Tokyo Magnitude 8.0

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Perla
    Rašytojas

    • 2010 04 06
    • 225

    Tokyo Magnitude 8.0


    Tokyo Magnitude 8.0
    東京マグニチュード8.0


    Režisierius: Masaki Tachibana
    Studija: BONES
    Žanrai: Drama, Seinen, Josei, Tragedy
    Transliacija: nuo 2009-07-09 iki 2009-09-17
    Formatas: TV serijos
    Trukmė: 11ep. x 22 min.
    AniDB reitingas: 8.35
    MAL reitingas: 8.20
    ANN reitingas: 8.32
    YouTube resursai:
    OP || ED

    Papildoma Info:


    Anime paremtas 70% tikimybe, kad per artimiausius 30 metų Tokijuje įvyks 7.0 balų žemės drebėjimas. Anime vaizduoja, kas nutiktų jei įvyktų 8.0 balų žemės drebėjimas.

    Vidurinės mokyklos mokinė Mirai Onozawa vasaros atostogų metu su savo mažesniuoju broliuku Yuuki nuvyksta į Odaiba saloje vykstančią robotų parodą. Mirai tuo nėra patenkinta ir visą laiką ant visų širsta, bet žemės drebėjimas ją ir broliuką atkerta nuo namų. Vaikams į pagalbą ateina jauna moteris Mari Kusakabe, kuri pasižada juos saugiai pargabenti namo.







    Pirmosios serijos žiūrėjosi sunkokai, bet vėliau įsivažiavau. Labiausiai nustebino veikėjai. Gerąja prasme. Visi trys personažai yra puikiai atskleisti ir nori nenori su jais susigyveni. Mirai iš pradžių labai nervino (ko gero dėl jos ir buvo sunku žiūrėti pirmąsias serijas), tačiau kelionės metu ji pradeda keistis į gerąją pusę. Tuo tarpu Yuuki yra visiška jos priešingybė - mielas, optimistiškas vaikas, kuris niekada niekuo nesiskundžia ir visiems nori tik gero. Sesers ir brolio santykiai čia vaidina labai svarbų vaidmenį. Tuo paremtas visas serialas. Nereikia pamiršti ir Mari. Būtent ji pro truputį susidraugauja su Mirai. Mari optimizmas ir jos sugebėjimas blaiviai mąstyti man labai patiko. Aplamai, man patiko visi trys pagrindiniai veikėjai.
    Na, o jei kalbant apie techninę pusę, tai čia priekaištų irgi neturiu. Nors opening'as ir ending'as pernelyg dėmesio nepatraukė, tačiau gan patiko. Foninę muziką pastebiu retai, bet šiame anime kai kuriose scenose tikrai už širdies griebdavo. Ypač patiko piešimas - tikra atgaiva akims po įvairių moe. Neturiu neko prieš tokius anime, tačiau kartais norisi ko nors rimtesnio.

    Apibendrinimas: Labai rimtas gyvenimiškas anime. Nors iš pradžių ketinau duoti 9, bet berašydama aprašymą persigalvojau ir duodu 10/10 arba 5/5. Rekomenduoju visiems, kurie mėgsta rimtus gyvenimiškus anime.





    13
    5
    61.54%
    8
    4
    23.08%
    3
    3
    15.38%
    2
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    #2
    Man vaidenasi ar čia tikrai trečias aprašymas? Na tarkim pirmą ir savo aš susapnavau, bet antras tikrai buvo.

    Comment

    • Hellsing_lover
      Purinsesu no Darukuneso




      • 2007 02 15
      • 1319

      #3
      Autorius Killerbee
      Man vaidenasi ar čia tikrai trečias aprašymas? Na tarkim pirmą ir savo aš susapnavau, bet antras tikrai buvo.
      Turbūt užkeiktas aprašymas Na, bet po pirmojo ištrynimo, daugiau neteko matyti šito aprašymo.

      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

      Comment

      • Perla
        Rašytojas

        • 2010 04 06
        • 225

        #4
        Dar vienas aprašymas yra prie vertimų.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Perla
          Dar vienas aprašymas yra prie vertimų.
          Čia ne tas, bet nesvarbu. Matyt tokia jau šito anime karma.
          Jei rimtai tai anime per daug nuobodus ir vaikiškas kaip tokiai įdomiai ir rimtai temai. Va pabaiga patiko. Kiek pamenu buvau davęs 8 balus.

          Comment

          • Vykutia
            Narys

            • 2008 10 30
            • 98

            #6
            Senai jau norejau perziuret si anime. Bet laukiau ir kaupiausi. Kazkaip jutau kad bus geras ir nenuvyle ! tik ka baigiau ziuret 5/5

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • nemesis
              Super mega ultra rašytojas

              • 2010 11 08
              • 1186

              #7
              Patiko pirma ir paskutinės 3-4 serijos, kitkas nuobodus slice of life griūvančio Tokyo settinge. Galėjo būt perpus trumpesnis, gal būt net ovų ar filmo pavidalu. , Didžiausias pliusas, kad nenuėjo tradiciniu laimingos pabaigos keliu.

              Comment

              • titanai
                Lietuviškoji anime svaja

                • 2012 11 14
                • 121

                #8
                Dėl šiuolaikinių įvykių Italijoje, pagalvojau skirti laiko savo "beklogui", t.y. Tokyo Magnitude animei. Piešimo stilius priminė Dennou Coil (gerąja prasme), bet istorija man atsibodo prie pabaigos, t.y. po 8 serijos. Turbūt taip ir nepabaigsiu; potencialas, sakyčiau, tikrai išvaistytas, nes čia yra daug ko mėgti.

                Comment

                • Chloras
                  Metalbending prodigy

                  • 2011 05 01
                  • 108

                  #9
                  Autorius titanai
                  Dėl šiuolaikinių įvykių Italijoje, pagalvojau skirti laiko savo "beklogui", t.y. Tokyo Magnitude animei. Piešimo stilius priminė Dennou Coil (gerąja prasme), bet istorija man atsibodo prie pabaigos, t.y. po 8 serijos. Turbūt taip ir nepabaigsiu; potencialas, sakyčiau, tikrai išvaistytas, nes čia yra daug ko mėgti.
                  Siūlau būtinai pabaigt, nes galas geras.
                  Heavy Metal Maniac.

                  Comment

                  Working...