Witch Hunter ROBIN

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • epas
    Narys


    • 2005 08 12
    • 83

    Witch Hunter ROBIN

    Witch Hunter ROBIN
    Metai: 2002
    Žanras: Action, Magic, Mystery, Super Power, Science Fiction
    Studija: Bandai Visual http://www.bandaivisual.co.jp/, Sunrise Oficialus puslapis
    Anime rūšis: TV
    Seriju kiekis: 26
    "Three hundred and twenty years have passed
    since the coven sank in the dark.
    The visitor of death.
    The nightmare of the sacred goblet.
    Lost hopes.
    The silent hunter chuckles at her last
    from within the darkness"*



    Praėjo jau keli šimtmečiai ir vargiai žmonės šiais laikais girdi ką nors apie raganas ir raganius, tačiau jie net neįtaria, jog egzistuoja pasaulinio masto organizacija "Salomon", kuri ir pasirūpina tuom, kad taip būtų visada...

    Raganų medžiotojų atšaka Japonijoje, STN-J, šiek tiek kitokia nei visos likusios... ten dirbantys žmonės "nepašalina" kerėtojų, bet stengiasi juos sugauti gyvus... Vienos medžioklės metu paslaptingai žūsta vienas iš organizacijos darbuotojų, to pasekoje į STN-J atvyksta jauna mergina Robin, turinti antgamtiškų galių, kuri turėtų sustiprinti medžiotojų gretas, bet... ar tai ir yra jos pagrindinis tikslas?...

    "Witch Hunter ROBIN" – anime vertas pagyrimo. Siužeto posūkiai tikrai nustebins ne vieną, veikėjų charakteriai bei jų tarpusavio sąntykiai atskleidžiami pakankamai aiškiai. Piešimo stilius gan niūrokas, dominuoja tamsios spalvos, bet kaip mistiškam bei kupinam mįslių ainime tai tik privalumas. Filmuko metu skambanti muzika bei garsai prideda įtampos bei "užmeta paslapties šydą".
    Kam patinka žiūrint anime dar ir pagalvoti, kodėl viskas vyksta taip, o ne kitaip, ka "jis" čia veikia, kai turėtų būti kitur, pažiūrėję šią istoriją tikrai nesikankins laiką švaistę veltui.


    *citata iš 20 serijos pristatymo.</td></tr></table>
    67
    5
    37.31%
    25
    4
    34.33%
    23
    3
    16.42%
    11
    2
    4.48%
    3
    1
    7.46%
    5
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Nothin' special really. Pati istorija gal ir idomi, bet pateikta mano manymu gan nuobodziai. Tas 'action', prie zanru prirasytas, ten atsidure per klaida tikriausiai Su detektyvinio pobudzio animais nevisad gero veiksmo sulauki. Siuo atveju tas mistiskumas dar labiau sumazina visa ko idomuma...Tik del pacios istorijos, kai kuriu personazu ir lieka ziuret si anime, na ir ost'as visai neblogas dar.
    Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2006-02-18, 00:58.

    Comment

    • Ojisama
      Narys
      • 2005 07 23
      • 23

      #3
      Tikrai neblogas daiktas, aisku veiksmo nera daug, bet jis cia nesvarbiausias. Labai patiko Robin personazas, tinkama atmosfera, geras scenarijus, piesimas idomus ypac namu ir masinu dizainas.

      Comment

      • zio
        Administratorius


        • 2000 02 22
        • 264

        #4
        Tai vienas ish tu anime, kuri sugebejau zhiureti. Pirmiausia krinta i akis pats stilius - tamsus ir tarsi masyvus, primenantis gotika, o tai tik labiau sukuria mistine atmosfera. Antra , nera perdaug prikishta kazhkokio bereikalingo veiksmo eiliniam action'u gerbejui. Viskas lipdoma ish leto po mistikos skraiste, tad speju daugkam pasirodys gan nuobodokas. Betkuriuo atveju, didzhiausias minusas WHR yra personazhai. Jie ganetinai blankus, kol zhiuri to nelabai ir jauchias, gan normaliai atskleisti, savotishki, bet pazhiurejus ir po kokios savaites, jie visi ishtirpsta masei. Ryshkesni characteriai butu tikrai geriau pagelbeje, nors gal tada neliktu tos mistikos ir gotishkumo
        Rekomenduoju visiems~

        Comment

        • sielasekys

          #5
          animacija tikarai geraa, bet stilius ir viskas man nepatiko, kazkaip ordinary, pasirode,
          sutinku su sable.. manes neitruake..

          Comment

          • epas
            Narys


            • 2005 08 12
            • 83

            #6
            Autorius Sable
            Nothin' special really. Pati istorija gal ir idomi, bet pateikta mano manymu gan nuobodziai. Tas 'action', prie zanru prirasytas, ten atsidure per klaida tikriausiai Su detektyvinio pobudzio animais nevisad gero veiksmo sulauki. Siuo atveju tas mistiskumas dar labiau sumazina visa ko idomuma...Tik del pacios istorijos, kai kuriu personazu ir lieka ziuret si anime, na ir ost'as visai neblogas dar.
            Turiu pripazinti, kad veiksmas nera kertinis sio anime akmuo, jo daugiau atsiranda paskutinese serijose arba per pacias raganu medziokles. Seip ar taip, jei jo butu daugiau, tai dinktu visas paslaptingums bei paciu bilu isnarpliojimo detalumas ir tai taptu dar vienu "bek, smok, sauk, nugalek" anime. Betkokiu atveju, as megavausi ziuredamas sita bandai visual kurini .
            Paskutinis pakeitimas nuo epas; 2006-02-18, 13:24.

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #7
              Hmm, na as ir nesakau, kad kiekvieno animo esme yra veiksmas. Be to paslaptingu ir mistisku animu yra geru ir su neblogu action'u dar, ta prasme vienas kitam nemaiso, mano galva. Taigi daugiau veiksmo manau nepamaisytu, nes suteiktu siek tiek daugiau dramatiskumo ir nors idomiau butu ziuret.

              Comment

              • Raziel
                Mr. Reasonable


                • 2004 06 09
                • 194

                #8
                vienas iš tų animų, kurie turi išsiskiriančią, unikalią atmosferą. Būtent ji ir buvo pagrindinė priežastis dėl kurios man WHR patiko. Lėtas siužetinės linijos progresavimas šiuo atveju tik padeda, nes pasiekiamas kur kas didesnis efektas istorijai įsibėgėjus - siužetas tikrai įdomus. Didžiausias trūkumas imo personažai - išskyrus, galbūt, pačią Robin, daugiau kaip ir nėra padoriai išvystytų charakterių. Todėl WHR ir neįtraukia taip stiprei, kaip galėtų: puiki (bent mano skoniui ) atmosfera, melancholija, truputis mistikos, įdomus siužetas, bet būtent įsimintinų charakterių trūkumas ir neleidžia įsijausti ir visa galva pasinerti į animą.

                anyways, 4/5 - vien už gotiką...
                "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
                Alexander Kojève, 1959

                FF sucks! Please, don't kill me

                Comment

                • SolidSnake
                  SSDD

                  • 2005 12 21
                  • 172

                  #9
                  Vienas ish leviausiu anime kuriuos esu mates !!! Pieshimas tiesiog shudinas!!! Istorija nuobuodi,veiksmo nera,nepalieka juokiu geru ispudziu,juokiu geru minciu i anime neideta !!! Tesiog laiko shvaistimas !!!
                  I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                  Comment

                  • zio
                    Administratorius


                    • 2000 02 22
                    • 264

                    #10
                    Tiesa sakant WHR pasitarnavo ir tuo, kad turi viena ish nedaugelio grazhia colsplay photkia ^^
                    weee ~



                    (po kiek laiko pratrinsiu, ba neleb vietoj )

                    Comment

                    • Bassky

                      #11
                      Isties po keliu menesiu sunkiau atsiminti, ka gero maciau ziuredamas WHR.. Bet po minutes viskas sugrizta Title song man labai patiko, tiesiog kaip daina, o ir tiko gerai. Bendrai paemus soundtrack'as booring, atsisiuntes ilgai neturejau ;] Pats serialas patiko, piesimas gan paprastas ir neissiskiriantis, veikejai gal ir ne pernelyg issiskiriantys, taciau amon'as buvo visalaik tokia paslaptingumo skraiste apsigaubes, todel tai iskart sukele idomuma. Serijos labai graziai viena su kita risasi, po truputi tiek ziurovas, tiek pati veikeja Robin susipazista su aplinka. Veiksmas gal ir minimalistinis, taciau nera per ilgai ir nuobodziai uzsisedima and vienos scenos, tad neprarandas bendras "something's going on" pojutis. Pati ideja nice, ir butent del viso to whitch stuff'o man jis ypac patiko

                      Comment

                      • hanaretsu
                        Beealzebub
                        • 2006 08 19
                        • 135

                        #12
                        šiaip tai man patiko bet veiksmas pakankamai užtęstas. lėtas ir ramus anime. kartais ir tokių gi reikia.

                        Comment

                        • Botaro
                          Akuma


                          • 2005 11 17
                          • 196

                          #13
                          wisiskai nepatiko,datempiau ligi kazkelioliktos serijos ir meciau.nez,wisi ten per daug kieti,perdaug shustri ir perdaug tamsus
                          I have the Holy Lance

                          Comment

                          • Eisas Kuperis
                            Simintis Sun


                            • 2006 01 25
                            • 355

                            #14
                            Prabėgo n laiko nuo tada kai žiurėjau šį anime bet atsimenu jį paliginus neblogai. Labiausiai man istrigo jis kaip lėtas anime. Pradžia sudomino, bet kelios velesnės serijos trupučiuka nuliudino. Na tiesa, jokio super veiksmo nesitikėjau, bet tos vidurio serijos man priminė tiesiog "Atsikeli ryte ir keliauji į tapatį nuobodų darbą, ir taip diena iš dienos" Na tiesiog tas gaudimas galėjo gal būti gal kiek ivairesnis. Beja charakteriai man pasirodė aiškūs ir visai gerai proditi, jei ikišiolei dar prisimenu juos, beveik visus. Vistiek anime šis man taip patiko kad įkepiau ir į savo DVD kolekcija, o tai reikškia kad sutikčiau žiurėti ir antra kartą

                            Comment

                            • dushia

                              #15
                              Pagaliau ir as pabaiiau paziurejau. Nepaprastai migdantis anime Griztu is darbo, paziuriu serija ir pietu miego Pirmos serijos idomios- ragan(i)u gaudymas, ju galios ir pan., bet po to viskas vyksta labai letai, monotoniskai, labai po truputi arteja i pabaiga. Gaila,kad veiksmas buna tik serijos pabaigoje ir trunka labai nedaug. Truko emociju, taip atrodo,kad visi charakteriai visi vienodi, salti ir flegmos Bet cia greiciausiai toks ir sumanymas. Gera ideja,bet tas gotiskumas ir niurumas ne visiems patiks... Paziurekit ir ivertinkit

                              Comment

                              Working...