Nekomonogatari (Kuro)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Draconica

    Nekomonogatari (Kuro)


    Nekomonogatari (Kuro)
    猫物語(黒)


    Režisierius: Shinbou Akiyuki
    Studija: Shaft
    Žanrai: Erotika, fantazija, smurtas, romantika.
    Transliacija: 2012 - 12 - 31
    Trukmė: TV: 4 epizodai x 25 min.

    Anime-Planet
    Aprašymas: Po pavasario, kurio metu sutiko gražuolę vampyrę ir dar prieš tai, kai sutiko merginą krentančią iš dangaus, Araragi Koyomi laukė Auksinės Savaitės ir džiaugėsi savo aštuonioliktais gyvenimo metais. Netikėtai ir "netyčia" sumaišęs meilės jausmą su vyrišku libido mūsų herojus nusprendžia nusipirkti erotinių žurnalų. Pakeliui jis sutinka klasės prezidentę Hanekwą Tsubasą. Pakeliui jiems radus negyvą katę jie ją palaidoja, o nuo tada atostogos nebesiklosto taip ramiai. Kas be ko, Araragi visur linkęs kišti savo trigrašį ir nepasotinamą aistrą moteriškiems apvalumams praskiedžia lašeliu herojizmo.





    Istorija apie tai, kaip fasadas gali slėpti žymiai daugiau, nei galvoji. . .
    Animacija: Kas matė ankstesnius darbus (Bakemonogatari ir Nisemonogatari) tikrai nieko naujo neišvys. Gal tik, kad Nekomonogatari neturi marių teksto, šimto kadrų per sekundę ir vos spėjamų suskaityti dialogų. Manau galiu teigti, kad piešimo kokybė pagerėjo nuo pirmojo sezono. Ne stipriai, bet aš pastebėjau tai iš kart. Pačios animacijos kokybė išliko gera nuo pirmojo sezono. Be abejo paminėsiu ir gražią kūno/erotinę animaciją į kurią buvo labai susikaupta, nes ji atrodo kokybiškiau nei likusios dalys.
    Veikėjai:Aš asmeniškai negaliu nejausti begalinės simpatijos Hanekawai net jei ir akmenim apmėtytų, tad jos tikrai nekritikuosiu. Bet Ararag'io erotiniai nukrypimai pasirodė kaip kiek perlenkta lazda. Na taip, ale tipinis tokių metų vaikinas. Visi kiti veikėjai minoriniai ir šiai istorijai pasitarnauja kaip antraplaniai personažai, todėl paminėti ryškesnes personas nelabai pavyks.
    Siužetas: Vėl gi, kas matęs praeitus sezonus žinos apie ką kalba ir papildys Bakeneko istoriją matytą Bakemonogatari sezone, tačiau galiu paminėti, kad ir nemačiusiems viskas bus ganėtinai aišku jeigu pradedant žiūrėti nuo Kuro. Siužetas šioje dalyje labai paprastas. Pilnai paaiškinta kas iš tiesų ir kaip iš tiesų buvo su Hanekawa ir Prakeikta Kate. Paprasta, aišku, gražu. Aišku, labai jau skersai žiūrėjosi istorijos moralas Hanekawos atžvilgiu, bet susivalgė ir taip.
    Verdiktas: Laukiau šio anime, bet nusivyliau serijų "gausa". Vis dėl to 5/5.





    Spoileris:
    6
    5
    16.67%
    1
    4
    66.67%
    4
    3
    16.67%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    #2
    Tekstas su įvertinimu nesiderina. Fangirl'ė?

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1691

      #3
      Po Nise Araragio nukrypimai jau nebeturėtų stebinti . Apskritai, neblogas žiūralas monogatari gerbėjams. Šie keturi epizodai yra visai verti dėmesio, net jei nepatiko Nise. Čia tik pradžioj pilsto iš tuščio į kiaurą, o vėliau eina jau aiškus siužetas.
      Kodėl turėjo nuvilti serijų trukmė? Čia viso labo kaip eilinė Bakemonogatari arka, jo arkos irgi buvo panašios trukmės, plius-minus vienas epizodas, o kas gaunasi padauginus, manau puikiai matosi iš Nisemonogatari (kitavertus jo turinys man buvo priimtinas, bet kažkiek supykdė, kai kažkokia istorija buvo gal tik pačioj pabaigoj, ir tai su labai skystu finalu), taip kad viskas gerai su trukme . O žiūrėti atskirai nepatarčiau, pilnesnis paveikslas bus turint omeny ir šias OVA's ir Bake katės arką.
      Tačiau visvien Neko buvo malonus kąsnelis belaukiant Kizumonogatari filmo (kurio dar net neaišku kiek reiks laukti) arba antro sezono (vasarą).

      Comment

      • Draconica

        #4
        Autorius Killerbee
        Tekstas su įvertinimu nesiderina. Fangirl'ė?
        Pats anime man nelabai, bet Hanekawai atsispirti negaliu Ji verta visų balų

        Autorius Miesto_Druidas
        Po Nise Araragio nukrypimai jau nebeturėtų stebinti . Apskritai, neblogas žiūralas monogatari gerbėjams. Šie keturi epizodai yra visai verti dėmesio, net jei nepatiko Nise. Čia tik pradžioj pilsto iš tuščio į kiaurą, o vėliau eina jau aiškus siužetas.
        Kodėl turėjo nuvilti serijų trukmė? Čia viso labo kaip eilinė Bakemonogatari arka, jo arkos irgi buvo panašios trukmės, plius-minus vienas epizodas, o kas gaunasi padauginus, manau puikiai matosi iš Nisemonogatari (kitavertus jo turinys man buvo priimtinas, bet kažkiek supykdė, kai kažkokia istorija buvo gal tik pačioj pabaigoj, ir tai su labai skystu finalu), taip kad viskas gerai su trukme . O žiūrėti atskirai nepatarčiau, pilnesnis paveikslas bus turint omeny ir šias OVA's ir Bake katės arką.
        Tačiau visvien Neko buvo malonus kąsnelis belaukiant Kizumonogatari filmo (kurio dar net neaišku kiek reiks laukti) arba antro sezono (vasarą).
        Kaip tik po Nise ir stebina, nes tikėjausi, kad susiprotės, jog baigia ribas peržengti tokio tipo anime kontekste. Man su trukme negerai. Tikėjausi kažko daugiau ir kažko paslaptingesnio, o tebuvo išplėtimas to, ką rodė per Bake.

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1691

          #5
          Autorius Draconica
          Kaip tik po Nise ir stebina, nes tikėjausi, kad susiprotės, jog baigia ribas peržengti tokio tipo anime kontekste. Man su trukme negerai. Tikėjausi kažko daugiau ir kažko paslaptingesnio, o tebuvo išplėtimas to, ką rodė per Bake.
          Shinbo+Shaft+Nisio Isin, apie ribas jau sunku ir bekalbėti . Kad ir kaip man neitin maloniai žiūrisi visi tokie ale incest'ai, ir panašūs veikėjo priekabiavimai, manau su Neko jau kūrėjai šiektiek susivaldė. Ties Nise jie tas ribas jau seniai peržengė, bet iš tokios pašalinės istorijos pobūdžio ir pačio rašytojo stiliaus panašiai to ir buvo galima tikėtis.
          O man atrodo, kad daugiau iš tos katės istorijos išspausti tiesiog nebebuvo įmanoma, na gal tik man taip atrodo.

          Comment

          • Draconica

            #6
            Autorius Miesto_Druidas
            O man atrodo, kad daugiau iš tos katės istorijos išspausti tiesiog nebebuvo įmanoma, na gal tik man taip atrodo.
            Taip, pritariu, kad ir aš nelabai maniau, kad kažką galim išspausti, bet vis dėl to tikėjausi, kad autorius turi kažką rankovėj paslėpęs. Deja, klydau.

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #7
              Hmm.. netgi nežinojau apie Kuro egzistavimą D: Reikės pažiūrėti šiandien.

              Comment

              • Draconica

                #8
                Autorius Squall
                Hmm.. netgi nežinojau apie Kuro egzistavimą D: Reikės pažiūrėti šiandien.
                O maniau, kad tu didydis fanas Muahahaha. . .

                Comment

                Working...