Campione! Matsurowanu Kamigami to Kamigoroshi no Maou

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Campione! Matsurowanu Kamigami to Kamigoroshi no Maou

    Campione! Matsurowanu Kamigami to Kamigoroshi no Maou


    Režisierius: Keizou Kusakawa
    Studija: Diomedea
    Žanrai: nuotykiai, mistika, haremas
    Transliacija: 06.07.2012 - 28.09.2012
    MAL reitingas: 7.46
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Būna, kad į klasę ateina naujokė. Būna, kad ta naujokė yra dar ir labai graži. Būna, kad ji iškarto pasiskelbia esanti vieno klasės senbuvio beveik žmona? Gal ir nebūna, bet Godou taip ir atsitiko. O viskas buvo taip....
    Berniuką senelis nusiuntė į Italiją. Nieko labai sudėtingo - reikia gražinti draugei vonios kambario plytelę. Na, gerai, plytelė ten buvo ne visai paprasta, bet kas galėjo pagalvoti, kad Godou nužudys dievą ir pasisavins jo galią?! Taip, patį tikriausią dievą. Jūs manėt, kad uraganuose, žemės drebėjimuose ir ugnikalnių išsiveržimuose nėra nieko antgamtiško? Va ir ne, tai tik dievų išdaigos. Kartais dievai per daug įsismagina ir juos turi sutramdyti dievžudžiai, aka čempionai. Dabar Godou irgi šito "klubo" narys. Erica buvo gudri merga ir iškart įžvelgė berniuko potencialą. Tokį reikia griebti ilgai negalvojant. Pražiopsosi ir liksi prie suskilusios geldos. Tada jau jokia auksinė žuvelė nepadės.


    Taip, dar vienas haremas, bet neskubėkite spausti "back" mygtuko. 2012-usius jau dabar galima skelbti normalių berniukų metais ir vietinis herojus tikrai yra vienas iš jų. Yra daug haremų su veiksmu, bet ten berniukai dažniausiai užima stebėtojo vaidmenį, o mergaitės tuo metu prakaituoja, lieja ašaras ir kraują. Godou pats bet kam gali šikną atspardyt, nors ir yra pacifistas. Ką jau padarysi, jei taikiai konflikto išspręsti nepavyksta? Išmušti iš blogiečio visą šūdą! Ir net miegas dėl to nesuprastėja..... Toks logiškas ir adekvatus elgesys retai pasitaiko. Na taip, prieš mergaičių priekabiavimus šaunuolis iškart kelią baltą vėliavą, bet viskas jam dar prieš akis. Mergaitės čia irgi neblogos. Ypač Erika. Stebėtinai subrendus mergaitė. Tiesa, labiausiai nustebino Erikos kovinis kostiumas. Manot, kad kaip visada, kažkas nepadoraus ir kvailo? Išgriaužkit. KELNĖS!!! Vien už tai vieną balą galima pridėt. Mažiausiai patiko Yuri. Ji savo paprastumu ir drovumu iškrenta iš konteksto. Ir šiaip naudos iš jos mažai. Loliška Atėnė....tarkim, duoklė tradicijoms...^^
    Su mistika japonai kirto iš peties. Graikų mitologijos jiems neužteko tai išprievartavo ir visą krūva kitų. Užtat kovos man patiko. Tokių kietų burtažodžių niekur kitur neišgirsit, o Godou kardų gali pavydėti net pats GilgamešasFate Zero. Paprastai, gražiai ir su skoniu. Romantikos yra pakankamai, o bučinių užtektų dešimčiai haremų. Na, bučiniais aš juos nepavadinčiau, čia labiau tiktų žodis laižiakas. Tai yra vienintelis būdas "užbafinti" čempioną, bet aš nepatikėjau, kad laižiakai buvo tik iš reikalo.

    Reziumė: Campione! yra vienas iš tų serialų ant kurių aš pykti negaliu. Suprantu, kad ne stebuklas, bet darbas pakankamai kokybiškas ir subalansuotas.


    Ech, geri laižiakai buvo....^^




    Spoileris:
    17
    5
    23.53%
    4
    4
    70.59%
    12
    3
    5.88%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Kazuya
    Nusipelnes
    • 2011 04 03
    • 42

    #2
    Lyg ir viskas yra gerai su siuo anime, bet man jis nelabai patiko pati mintis ir dar labiau pabaiga... Tai as tik duoud 4/5 Siek tiek pakeliu bala.

    Comment

    • ciombiukas
      Forumo maniakas




      • 2009 09 18
      • 470

      #3
      Šitam daviau 4/5, nes tikrai ne kiekvienam hareme pamatysi tiek "laižiaku" kiek čia , o ir šeip buvo gana padorus, tik, kad va pabaiga prastoka. Overall haremas kaip haremas.

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Pabaiga viena iš daugelio. Laikas būtų jau priprast.......

        Comment

        • taven
          Forumo maniakas

          • 2010 06 12
          • 433

          #5
          Visai nieko, bet labai jau greit baiges,galejo drasiai 24 ep daryt.Bernelis ne lepsis,bet vis del to grybas,todel duodu 4/5.
          Paskutinis pakeitimas nuo taven; 2012-12-16, 08:28.

          Comment

          • titanai
            Lietuviškoji anime svaja

            • 2012 11 14
            • 121

            #6
            Tik išrankaus skonio asmuo skirtų Čempionui aštuonetą, o Hyoukai - septynetą. Dar užkliuvo, kad "šeip" rašosi su minkštumo ženklu, t.y. "šieip". Aš žinau apie ką kalbu kaip ir žinau, kokia vertinimo sistema buvo naudota. P.S. Meluoju.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Autorius titanai
              Tik išrankaus skonio asmuo skirtų Čempionui aštuonetą, o Hyoukai - septynetą. Dar užkliuvo, kad "šeip" rašosi su minkštumo ženklu, t.y. "šieip". Aš žinau apie ką kalbu kaip ir žinau, kokia vertinimo sistema buvo naudota. P.S. Meluoju.
              Apie ką tu čia? Vėl chemijos padauginai?

              Comment

              Working...