Ichigo Mashimaro

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • KenYoo
    Build to Destroy...

    • 2005 08 28
    • 144

    Ichigo Mashimaro

    Ichigo Mashimaro
    The Strawberry Marshmallow

    @AniBD || @ANN

    Metai: 2005 (15.07.2005 till 14.10.2005)
    Žanras: Comedy
    Studija: Geneon Entertainment
    Istorijos autorius: Barasui
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Oficialus puslapis
    Serijos: 12


    Ichigo Mashimaro yra tikrai nuostabus kurinys. Jį galima būtų apibūdinti kaip anime apie mielas mergaičiukes darančias mielus dalykus mielais būdais . Jį bežiūrint tikrai galima maloniai pasijuokti. Bet viskas neapsiriboja juoku, anime taip pat (bent jau man) buvo labai įdomus. Šis kurinys taip pat pateikia daug gražių scenų, intrigų ir idomių situacijų. Bet dalykas kuris mane labiausiai sužavėjo tai humoras.
    Tikriausiai vertėtų šiek tiek apipasakot anime turinį. Taigi, animej yra penkios veikėjos. Viena iš jų yra suaugusi mergina, studentė ir pan. Kitos veikėjos yra mažos ir mielos mergaičiukės. Jos visos drauge susiburia ir veikia kas tik šauna į galvą.
    Vienas iš šio anime pliusų yra įdomios asmenybės. Buryje yra viena labai drovi, viena labai naivi ir kvaila, viena protingesnė mergaiciuke. Dėl šito ir atsiranda tokių juokingų situacijų, kurias prisimeni dar po poros savačiu peržiūrėjęs anime.
    Ichigo Mashimaro paliko man labai teigiama įspūdį. Patariu pasižiūrėti ir jum!


    Geri broužai: Nuostabus humoras, mielos mergaičiukės, įdomios situacijos
    Blogieji: Skurdus siužetas
    23
    5
    39.13%
    9
    4
    34.78%
    8
    3
    8.70%
    2
    2
    4.35%
    1
    1
    13.04%
    3
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Azumanga Daioh irgi panasaus humoro. O siaip, kiek cia matyt planuojama sekanciais metais Ichigo Mashimaro OVA leist >.>

    Comment

    • Raziel
      Mr. Reasonable


      • 2004 06 09
      • 194

      #3
      mano nuomone, geriausia praėjusių metų komedija, kartu su Kamichu! (jap, School Rumble goes down)... labai 'faini' personažai... humoras, taip, primena Azumanga, nes tai ir yra 'gag comedy', be to, Miu - kiečiausia visų laikų anime villain vientiso siužeto nėra, vienok, čia praktiškai visų komedijų trūkumas
      "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
      Alexander Kojève, 1959

      FF sucks! Please, don't kill me

      Comment

      • arturikas
        Nieko nera
        • 2006 07 25
        • 10

        #4
        bajeriai ziaurei patiko tik kad piesimas nelabai

        Comment

        • Lax..
          reLaxed




          • 2005 12 24
          • 516

          #5
          Piešimas nebuvo įmantrus, ar kažkuo neįprastas, bet akių nebadė ir pagr. herojės ganėtinai gerai atidirbtos. Asq norėtųsi truputėli neįprastesnių charakterių, nes visos mergaitės buvo jau kažkur matytos. Siužetas neegzistuoja. Bet tai netrukdo visam animui.
          Humoras čia tikrai skoningas, pavartotas vietoje ir optimaliai. Netgi galima pasakyti:
          "Mergaitiškas anime, skirtas mergaitėms, kurį žiūri berniukai"
          Studentė tai iškrypėlė XD
          Duodu 5...

          Comment

          • KenYoo
            Build to Destroy...

            • 2005 08 28
            • 144

            #6
            Autorius arturikas
            bajeriai ziaurei patiko tik kad piesimas nelabai
            man tai atrodo jis buwo puikus, ta prasme trukumu nepastebejau, nu patiko jis tikrai.

            Comment

            • Youka
              bishoujo

              • 2006 01 30
              • 335

              #7
              Paziurejau greitai ir linksmai. Tiesa sakant, beveik vien del Miu.
              Piesimas ir visa kita - subalansuota gerai komedijai.
              Skyriau 4 ir dabar galvoju, kodel : )

              Comment

              • mindzze
                Forumo vilkas

                • 2007 05 18
                • 375

                #8
                Šiuo metu žiuriu ši filmuka ,ir aš niekada negalvojau kad žiuresiu toky vaikiska ir mergaitiska filmuka, bet taip galvijau pamates tik opening. Paziurejas kelis epus supratau kad jis istiesu man patinka ir visai nesinori mesti, ji begalo idomus ir juokingas taip nemazai kuo. Tik istigo ta viriausia mergaite man kuri geria alu ir RUKO kaip keisti dar kad ten cigaretes parduoda automatuose , kuriose kaip suprantama neklausia tavo maziaus.

                Comment

                • amidau
                  ☣☠☣







                  • 2007 04 25
                  • 1384

                  #9
                  Dar vienas išties vykęs gyvenimiškas anime, nors ir atrodo ganėtinai vaikiškai ar mergaitiškai, bet tikrai įtraukia, mieli personažai, turintys unikalius charakterius. Ko gero labiausiai varantis šį anime personažas tai Miu, ją išmetus nelabai tų juokingų situacijų ir beliktų, bet vistiek man nelabai aišku kaip kiti veikėjai su ja dar apsikenčia, juk ji kiekvienoj serijoj ne tik nervina, užgaulioja, skriaudžia ar užgaulioja kitus, bet ir griauna Nobue's gyvenimą, kiek kartu per Miu ji negavo ar buvo priversta išeiti iš darbo... Pati Nobue irgi gana spalvinga ir įdomi asmenybė, ypač patiko tas jos fetišas Matsuri užsidėjusiai kepurę su katės ar šuns ausimis... Kadangi tikrai mėgstu tokius gyvenimiškus anime, duodu 8/10.

                  Beje, kas tas pastoviai žado netekęs senis?
                  Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-04-23, 19:10.

                  Comment

                  Working...