bet pirmą kartą pamačius povandeninio laivo įgulą norėjosi ranka užsidengti veidą? Blyn, kas čia per vaikų darželis? Pabrėžiu - laivas čia ne šiaip sau koks, o vienintelis galintis duoti atkirtį "Rūko" laivams. Na su kapitonu kaip ir ok, jis kietas ne pagal metus ir privalomas pagal siužetą, bet ką ten veikia kiti? Ne gi neatsirado labiau patyrusių? Apie jaunuolį su kauke apskritai patylėsiu. Kažkodėl visų laivų avatarai yra daugiau mažiau kawainos mergaitės. Na mums prie to nepriprast. Nepaisant to serialas man netikėtai labai patiko.
    Pradėsiu nuo technikos. Lavai čia nuostabūs!!! Man apskritai paskutiniu metu pradėjo patikti jūrinė tematika. Iš pradžių keistai atrodęs perdėm kompiuterizuotas piešimas darė stebuklus. Mergaitės atrodė puikiai. "Negyvas" piešimas labai tiko "negyvai" Ionai, bet mano favoritė yra Takao. Viena iš gražiausių 2013 metų mergų. Amen. Nuo mergaičių savo grožiu neatsilieka ir kovų scenos, bet didžiausias serialo pliusas yra Gunzou. Pagaliau atsirado vyriškas personažas kuriam neturiu jokių priekaištų!!! O kaip jis mergas "tvarkė"...gražu buvo žiūrėti.

    Reziumė: Ars Nova yra serialas tikrai ne smegenims. Protas, net toks kaip mano, supranta, kad anime yra niekam tikęs. Ypač niekam tikusi yra pabaiga. Užtat mano širdį, akis ir ausis šis anime netikėtai nudžiugino, o smegenys gali ir pakentėt. Joms tai ne pirmas ir ne paskutinis kartas


    Liko neatsakytų klausimų, bet antro sezono nesitikiu.


    Spoileris:

    8
    5
    12.50%
    1
    4
    50.00%
    4
    3
    12.50%
    1
    2
    25.00%
    2
    1
    0%
    0
  • Net
    Spamintojas :)

    • 2009 01 21
    • 392

    #2
    tai kiek kiek duodi */10 ?

    Comment

    • nemesis
      Super mega ultra rašytojas

      • 2010 11 08
      • 1186

      #3
      Neperžengiau pirmo episodo ribos, atbaidė CG animacija ir jau Killerbee minėta povandeninio laivo įgula. Na ir sutiksiu, kraupokas šis sezonas visi trumpieji <13 serijų anime, kuriuos bandžiau žiūrėti, buvo visiškas šlamštas. Guodžia nors tiek, kad yra keletas ilgesnių darbų, kurie šiek tiek šią padėtį taiso.

      Autorius Net
      tai kiek kiek duodi */10 ?
      Pažiūrėk į balsavimą.

      Comment

      • Net
        Spamintojas :)

        • 2009 01 21
        • 392

        #4
        Autorius nemesis
        Pažiūrėk į balsavimą.
        arba nueik i jo mal

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1691

          #5
          O kažkas kažkurioj temoj dar kažką šnekėjo apie skonį . Ne visgi turiu sutikti. Smagiai susižiūrintis serialas kai žiūrėjau jį ongoing, bet tik tiek, grynai pramoga. Veikėjai tragiški, absoliučiai visi iki vieno, įgula nevystoma, kapitonas irgi menkavertė asmenybė jos vystymu ir nesikeitimu per visą serialą, istorija taip pat, ji dargi ir nieko nepaaiškino. Haremo aspektas, kai kažkodėl visi laivai (hm jų avatarai) įsimyli mūsų kapitoną irgi nekoks privalumasi. Bet... kaip veiksmo serialas, žiūrisi stebėtinai gerai, mūšiai išties įspūdingi, o CG animaciją galima pateisinti, kai ji panaudota tinkamai, t.y. laivams ir jų mūšiams, na ir akys priprato prie taip pavaizduotų veikėjų, plius tai jau ir savotiškas techninis pasiekimas full CG anime srityje (į šį postą pavasarį kėsinsis Knights of Sidonia serialas). Taip pat sutinku su nuomone apie Takao, tikrai best girl, bent jau serialo ribose.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius Miesto_Druidas
            O kažkas kažkurioj temoj dar kažką šnekėjo apie skonį . Ne visgi turiu sutikti. Smagiai susižiūrintis serialas kai žiūrėjau jį ongoing, bet tik tiek, grynai pramoga. Veikėjai tragiški, absoliučiai visi iki vieno, įgula nevystoma, kapitonas irgi menkavertė asmenybė jos vystymu ir nesikeitimu per visą serialą, istorija taip pat, ji dargi ir nieko nepaaiškino. Haremo aspektas, kai kažkodėl visi laivai (hm jų avatarai) įsimyli mūsų kapitoną irgi nekoks privalumasi. Bet... kaip veiksmo serialas, žiūrisi stebėtinai gerai, mūšiai išties įspūdingi, o CG animaciją galima pateisinti, kai ji panaudota tinkamai, t.y. laivams ir jų mūšiams, na ir akys priprato prie taip pavaizduotų veikėjų, plius tai jau ir savotiškas techninis pasiekimas full CG anime srityje (į šį postą pavasarį kėsinsis Knights of Sidonia serialas). Taip pat sutinku su nuomone apie Takao, tikrai best girl, bent jau serialo ribose.
            Už Gunzou gausi tu man....menkavertė asmenybė matau. Čia tipo kodėl? Apie kokį asmenybės vystymą kalba eina jei ji jau nuo pat pradžių buvo išsivysčiusi ir susiformavusi? Vaikinas tiesiog eina link savo tikslo ne verkšlendamas ir kartais su savo strateginiu mastymu daro stebuklus. Jei šitas tau niekam tikęs tai duok man sąrašą tikusių. Ir serialo haremiškumą stipriai perdedi. Ar čia dvi jau baisus haremas?

            Comment

            • Miesto_Druidas
              the journeyman



              • 2010 08 17
              • 1691

              #7
              Na gal ir perdėjau. Standartas ir tiek. Tuščias šablonas, besivadovaujantis savo loginiu mąstymu, plius nieko apie jį naujo ir nesužinojom, absoliučiai nieko. Jis koks buvo pradžioj toks ir liko, nepasikeitęs. Yra kažkokios asmeninės ambicijos, kažkokia slapta priešistorė su tėvu, kažkoks aspektas, dėl ko prie jo taip visi laivai limpa, bet tai tiek. Tokių gal nėra krūvos, kaip verkšlenančių dėl menkniekų, bet vistiek, jei kūrėjai nori jog man tas charakteris rūpėtų, jie į jį turėtų kažką įdėti daugiau nei vien loginį mąstymą. Pagal charakterį tai man jis toks pat laivas, kaip ir Iona. Ai nors tai tiesiog toks atvejis, kai jis man nepatiko, kaip veikėjas ir tiek, subjektyvia prasme. Dėl haremiškumo gal irgi perdėjau, bet kai tarp visų veikėjų ryškiausias vienas vaikinas, o daugiau apie jį buriuojasi vien merginos, tai kaip tai vadint? Na tarkim jos būriuojasi apie Ioną, tada.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Autorius Miesto_Druidas
                Na gal ir perdėjau. Standartas ir tiek. Tuščias šablonas, besivadovaujantis savo loginiu mąstymu, plius nieko apie jį naujo ir nesužinojom, absoliučiai nieko. Jis koks buvo pradžioj toks ir liko, nepasikeitęs. Yra kažkokios asmeninės ambicijos, kažkokia slapta priešistorė su tėvu, kažkoks aspektas, dėl ko prie jo taip visi laivai limpa, bet tai tiek. Tokių gal nėra krūvos, kaip verkšlenančių dėl menkniekų, bet vistiek, jei kūrėjai nori jog man tas charakteris rūpėtų, jie į jį turėtų kažką įdėti daugiau nei vien loginį mąstymą. Pagal charakterį tai man jis toks pat laivas, kaip ir Iona. Ai nors tai tiesiog toks atvejis, kai jis man nepatiko, kaip veikėjas ir tiek, subjektyvia prasme. Dėl haremiškumo gal irgi perdėjau, bet kai tarp visų veikėjų ryškiausias vienas vaikinas, o daugiau apie jį buriuojasi vien merginos, tai kaip tai vadint? Na tarkim jos būriuojasi apie Ioną, tada.
                Vėl kažką maišai...... Standartas atvirkštinis variantas - bręstantis, žliumbiantis ir niekam tikęs padaras, užtat su krūva vaikystės traumų bei kompleksų. Nežinau kaip tau, bet man tokie atsibodo. Apie Gunzou aš sužinojau tik tai ko tikrai reikėjo- kad jis yra "afigienas", dėl tikslo galintis paaukoti net savo gyvybę. Visa kita man nerūpėjo. Apie haremą jau kaip ir išsiaiškinom, kad apsimelavai.... Kompanija susibūrė dėl įvairių priežasčių.

                Comment

                • musashi
                  Naujokas
                  • 2013 11 24
                  • 13

                  #9
                  Autorius Killerbee
                  Liko neatsakytų klausimų, bet antro sezono nesitikiu.
                  Bus, bus. Iškarto po anime pabaigos padarė 3 valandų spaudos konferencija, dėl to, kad pardavimai peržengė visus jų lūkesčius (Kancolle dėka aišku), daug maž pareiškė, kad jie jau pasiruošę ir nori antra sezoną daryti, jeigu tik gaus palaiminimą iš publisherių.

                  Comment

                  • Miesto_Druidas
                    the journeyman



                    • 2010 08 17
                    • 1691

                    #10
                    Autorius Killerbee
                    Vėl kažką maišai...... Standartas atvirkštinis variantas - bręstantis, žliumbiantis ir niekam tikęs padaras, užtat su krūva vaikystės traumų bei kompleksų. Nežinau kaip tau, bet man tokie atsibodo. Apie Gunzou aš sužinojau tik tai ko tikrai reikėjo- kad jis yra "afigienas", dėl tikslo galintis paaukoti net savo gyvybę. Visa kita man nerūpėjo.
                    Jei tokie tinka ir patinka. tai viskas OK. Man atrodo kad tokius jau vis dažniau kiša: SAO veikėjas, koks tai iš kokio ecchi kurį aprašei praeitais metais, Blood Lad pagrindinis, Strike The Blood'o Touma iš Index'o klonas, daugiau kol kas nepamenu. Ir nelabai jie gali kažkokia išskirtinesne asmenybe ar jos development'u pasigirt, apart to kad yra "afigieni". Kai kam to nereikia, tai gal ir nieko blogo tame. Man pavyzdžiui toks kaip Spike iš Bebop'o būtų aukso viduriukas. Arba Joseph Joestar iš JoJo (2012) antros pusės, va kur tikrai kietas, pavyzdinis veikėjas, tempiantis serialą paskui save.
                    O Gunzou man kažkaip mintyse lyginosi su kapitonu iš Yamato 2199, aišku ten amžių skirtumas didžiulis, bet Okita jautėsi kaip žmogus, nors ir turėjo puikų vadovavimą ir gerą mąstymą kovos lauke, bet nors ir nedaug, jis turėjo development'o, o gale, na bent man, kažkiek buvo dėl jo liūdna, tad kaip asmenybė irgi veikė neblogai, na čia bent mano nuomone.
                    O ties haremais tai aš dar labai nepatyręs, matos, kad dar nelabai skiriu .

                    P.S. skeptikams kuriuos baido CG animacija, siūlau pamėgint bent porą epizodų, prie jos akys visai pripranta, o serialas turi ir be to ką pasiūlyt geram laiko praleidimui, bent veiksmo prasme.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2014-01-07, 17:34.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius Miesto_Druidas
                      Jei tokie tinka ir patinka. tai viskas OK. Man atrodo kad tokius jau vis dažniau kiša: SAO veikėjas, koks tai iš kokio ecchi kurį aprašei praeitais metais, Blood Lad pagrindinis, Strike The Blood'o Touma iš Index'o klonas, daugiau kol kas nepamenu.
                      Nebent tai mane paskutiniu metu anime ir džiugina. Bent jau SAO bernas tai tikrai. Psichoanalizės ir brendimo problemos per tiek metų jau užkniso juodai. Kas dėl Okita nematau didelio skirtumo....

                      Comment

                      • Miesto_Druidas
                        the journeyman



                        • 2010 08 17
                        • 1691

                        #12
                        Tada Joseph Joestar iš JoJo remake serialo antros pusės turėtų būt tau dievas . Vienas geriausių veikėjų iš 2013 laikotarpio.

                        Comment

                        • nemesis
                          Super mega ultra rašytojas

                          • 2010 11 08
                          • 1186

                          #13
                          Anonsuotas tęsinys - 2 nauji filmai, kurie pasirodys 2015. Plačiau.

                          Comment

                          Working...