Chrono Crusade

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    Chrono Crusade


    Chrono Crusade
    ヨルムンガンド


    Režisierius: Yuu Kou
    Studija: Gonzo
    Žanrai: Veiksmas, komedija, drama, fantastika, demonai
    Transliacija: nuo 2003-11-24 iki 2004-06-10
    Formatas: TV serijos
    Trukmė: 24 x 23 min.

    AniDB reitingas: 7.87
    MAL reitingas: 7.88
    ANN reitingas: 7.79

    Papildoma Info:


    1920m. Amerika. Iš pirmo žvilgsnio, tai taikus, Pirmąjį pasaulinį karą išgyvenęs laikmetis. Tačiau nuošaliuose užkaboriuose lūkuriuoja tamsūs šešėliai, pasiruošę bet kurią akimirką sugriaut šią taiką. Sesuo Rosette Christopher, egzorcistė, dirbanti Magdala Order, turi misiją kovoti su terorą sėjančiais demonais. Tačiau drauge su savo kompanjonu Chrono ji sukelia daugiau betvarkės nei patys monstrai!
    Vienos misijos metu jie sutinka jauną saldžiabalsę merginą, vardu Azmaria, kurią medžioja jos pačios patėvis. Kol Rosette ir Chrono dirba drauge, kad ją apsaugotų, vis daugiau sužinome apie jų tarpusavio santykius. O jas sieja ir šis tas daugiau nei gali pasirodyt iš pirmo žvilgsnio.


    imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


    Šio anime siužetas šiek tiek primena Hellsingo siužetą, šiuo atveju Rozeta yra tam tikra prasme Chrono šeimininkė, tiksliau "kontraktorė". Chrono gali atskleisti savo tikrąsias demoniškas galias ir transformuotis į ypač galingą demoną, tačiau būdamas tokioje būsenoje jis naudoja savo kontraktoriaus (Rozetos) energiją. To pasekmėje trumpėja Rozetos gyvenimas - kuo ilgiau Chrono būna savo tikrojoje demoniškoje būsenoje, tuo mažiau metų gyventi lieka Rozetai. Todėl Chrono labai retai atskleidžia savo galias. Tarp šių dviejų veikėjų (tiksliai nesupratau kuris iš jų yra pagrindinis) vyrauja labai stipri draugystė. Veikėjų šiame anime yra ir daugiau, bet per daug nesiplėsiu. Tik pasakysiu, kad kiekvienas veikėjas turi savo istoriją, kuri paprastai pasirodo įdomesnė nei buvo tikėtąsi. Ypač paslaptinga ir įdomi Chrono praeitis. Viso anime metu vis parodomi epizodai iš veikėjų praeities, kurie užduoda daug klausimų. Intriga išlaikoma gan ilgai. Kiekvienas prisiminimas, sapnas atskleidžia vis įdomesnius faktus apie veikėjus. Tai, ko gero, ir yra ta "varomoji jėga", verčianti žiūrėti šį anime su vis didesniu susidomėjimu. Man ypač patiko šio anime istorija, tikrai labai įdomi. Pirma serija dar ne kažin kokia, bet vėliau darosi vis įdomiau ir įdomiau. Kiekviena nauja serija man vis pasirodydavo įdomesnė už praeitą. Labai įtraukiantis anime, vietomis linksmas, vietomis graudus,prie veikėjų greit prisirišama, nes jie tikrai nuostabūs.

    Apibendrinimas: Yra šiek tiek lengvo humoro, bet iš esmės siužetas labai rimtas. Dar galėčiau pagirti pradžios klipo muziką, labai maloni ausiai. Didesnių trūkumų tikrai nepastebėjau, todėl aprašyme išvardinau tik geras savybes. Tikrai neradau prie ko prikibt, nors norėtųsi įvertinti nešališkai, bet tikrai nemačiau kažko blogo, kas atkreiptų mano dėmesį. Animacijos kokybė gera, nėra kažko labai ypatingo, bet žiūrėti gražu, kaip ir daugumoj anime. Žodžiu, nežinau priežasties, dėl kurios nebūtų verta pažiūrėti šito anime.


    141
    5
    61.70%
    87
    4
    23.40%
    33
    3
    10.64%
    15
    2
    2.84%
    4
    1
    1.42%
    2
  • Youka
    bishoujo

    • 2006 01 30
    • 335

    #2
    siaip serialas toks visai neblogas. ziurejau as ji tikrai senokai, kai nusprendziau, kad noriu apzvelgti anime vampyrus, demonus, etc. jis man pasirode nenuobodus, taciau ir neisimintinas. nes ten vietom visgi nusileidzia i sentimentus kazkokius, dar tas rozetos mirties nuojautos tragiskumas... ai.. bet galima ziuret, galima.

    tik tu nieksai, imesk polla, picsu, linku, nebuk tinginys.

    Comment

    • Dai-Katana
      Podcast or Death




      • 2004 10 04
      • 687

      #3
      Norma tas TV. Žiūrėjosi gan smagiai, nors man asmeniškai koks SEL žiūrisi kurkas smagiau... Pabaiga irgi nieko, mėgstu aš verkti Vertas žiūrėjimo, bet žiūrėjimo visų serijų iš karto, o ne su didelėmis pertraukomis - nespėji pajusti kad jis tik šiaip sau

      SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Neitin patiko - cia kaip Dai-Katana pastebejo, nes ziuret viska is karto gal ir smagiau butu. Maniskis atvejas kaip tik ir buvo, kad dideles pertraukos buvo ir siaip kitus animus dar ziurejau tarp sito. Bet ir siaip biski istorija ir kai kurie personazai vietom uzknisdavo.

        Comment

        • Neoner
          We're the Unbound


          • 2005 12 28
          • 109

          #5
          Autorius niekshas
          Šio anime veiksmas vyksta JAV 1928m. po antrojo pasaulinio karo.
          nu jeigu II pasaulinis baigėsi 1928 tai aš burundukas.
          o šiaip pats anime tai geras. Labai patiko kovos. Personažai pakankamai išplėtoti. Labiausiai patiko tas pagrindinis blogietis (neatsimenu jo vardo). Šiaip prie ko turiu prisikabinti, tai patį patį galą galėjo labiau ištempti, nes per greitai viskas pasibaigė.

          Comment

          • niekšas
            forumo idiotas

            • 2006 08 23
            • 544

            #6
            Autorius Neoner
            nu jeigu II pasaulinis baigėsi 1928 tai aš burundukas.
            o šiaip pats anime tai geras. Labai patiko kovos. Personažai pakankamai išplėtoti. Labiausiai patiko tas pagrindinis blogietis (neatsimenu jo vardo). Šiaip prie ko turiu prisikabinti, tai patį patį galą galėjo labiau ištempti, nes per greitai viskas pasibaigė.
            Blogiskio vardas Aion`as.Del to karo tai sorry kazka uzsiparinau,kad veiksmas vyksta 1928m tai tikrai,bet ten kazkaip pirmose serijose kazkas minejo "after the big war" tai supratau kad po karo .
            nu ne y tema,bet apsvieskit dede nieksha,kada baigesi karas

            p.s. man Aion`as irgi patiko
            Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2006-10-04, 17:22.

            Comment

            • Shizuka

              #7
              Va toki animai man kur kas labiau patinka nei koki FLCL. Ryte surijau si anima, pasirode tikrai neiprastas ir vertas demesio. lenkiuosi pabaigai, nors ir nenorejau vis delto, kad ji tokia butu, bet pasirode tikrai tinkamiausia

              Comment

              • Ruki
                [Baka]
                • 2004 10 30
                • 21

                #8
                grazus anime =] man asmeniskai lb grazi animacija ^^ idomus veikejai
                Chrno Crusada vienas megstamiausiu mano anime :>

                Comment

                • Mao
                  a.k.a. Lzq

                  • 2006 07 25
                  • 223

                  #9
                  Labai geras anime. Labai man kazkuo patiko herojai. Idomus siuzetas... kzn... praise chrono crusade!
                  I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                  Comment

                  • Sasumi
                    AquariusKiss

                    • 2006 08 06
                    • 190

                    #10
                    kaj geras,man patiko venuoles su suatuvajs...kaj geras...

                    Comment

                    • niekšas
                      forumo idiotas

                      • 2006 08 23
                      • 544

                      #11
                      Autorius EdwardElric
                      Labai geras anime. Labai man kazkuo patiko herojai. Idomus siuzetas... kzn... praise chrono crusade!
                      Jo veikejai ten tikrai gerai padaryti ko gero tai geriausias sio anime aspektas.
                      Kieciausi veikejai(bent man) yra Aion,Chrono,minister remington toks kietai parodytas,dar Rozeta tokia ydomi.Dar man patiko tas ,ai pamirsau varda,tipo is bloguju,vienas is Aiono draugeliu,toks "kombojus" kur su kardais vietoj ranku.

                      Comment

                      • hanaretsu
                        Beealzebub
                        • 2006 08 19
                        • 135

                        #12
                        maniakai, žiūrėdami šį anime daro prielaidą kad Aion yra maniakas prievartautojas
                        man patiko(anime), gale vos neapsižliumbiau(o gal ir apsižliumbiau, dabar neatsimenu)

                        Comment

                        • niekšas
                          forumo idiotas

                          • 2006 08 23
                          • 544

                          #13
                          Autorius hanaretsu
                          maniakai, žiūrėdami šį anime daro prielaidą kad Aion yra maniakas prievartautojas
                          man patiko(anime), gale vos neapsižliumbiau(o gal ir apsižliumbiau, dabar neatsimenu)
                          As irgi apsizliumbiau ,ai ne... ne... tai yra ne, neapsizliumbiau
                          Ne nezliumbiau,vyriskumas neleido.
                          Aion prievartautojas?koks keistas ir ydomus komentaras tikrai juokingas durnai juokingas Aion`as tiesiog gerai pavaro ir paissikalineja,jis nieko nera isprievartaves,jis taip tyciojasi is Rozetos,Satelos ir kt.Jis jas taip skaudina ( ).
                          Geriausia tai buvo kai jis skaudino Satela(atrodo15 ar 16 serijoj).Na gal kiek persistenge ja taip kankindamas,bet tai musu Aionas

                          Comment

                          • White

                            #14
                            Autorius niekshas
                            Blogiskio vardas Aion`as.Del to karo tai sorry kazka uzsiparinau,kad veiksmas vyksta 1928m tai tikrai,bet ten kazkaip pirmose serijose kazkas minejo "after the big war" tai supratau kad po karo .
                            nu ne y tema,bet apsvieskit dede nieksha,kada baigesi karas

                            p.s. man Aion`as irgi patiko

                            WWI - prasidejo 1914, baigesi 1918.
                            WWII - prasidejo 1939, baigesi 1945.

                            Kazkaip nepatenka tas anime i nei vienas ribas

                            Comment

                            • niekšas
                              forumo idiotas

                              • 2006 08 23
                              • 544

                              #15
                              Autorius White
                              WWI - prasidejo 1914, baigesi 1918.
                              WWII - prasidejo 1939, baigesi 1945.

                              Kazkaip nepatenka tas anime i nei vienas ribas
                              kagi,apsiparinau.

                              Comment

                              Working...