Hataraku Maou-sama!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1186

    Hataraku Maou-sama!


    Hataraku Maou-sama!
    The Devil is a Part-Timer!


    Režisierius: Naoto Hosoda
    Studija: White Fox, FUNimation Entertainmen
    Žanrai: Komedija, demonai, fantazija, romatika
    Transliacija: 2013 pavasaris
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
    AniDB reitingas: 8.09 (343)
    MAL reitingas: 8.30 (13372)
    YouTube resursai:
    OP || ED
    Papildoma Info:

    Velnių karaliui Sadao tetrūko vieno žingsnio iki pasaulio užkariavimo, tačiau žmoniją išgelbėjo, netikėtai atsiradęs didvyris, kuris mūšio lauke įveikė nelabąjį. Neturėdami kitos išeities, Sadao su savo ištikimuoju tarnu Shirou persikėlė į kitą pasaulį: šiuolaikinį Tokiją. Ten jie turėjo atgauti savo jėgas ir pasiruošti ateities kovoms. Tačiau toli gražu ne viskas susiklostė pagal planą: Sadao su savo bendražygiu prarado visas savo galias, o kas blogiausia pavirto į žmogų. Taip pasaulio užkariavimo planus pakeitė paprastesni ir kiek kuklesni uždaviniai: susirasti darbą ir kažkaip išgyventi pasaulyje be magijos.





    Siužetas. Nors „Hataraku Maou-sama!“ siužetas gali pasirodyti kiek lėtokas, tai beveik netrukdo mėgautis reginiu. Pats anime yra mišinys tarp Slice of Life ir fantazijos žanrų, protarpiais įterpiant komedijos, romantikos elementų bei kovos scenų. Kas keletą epizodų įtraukiami nauji veikėjai, kurie prisideda, vienaip ar kitaip, prie velnių karaliaus „tvirtovės“ stiprinimo ir padeda kurti jo „nedorus pasaulio užkariavimo planus“.

    Apipavidalinimas. Taigi, šio kūrinio animavimu užsiėmė studija White Fox. Kiti šios studijos žinomi darbai: Steins;Gate, Katanagatari. Pati animacija tikrai nėra pribloškianti ar kažkuo išsiskirianti, tačiau kokybiška ir neleidžianti skųstis. Ji žiba tose vietose, kuriose jai reikia žibėti: kulminaciniuose taškuose ir kovų scenose. Apie garso takelį negalėčiau pasakyti nei daug gero, nei blogo, jis tiesiog neįsimintinas, kaip ir op ir ed temos. Tiesa, tiesiog privalau pagirti veikėjų įgarsinimą.

    Veikėjai. Pagrindinis veikėjas Sadao - demonų valdovas pavirtęs į paprastą žmogų, kuris, ko gero, tampa žmogiškesniu už daugelį žmonių, ištikimas tarnas Ashiya, „mamos“ tipo personažas, tsunderė herojė Emilija ( taip, anime tsunderes galima atpažinti iš įgimtos raudonos plaukų spalvos) ir daugelis kitų veikėjų, kurie nevaidina didelės rolės seriale. Daugelis jų sukurti tiesiog paverkšlenimui, norint pridėti daugiau dramos, dėl komedinių situacijų arba Fan servis'ui ( taip aš kalbu apie tave Chiho!)

    Apibendrinimas. Anime prasidėjo puikiai, tačiau vėliau atsirado problemų, kurios nedingo iki serialo pabaigos: istorija tapo statiška ir nuspėjama, neišvengta ir žanro klišių, o pabaiga tiesiog mane nužudė. Kaip bebūtų, žiūrėdamas Hataraku Maou-sama!, apturėjau ir tikrai linksmų, nuotaikingų momentų. Esu tikras, kad atsiras žmonių, kuriems patiks šis anime, bet aš geriausiu atveju tegaliu parašyti tik 7 ir tai tiktai už įdomią pirmo serialo pusę. Žanro mėgėjai gali mėginti laimę...





    29
    5
    48.28%
    14
    4
    37.93%
    11
    3
    13.79%
    4
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0

  • ManOverBoard
    Narys

    • 2013 06 22
    • 83

    #2
    daug tikėjausi iš šio anime bet antrojo pusė labai jau nuvylė

    Comment

    • dfsafsaf
      Beautiful Lies

      • 2010 05 13
      • 265

      #3
      Pradžia buvo daug žadanti ir tikrai patiko bet paskui viskas ritos tik žemyn. Anime pasidarė tiesiog eilinis, nelabai kuo išsiskiriantis, savo žanro atstovas.
      6/10

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1691

        #4
        Šiaip apipavidalinimas geresnis nei įprastai tikrai. Biudžetas tikrai solidus buvo duotas, tik reikėjo atkreipt dėmesį į labai sklandžią veikėjų, jų veidų animaciją, grimasas. Muzika irgi unikali, aišku skonio reikalas, bet OST'as tikrai geras čia.
        Deja taip, pirma arka buvo puiki, jau aš buvau MAL'e įpaišęs 9, bet jo viskas kaip krito taip, kad ir nebepakilo antrojoje pusėje. Anime išliko visai smagus, bet siužetas prarado savo įdomumą, tapo tiesiog paprastas ir kvailas, o gale irgi likau nepatenkintas
        Spoileris:
        ir nors manęs tai netrikdė pradžioje, bet rimtai demonų valdovas, žinantis, kad masinės panikos metu lengvai atgaus galias, galėjo rasti geresnę priežastį pasilikti Žemėje, nei dabar, taip sakant paliko savo gimtinę bala žino kam. Jo virsmas į geruliuką irgi niekada nebuvo paaiškintas.
        Antrą sezoną visgi žiūrėčiau, taip kad anime kažką turėjo. Tik prašau, kūrėjai, jei darysit, nedėkit jokios romantikos tarp Emi ir Sadao ir nekurkit meilės trikampių iš kažkur, sugadinsit puikią veikėją Emi, bei duokit pasireikšt Ashiel'iui, toks nerealus, tik negavo pakankamai laiko pasireikšt.

        Comment

        • nemesis
          Super mega ultra rašytojas

          • 2010 11 08
          • 1186

          #5
          Autorius Miesto_Druidas
          Šiaip apipavidalinimas geresnis nei įprastai tikrai. Biudžetas tikrai solidus buvo duotas, tik reikėjo atkreipt dėmesį į labai sklandžią veikėjų, jų veidų animaciją, grimasas. Muzika irgi unikali, aišku skonio reikalas, bet OST'as tikrai geras čia.
          Dėl veidų sutinku, grimasos buvai tikai šmaikčios, galėjau brūkštelėt porą sakinių, o dėl ostų niekas neįsiminė, elinis garso takelis pagal mane.

          Comment

          • Shenn
            Forumo ligonis


            • 2009 09 21
            • 544

            #6
            Iš ties gaila, kad taip ir nebuvo paaiškinta kodėl demonų valdovas tokio gerietis. Bei neaiškumai dėl Emi praeities tragedijų nebuvo atskleisti. Turbūt dėl to, kad žanras ne tas ir autoriai nenorėjo dramatizuot. Nepaisiant to, kad antroje sezono pusėjė anime išsikvėpė, asmeniškai man, tai viena geriausių šių metų komedijų ir norisi įvertint aukštai. Kaip jau kai kas minėjo jau vien už Emi ir Chicho grimasas galima bala pridėt

            Comment

            • Augis24
              AZ rėmėjas




              • 2009 03 29
              • 769

              #7
              Siaip ziureti patiko, per daug neisitraukiau i pati anime, nebuvo tokiu uzknisanciu vietu. Bet buvo dideliu minusu:
              Spoileris:
              kazkodel tikejausi jog tos bad-ass kovos bus kiek geresnes, o ne vien tik power up iki tam tikro laipsnio, atrodo tuoj bus kulminacija ir staiga parodo is kosmoso gigantiska sprogima, o niekas nenukenti... Kazkaip norejosi pamatyti siek tiek daugiau jo galiu ir siek tiek daugiau pacio veiksmo.

              Na, o tas "silpnumas" zmoniu pasauliui pasirode kiek keistokas, na turiu omeny is tokiu galingu demonu jie paliko silpni zmoguksciai ir net ir Ashiya atkeliavus i zmoniu pasauli nebeturejo visiskai savo magic powers, nemazai tokiu keistu dalyku, bet over all buvo visai nieko ziuret

              Comment

              • Havoc
                Warlock
                • 2013 06 29
                • 6

                #8
                Nieko nesitikejau labai is sio anime tai ir nenuvile jis manes! Pradziu tikrai sudomino, galvojau bus kazkas kitokio, bet visgi poto tapo eiline komedija. Kaip minejo veido grimasos tikrai ispudingos. O juoktis buvo kur, tai visgi visai nieko toks. Jaigu jau bus antras sezonas tai tikiuosi, kad nedarys meiles trikampiu ar haremu. Overall lengvai ziurisi, po darbo kaip tik.

                Comment

                • juoz357
                  Naujokas
                  • 2013 05 11
                  • 11

                  #9
                  Puiki šio sezono komedija. Patiko kaip jie perteikė tą herou ir Mao istoriją. Piešimas puikus. Apie soundtrack nieko pasakyt negaliu, tik kad nežinau kodėl bet įstrigo ending. Trūkumas tik tai, kad paliko daug klaustukų, gal autoriai juos norėjo pasilaikyt antram sezonui? Rekomenduočiau visiems kas nori kuo nors lengvu ir linksmu prasiskaidrint sau dieną. Įvertinau 5/5 nes jau seniai žiūrėjau kažką galinčio bent kiek mane prajuokinti.

                  Comment

                  • ArnoldasM3
                    Narys
                    • 2013 03 04
                    • 54

                    #10
                    man tai patiko sis anime labai . gal pabaigoje truputi nusivyliau , nes kaip ir nebuvo jokios kulminacijos . Dar kas patiko tai anime ED , gal ne super bet patiko melodija ir ypac ta Chiho nuotrauka

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Tikrai žiūrėtinas serialas. Man truputi trikdė tik Sadao Maou personažas. Kažkaip jis per geras, ypač turint omenyje tikrąją "profesiją". Suprantama, kad kaip Šėtonas jis turi mažai ką bendro su krikščioniškuoju, bet kažkaip jis per daug teigiamu tapo. Kas dėl istorijos/siužeto tai viskas pagal žanro kanonus, nieko kito nesitikėjau tai ir nenusivyliau. Pagal mane serialas net gi visai lygus, chaotiškai tarp dramos ir komedijos nesimėtė.

                      Comment

                      • Miglaja
                        Cute potato ~


                        • 2007 12 16
                        • 560

                        #12
                        Iš pradžių buvo tikrai juokinga komedija, bet nuo pusės viskas tikrai nuspėjama pasidarė, tad droppinau.
                        Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                        Comment

                        Working...