Yoake Mae Yori Ruri Iro Na

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Killerbee
  Iškrypęs dėdulė

  • 2006 12 11
  • 2949

  Yoake Mae Yori Ruri Iro Na

  Yoake Mae Yori Ruri Iro Na


  Režisierius: Masahiko Ohta
  Studija: Doumu
  Žanrai: komedija, romantika, fantastika
  Transliacija: 05.10.2006 - 21.12.2006
  MAL reitingas: 7.30
  Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV
  Aprašymas: Naktį danguje šviečianti lempa žmonės visada viliojo, bet jei pas mus Mėnulio užkariavimas baigėsi mažo biudžeto amerikonų filmu tai šiame seriale jo užkariavimu buvo užsiimta rimtai. Ten net buvo įkurta nepriklausoma kolonija-karalystė. Kodėl karalystė? Matyt tiesiog taip gražiau. Politinė situacija tarp Žemės ir Mėnulio buvo sudėtinga ir palaipsniui peraugo į karą, kuris baigėsi patu ir trapia taika. Tokia situacija tenkino ne visus. Vieni norėjo draugauti, o kiti atkeršyti už praeities skriaudas. Pacifistines idėjas palaikė Mėnulio karalienė Sefiria, bet ji mirė taip ir nepabaigusi darbo. Dabar vienintelė viltis yra jos dukra Feena, kuri atvyksta į Žemę su taikos ir pažintine misija. Ji apsigyvena pas Hozumi, Jungtinių tautų prezidentės sekretorę, kuri dar turi seserį Mai ir brolį Tatsuya. Šeima svečią priėmė šiltai, o Tatsuya gal net per daug. Na ir teisingai, juk sakoma, kad jei vogti tai milioną - jei vesti tai princesę. Porelės kelias bus ne rožėmis klotas, bet meilė juk nugalės viską?! Tiesiog privalo nugalėti.  - Haremų klodai yra neišsemiami, - pagalvojau aš ir apsigavau. Ne, tokių anime aišku yra labai daug, bet Yoake Mae Yori Ruri Iro Na yra ne haremas. O keista.... Kokia prasmė iš pasimatymų simuliatoriaus daryti daryti tikrą romantika? Kaip ir jokios. Haremas į šį anime tiesiog prašosi, bet durų jam taip niekas ir neatidarė. Na ir fig su juo, romantika tai romantika. Taip gal net geriau? Nea, negeriau. Pirmą serialo pusę gelbėjo humoras ir labai simpatiškos chibi formos. Ypač patiko serija apie tėvo kambarį, kurioje "kliuvo" ir Indiana Džounsui ir Rembo. Surimtėjęs serialas įjungė atbulinę pavarą. Kažkaip neįtikino manęs vietinė meilė. Tiesiog serialas yra per daug vaikiškas rimtesniam žanrui.
  Siužetas yra nupyzd...atsiprašau...pavogtas iš Gundamų. Žemės ir jos kolonijos karo tema ten jau tiek kartu buvo naudota, kad iš jos vien tik balti ir švarūs kauliukai beliko. Žiūrėdamas šį amime visą laiką laukiau kada pasirodys bent vienas robotas, bet taip ir nesulaukiau. Užtat erdvėlaivių ir net ultimate ginklų buvo.^^ Personažai standartiniai ir net hareminiai, išsiskirti galima nebent Tatsuya, bet ne dėl charakterio (kuris šeip yra neblogas), o dėl įpročio graibyti mergaičių nosis. Jis tai daro taip natūraliai, kad net gražu žiūrėt.

  Reziumė: Už pusę serialo duodu 5 balus + 1 už nosis = 6. Žiūrint objektyviai daugiau serialas ir nevertas. Žiūrėti galima, bet nebūtina.


  Mergaitės čia yra stiprių nervų, berniuko nemušė. Na gal tik truputi, profilaktiškai....

  8
  5
  37.50%
  3
  4
  0%
  0
  3
  62.50%
  5
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
 • ciombiukas
  Forumo maniakas
  • 2009 09 18
  • 470

  #2
  Sita atsimenu ziurejau senokai, tai jis manes nesuzavejo. Prastas piesimas, niekuo neissiskiriantys veikejai, istorija tokia fifty/fifty, pabaiga prasta, bet tikrai buvo ir is ko pasijuokti. 3/5 bet ne daugiau.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

  Comment

  Working...