Iron Man

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Iron Man

    Iron Man


    Režisierius: Takeshi Koike / Yuzo Sato
    Studija: Madhouse
    Žanrai: nuotykiai, fantastika, mecha
    Transliacija: 01.10.2010 - 17.12.2010
    MAL reitingas: 6.62
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV




    Aprašymas: Entonis Starkas yra išradėjas ir savo turtus susikrovė perdavinėdamas ginklus. Laisvalaikiu vyras yra geležinis žmogus aka Iron Man ir su savo koviniu kostiumu spardo blogiečiams šiknas. Iki valios prisižaidęs JAV Entonis atvyksta į Japoniją. Tikslas yra kilnus - sukurti nemokamą energijos šaltinį. Japonai atvykėlį sutinka su jiems įprastu įtarumu. Nors ir jis didvyris, bet vis tik "gaidžinas", velnias žino ką jis čia pridirbs. Pats Entonis jau nori išeiti į pensiją ir užleisti pasaulio gelbėjimą jaunesniems, o pats ramiai užsiimti eksperimentu, bet likimas nusprendžia kitaip. Naujo kostiumo bandymo metu atsiradę sutrikimai peraugo į dideles problemas. Didvyriui teko išsitraukti savo seną kostiumą ir pačiam ginti savo svajonę kuriai grasina Zodiako organizacija.



    Heroman parodė, kad amerikietiškus anime žiūrėti galima. Ypač kai pavargsti nuo japoniškų vaikystės traumų, dviprasmiškų personažų, fanserviso ir kitų japoniškai animacijai būdingų atributų. Čia gi viskas paprasta, aišku ir daug veiksmo. Galima įsitaisyti fotelyje, išjungti smegenis, atsidaryti vieną kitą butelį alaus ir tiesiog poilsiauti. Madhouse griebė jautį už ragų - paėmė vieną iš Marvel "brendų" ir apsišiko iki ausų. Nesitikėjau tokio pigaus produkto iš rimtos studijos. Apie personažus nekalbu, amerikietiškas standartas. Siužetas čia toks, kad viskas aišku jau po pirmos serijos. Pliusas tik tas, kad veiksmas vyksta ne JAV tai išvengiau pažinties su eiliniu prezidentu. Tiesa, pačių politikų išvengti nepavyko. Labiausiai nuvylė piešimas ir veiksmo scenos. Piešimas čia yra negyvas ir prastai animuotas. Personažai kažkokie plastmasiniai, su nevienodai nupieštai veidais, o fonai išplaukę. Mechos nupieštos kompiuteriu pagal blogiausias Gonzo tradicijas. To pasėkoje ir veiksmo scenos manęs nesužavėjo. Trūko Heroman'o apimčių, draivo ir didingumo.

    Reziumė: Pasižiūrėjau Madhouse šių metų planus ir pasibaisėjau. Wolverine, X-Men, Blade, Supernatural The Animation..... Jie pardavė savo sielas velniui!!! Mums jau ruoštis gedului ar čia tik laikina krizė? Laiko mašinos neturiu todėl galiu tik spėti, bet pesimistas manyje laimi.


    2010 metai yra absoliučiai nykūs mechų fanams. Nei vieno normalaus serialo.




    Spoileris:
    12
    5
    8.33%
    1
    4
    16.67%
    2
    3
    33.33%
    4
    2
    25.00%
    3
    1
    16.67%
    2
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1691

    #2
    Supernatural The Animation mano tikrai laukiamas, nežinia ar gausis vykęs darbas, bet tikiuos nemažai. Wolverine pirma serija buvo irgi šiaip visai nebloga (tikriausiai kitai žmonių komandai buvo patikėtas jis). Apie Iron Man to nepasakyčiau, po pirmos serijos toliau nebesekiau, istorija kažkokia nevykusi ir bendrai pats anime tiesiog nesižiūri po filmų. Galbūt tiesiog taip gavosi kad pirmas blynas prisvilęs.

    Comment

    • demoniacman666
      Forumo vilkas

      • 2008 04 16
      • 370

      #3
      Tikrai silpnas anime. Visai neuzkabino toks vidutiniokas is vidutinioku tad ir vertinimas vidutiniskas 3/5. Tikiuosi su Supernatural taip nesusimaus

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Driezius
        Kas toks?

        • 2009 10 21
        • 143

        #4
        Autorius Miesto_Druidas
        Supernatural The Animation mano tikrai laukiamas, nežinia ar gausis vykęs darbas.
        Aš irgi užuodžiu dar vieną fiasko iš Madhouse pusės. Ironman ir LoLverine praktika tai jau parodė.

        Comment

        • fasian
          Tas kur daug kalba.


          • 2009 01 28
          • 586

          #5
          O dėkui kaip tik laukiau, kad kas ironman aprašys, dabar aišku - žiūrėti neapsimoka. O tą heroman dar pachekinsiu ..
          Ech tie seni laikai ..

          Comment

          • Fullmetal(aurimas)

            #6
            neblogas laisvalaikiu kai neturi kaveikti galima paziuret bet su wolverine nepalyginsi

            Comment

            Working...