Sket Dance

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Sket Dance

    Sket Dance


    Režisierius: Keiichiro Kawaguchi
    Studija: Tatsunoko Productions
    Žanrai: komedija, parodija, mokykla
    Transliacija: 07.04.2011 - 27.09.2012
    MAL reitingas: 8.33
    Trukmė: TV 77 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Balti žmonės dirba nuo ryto iki vakaro, o japonai nuo ryto iki ryto. Gal truputi perdedu, bet visi žino, kad tai darboholikų tauta. Mokykla jiems yra tas metas kai dar galima iš tikrųjų pagyventi. Visokie mokykliniai būreliai yra viena iš priemonių smagiai praleisti laiką. Kaimei mokykloje yra Sket Dance būrelis, kurio nariai visiems padeda. Net nesvarbu ką ir kaip, reikia tiesiog paprašyti. Lyderis ir smegenys yra Yusuke. Sumanus ir geras berniukas, bet labai lengvabūdiškas. Užtat su koncentracijos super galia. Raumenys yra Hime. Efektingos išvaizdos ir nerealiai stipri mergaitė, su savo lazda gali visą būrį chuliganų, bet net jai nėra svetimos mergiotiškos silpnybės. Kazuyoshi aka Switch yra informatorius. Otakas ir kompiuterastas, kalbantis tik per kompiuterinį sintezatorių. Atrodo labai rimtas, bet šis įspūdis apgaulingas. Tokiai spalvingai kompanijai reikalingas ir jai nenusileidžiantis kuratorius. Kvaištelėjęs mokslininkas su savo kvailais išradimais bus kaip tik į temą.


    Bijau, kad palaikymo nesulauksiu, bet vis tik prisipažinsiu - mokyklinė Gintama man patiko labiau už originalą. Originalas seniai ir turbūt negrįžtamai "dropintas", o Sket Dance aš pažiūrėjau visą ir norėjau dar. Vis tik 77 serijos, ne juokas. Net sunku konkrečiai įvardinti priežastis. Matyt visko po truputi. Pagrindiniai personažai labai patiko. Štampai ir banalybė? Galbūt, bet čia jau kaip ir realiame gyvenime - jei žmogus patinka tai trūkumų jame neieškai. Paimkime, kad ir Yusuke. Labai įvairialypė asmenybė. Gali būti ir nerealiai kietas ir visiškai niekam tikęs. Žiaurus tinginys, bet kažko imasi tai atiduoda visą širdį. Sunku surasti jam geresnę partnerę už Hime. Mergaitė yra ir apsaugininkė ir mama ir draugė...ir dar velnias žino kas. Net pats Switchas nežino kaip galima būtų pavadinti jų santykius, o žino jis beveik viską. Antro plano personažai irgi geri. Ypač dėl shoujo mangos pakvaišusi mergiotė.
    Dar dideli pliusai man yra visiškas serialo nerimtumas, optimistiškumas ir jaunatviškumas . Vaikai čia nesprendžia kažkokių rimtų ir globalių problemų. Yra daug serijų kuriuose jie apskritai nieko gero neveikia. Tiesiog kvailioja ir tiek. Ir tai yra gerai, atpalaiduoja... Pasijuokti irgi yra iš ko. Labiausiai įstrigo seriją, kur Yusuke ir Hime sms'ino. Išradinga....ploju atsistojęs. O dar kai filmavosi TV reklamoje..... Tikrai yra ką atsimint. Personažai traukią dantį bet ką, net ir žiūrovą ir save. Parodija silpnesnė, bet labai netrukdo. Grimasos keistokos, niekur tokių dar nemačiau.
    Netikėtai rimtos serijos man irgi patiko. Net ir apie praeitį. Tokias serijas aš dažniausiai prasuku, bet šį kartą net tokios minties nekilo. Jos puikiai atskleidė personažus. Ypač Switchą. Nustebino ir Yusuke, stebėtinai adekvačiai sureagavo į tokias naujienas.

    Reziumė: Sunkaus likimo anime. Konkuruoti su vyresniu broliu teko ne tik žurnale, bet ir televizijoje. Kova buvo pralaimėta dar karui neprasidėjus, bet tai nereiškia, kad Sket Dance yra blogas anime. Bent jau man patiko, o tai jau pateisina serialo egzistavimą.^^


    Prie ko čia Sket ir Dance? Matyt kažką pražiopsojau....




    Spoileris:
    10
    5
    30.00%
    3
    4
    50.00%
    5
    3
    10.00%
    1
    2
    0%
    0
    1
    10.00%
    1
  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 544

    #2
    Labai jau skirtingas emocijas patirdavau kas savaite žiūrėdamas "Sket Dance". Kartais serija rodos tiesiai į dešimtuką, o sekančią jau ir prasukt norisi. Laimei pastarųjų buvo gerokai mažiau. Kelios serijos sumasino romantikos užuominom. Bet taip lūkesčiai ir neišsipildė. Čia jau mano paties bėda, visgi žanras ne tas. Lyginti su "Gintama" nesinori, čia tas pats kas ginčytis dėl kito žmogaus skonio. Bet "Sket Dance" sužiūrėjau neatidėliodamas, o "Gintama" jau keli metai truputi pasikankindamas bandau pamėgti, pažiūrėdamas po seriją karta per kelis mėnesius. Nemanau ,kad toks vienas esu. Tad karas fanų skaičium gal ir pralaimėtas, bet partizanai egzistuoja"

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Shenn
      Labai jau skirtingas emocijas patirdavau kas savaite žiūrėdamas "Sket Dance". Kartais serija rodos tiesiai į dešimtuką, o sekančią jau ir prasukt norisi. Laimei pastarųjų buvo gerokai mažiau. Kelios serijos sumasino romantikos užuominom. Bet taip lūkesčiai ir neišsipildė. Čia jau mano paties bėda, visgi žanras ne tas. Lyginti su "Gintama" nesinori, čia tas pats kas ginčytis dėl kito žmogaus skonio. Bet "Sket Dance" sužiūrėjau neatidėliodamas, o "Gintama" jau keli metai truputi pasikankindamas bandau pamėgti, pažiūrėdamas po seriją karta per kelis mėnesius. Nemanau ,kad toks vienas esu. Tad karas fanų skaičium gal ir pralaimėtas, bet partizanai egzistuoja"
      Na esam bent jau dviese. Dar vienas ir galim kurti partiją...

      Comment

      • setas
        Ežiukas duobkasys
        • 2008 03 29
        • 77

        #4
        tai kursim partija nes mano nuomone panasi

        Comment

        Working...