Berserk

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Berserk


    Kenpuu Denki Berserk
    剣風伝奇ベルセルク


    Režisierius: Naohito Takahashi
    Studijos: Oriental Light and Magic, VAP, Media Blasters
    Žanrai: Veiksmas, nuotykiai, drama, antgamtinis, siaubas, demonai.
    Transliacija: nuo 1997-10-07 iki 1998-03-31
    Trukmė: 25 TV x 25 min.
    AniDB reitingas: 8.47 (5518)
    MAL reitingas: 8.291 (16815)
    ANN reitingas: 8.47 (5575)

    YouTube resursai:
    OP || ED || Traileris

    Papildoma Info:


    Istorija vyksta tamsiais viduramžiais. Drąsus jaunuolis, vardu Guts'as, kad išgyventų yra priverstas kautis kaip samdinys žiauriuose mūšiuose. Vieną dieną likimas jį suveda su kitu jaunuoliu, vardu Griffith'as. Jis - samdinių būrio, vadinamos "Band of the Hawk", vadas. Netikėtai Guts'as yra priverstas prisidėti prie Griffith'o ir jo būrio. Taip prasideda naujas Guts'o gyvenimo etapas. Nors Guts'as ir Griffith'as yra visiškos priešingybės, bet jų komanda būrį veda į pergales. Pamažu samdinių būrys ima garsėti savo žygiais bei kilti karaliaus akyse. Viskas klojasi kaip per sviestą, tačiau neilgai trukus viskas subyra...

    Piešimas dailus, veikėjai pavaizduoti detaliai, bei išraiškingai, puikiai atrodo karių raumenys bei ginklai, viskas atrodo natūraliai. Aplinkos gražios, realistiškai perteikti miškai, pilys ir kitos vietovės. Taip pat gana įdomiai žiūrisi kai kurie kadrai - jie perteikti taip, tarsi būtų nutapyti ant drobės. Spalvos nėra labai ryškios, todėl viskas atrodo šiek tiek išblukusiai, tačiau prisimenant, kada šis anime buvo kurtas, tai taip ir turi būti.

    Garso takelis neblogas, viskas puikiai dera su vaizdu bei vykstančiais įvykiais ir vyraujančia nuotaika. OP gana energingas bei, galima sakyti, šiuolaikiškas, kadangi skamba gana jaunatviška daina, tačiau ir joje galime įžvelgti viduramžiškų motyvų, taigi jis puikiai dera prie anime šio tematikos. ED, kaip tradicija, ramus bei niekuo per daug neišsiskiria, tiesiog skamba rami muzika, o jos fone rodomi paveikslai bei kreditai.

    Istorija tai ko gero didžiausias šio anime pliusas. Mes galime ne tik stebėti didelius mūšius, bet ir pagrindinių veikėjų vystymąsi, pavyzdžiui, pagrindinio veikėjo Guts'o gyvenimą stebime nuo pat kūdikystės. Pamažu matome, kaip jis keičiasi, iš berniuko virsta stipriu vyru. Politinės ir asmeninės intrigos taip pat gana ryškios šiame anime, tikrai įdomu stebėti kaip Griffith'as palengva kopia karjeros laipteliais.


    Apibendrinimas: Be didelių kalbų duodu 10/10. Išties unikalus anime, iki šiol taip niekas ir nesukūrė kažko bent kiek panašaus ir kokybiško, kad sudarytų jam konkurenciją. Atmosfera iškart įtraukianti ir nepaleidžianti net ir pažiūrėjus visas serijas. Taigi, jei norite ko nors rimto, kokybiško ir šiaip nekasdienio, tai šis anime jums. Taip pat garantuoju, kad pažiūrėjus visas serijas patirsite nemažą jausmų antplūdį.

    Jau ne vienerius metus pasigirsta kalbų apie planuojamą antrą Berserk sezoną, net ir pirmieji kadrai buvo ne kartą šmėstelėję, tačiau po kol kas nieko oficialaus nėra žinoma, manga tęsiasi jau ilgai, taigi vietos tęsiniui ne tik kad yra, bet jis netgi būtinas. Galiu garantuot, kad antro sezono paskelbimas bus metų įvykis, nudžiuginęs visus šio anime gerbėjus. Taigi laukiam...

    Artworks:
    Spoileris:


    79
    5
    72.15%
    57
    4
    18.99%
    15
    3
    3.80%
    3
    2
    1.27%
    1
    1
    3.80%
    3
  • LurkDog
    Naujokas
    • 2009 12 18
    • 16

    #2
    Karta nusprendziau paziuret sita anime,bet paziurejas 1ep dropinau, nes nepatiko.Bet prisiklauses komentaru apie "Berserk" koks geras,idomu ir pan. nusprendziau pabandyt dar karta.
    1ep si kart pasirode,labiau kabinantis negu pirmaji karta,bet kazko truko..truko kol nepradejau ziuret kitu seriju
    Belieka pasakyt,kad tikrai lb geras,ir demesio vertas anime,o dar jo "amzius" ,galeciau pavadint klasika.
    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2010-03-08, 22:13. Priežastis: Dėkui, pataisiau :)

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • slezas
      チャールズ
      • 2010 01 23
      • 57

      #3
      Visiškai ne įtraukiantis Anime,aš jį vėn dėl visų gerų rekomendacijų pradėjau žiūrėti....Tačiau dropinau po keletų episodų....Nesuprantu iš kur tiek gerų rekomendacijų atsirado ar tik man čia taip :|
      *´¨)
      ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
      (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Lietuviška anime online
      (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Anm.lt Forumas
      (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Anm grupė verčia
      (¸.•´ (¸.• Mano peržiūrėtų Anime bei Manga sąrašas
      (¸.•´ (¸.•
      ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        #4
        Man įdomu slezai kaip tu išvis sugalvojai prabalsuot dar jei tik kelis epus matęs... Matomai tokie kaip Berserk ne visiems sueina, belieka pasiūlyt toliau tęst tau žiūrėt visokius narutus ir bleachus kurie "tikrai turi daugiau" ką pasiūlyt.
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • Gecas
          Rock And Roll Child

          • 2010 03 09
          • 137

          #5
          Autorius slezas
          Visiškai ne įtraukiantis Anime,aš jį vėn dėl visų gerų rekomendacijų pradėjau žiūrėti....Tačiau dropinau po keletų episodų....Nesuprantu iš kur tiek gerų rekomendacijų atsirado ar tik man čia taip :|
          Aš tai nesuprantu, kaip galima vertint anime peržiūrėjus porą epų , įvertinti galima tik peržiūrėjus visą. . o Berserk yra labai įtraukiantis anime.
          Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

          Comment

          • mishan
            ლ(╹◡╹ლ)
            • 2009 06 08
            • 69

            #6
            Autorius slezas
            Visiškai ne įtraukiantis Anime,aš jį vėn dėl visų gerų rekomendacijų pradėjau žiūrėti....Tačiau dropinau po keletų episodų....Nesuprantu iš kur tiek gerų rekomendacijų atsirado ar tik man čia taip :|
            Tai skoniai gi skirtingi... Gal tau koks ecchis sueina geriau už rimta anime.
            Man tai patiko, bet ne super, nes pasibaige pačioje įdomiausioje vietoje, o pratesimo jau matyt kad ir nebus...
            Spoileris:

            Comment

            • Driezius
              Kas toks?

              • 2009 10 21
              • 143

              #7
              Oi laukiam laukiam pratesimo laukiam

              Comment

              • Amount
                xXx

                • 2005 04 29
                • 19

                #8
                Whut? negi dar iki siol nebuvo sio anime aprasymo? O Berserk man yra "best of the best". Daugkas skundzias del pabaigos, bet man ji patiko. Nutruksta pacioj ispudingiausioj vietoj, o butent tas ispudis uzsilieka ir baigus ziuret anime. Bandziau skaityt manga, bet nekabino - tiesiog per daug istempta guma.

                5/5
                AKA Fleimas

                Comment

                • Evil Mastermind
                  Just Evil

                  • 2009 02 24
                  • 154

                  #9
                  Puikiai suprantu zmones, kurie droppino Berserk - man irgi teko tai daryti ipusejus, nes, nors siuzetas ir geras, jo ispildymas prastas visom prasmem - blogas paceing'as, prastas piesimas, itin prasta animacija (ypac kovos scenos, po velniu, suprantu, kad statytas seniai ir turejo nedideli biudzeta, bet visa musi pavaizduoti NEJUDANCIU paveiksliuku su kazkokiu uzdetu prastu garso efektu tai reik visiskai neturet sazines), prastas garso takelis... galima butu vardinti ir vardinti. Kita vertus, zinojau, jog jis pastatytas pagal viena labiausiai pripazintu visu laiku mangu, tad nusprendziau ja pameginti ir ne kiek nenusivyliau - anime, pasirodo, tik mangos seselis. Mangoje siuzetas zymiai labiau isvystytas (turiu omeny ne tai, kad mangos istorija is esmes tik prasideda nuo ten, kur anime baigiasi, o tai, jog anime pavaizduota istorija mangoje isvystyta zymiai labiau), kur kas labiau itraukianti, kur kas geresnis character development'as bei tiesiog tobulas piesimas. Be to, anime daug dalyku nucenzurinta (na, tas anime ziurovams gali pasirodyti gana keista, nes net anime vienas ziauresniu, bet tai tiesa ). Vienu zodziu, ka noriu pasakyti - Berserk manga labai smarkiai rekomenduoju, anime patarciau vengti.
                  Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

                  Comment

                  • Amount
                    xXx

                    • 2005 04 29
                    • 19

                    #10
                    Del garso takelio niekaip negaliu sutikt, EvilMastermin. Mano manymu jis puikiai atitinka anime atmosfera. Netgi mano winampe jau keli metai sukas tokios dainos kaip tell me why ,waiting so long ,behelit ,gatsu,forces ir puikiai susiklauso . Gal tau tiesiog labiau patinka skambios mielu japoniukiu(u) daineles apie meile ir sviesu rytoju.
                    AKA Fleimas

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius Evil Mastermind
                      Vienu zodziu, ka noriu pasakyti - Berserk manga labai smarkiai rekomenduoju, anime patarciau vengti.
                      Nu va, išbrokavo vieną iš nedaugelio padorių mangos ekranizacijų... Aš savo ruožtu patarčiau vengti mangos nuo tos vietos kur pasibaigė anime.

                      Comment

                      • Bardakas
                        Žmogus Ne





                        • 2005 09 22
                        • 1462

                        #12
                        Autorius Killerbee
                        Nu va, išbrokavo vieną iš nedaugelio padorių mangos ekranizacijų... Aš savo ruožtu patarčiau vengti mangos nuo tos vietos kur pasibaigė anime.
                        Kodėl gi? Ten dar padoriai pradžioj ėjo, iki kol priėjo fėjų karalienę monstrę. Bet po to šiek tiek pasitaisė, ir ta arka kur inkvizitoriai atsiranda gan įdomiai įsipaišė, žinoma, kas skaitė tas žino naujausioj arkoj koks fantasy prasideda dabar... net baugu šiek tiek, bet gal net ir įdomu bus.
                        Autorius Killerbee
                        Viską geriausia turėjo manga jau parodė anime. Toliau ten jau nebe tas.... Gražiai nupiešta ir net įdomu, bet ne daugiau.....
                        Na, sakyčiau tada manga vis vien verta paskaityt bent dėl necenzūruotų vietų ir platesnės istorijos kuri vyko per anime.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2010-03-22, 21:17.
                        Maybe on Earth, Maybe in the Future
                        sigpic
                        Kurokawa idėjinis lyderis
                        Lėtai keičiu slaptažodžius

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2949

                          #13
                          Autorius Bardakas
                          Kodėl gi? Ten dar padoriai pradžioj ėjo, iki kol priėjo fėjų karalienę monstrę. Bet po to šiek tiek pasitaisė, ir ta arka kur inkvizitoriai atsiranda gan įdomiai įsipaišė, žinoma, kas skaitė tas žino naujausioj arkoj koks fantasy prasideda dabar... net baugu šiek tiek, bet gal net ir įdomu bus.
                          Viską geriausia turėjo manga jau parodė anime. Toliau ten jau nebe tas.... Gražiai nupiešta ir net įdomu, bet ne daugiau.....

                          Comment

                          • Evil Mastermind
                            Just Evil

                            • 2009 02 24
                            • 154

                            #14
                            Anime parodė tik Guts'o flashback'ą, man asmeniškai įdomiausia istorija prasideda (big spoiler here)
                            Spoileris:
                            po Didžiojo Užtemimo, kai Grifitas po truputį tampa savotišku tamsos mesiju ir pradeda savo tikrąjį žygį siekdamas absoliučios valdžios, padėdamas Midlando žmonėms, gelbėdamas karalystę nuo užsieniečio demonų imperatoriaus, vienu žodžiu, vien gerus darbus darydamas, bet kaip žmogus vis šaltėdamas ir virsdamas vis labiau makiavelišku o Gutsas iškeliauja keršyti Grifitui, vėliau suvokia, jog jam svariausias visgi buvo ne kerštas, tampa kur kas žmogiškesniu ir stengiasi bent jau Ceską išgelbėt, nors jo gyvenimas ir sugriuvęs. Puikus character development'as abiejų pagrindinių veikėjų. Be to, atsiranda mano mėgstamiausi šalutiniai veikėjai - Farnezė ir Serpikas. Kalbant apie patį siužetą - nuo Užtemimo prasideda tikrai įdomus stuff'as, tiek karas tap didžiulės rytų imperijos ir mažų vakarų valstybių, tiek inkvizicija ir religiniai konfliktai, tiek Guts'o demonų medžioklė, tiek Grifito iškilimas, ko jis siekė visą savo žmogišką gyvenimą, tiek pagaliau pati tikriausia apokalipsė ir pasaulio perkūrimas Tamsių ir šokiruojančių dalykų taip pat pilna, ypač siužetinėse linijose apie Albiono bokštą ir kušanų imperatorių bei jo ypatinguosius tarnus. Tad nematau nieko, kuo anime adaptuota siužetinė linija lenkia tolimesnius įvykius - ji buvo gera, bet iš esmės tik prologas.
                            .

                            Post'as, kurį parašiau viršuje, yra tik mano nuomonė, tą pabrėžiu. Paprasčiausiai nusibodo girdėti apie Berserk anime vien pagyras, bei matyti, kad žmonės, kuriems jis nepatiko laikomi nepribrendusiais arba vien pigaus popso mėgėjais. Tad pamėginau išsklaidyt tokią nuomonę nors kiek argumentuodamas (beje, tą patį pastebiu ir dėl daugelio klasika virtusių anime - jei drįsti parašyt, jog vienas iš tų anime tau nepatiko, atsakymas būna beveik visad maždaug "you just don't get it or/and you are idiot" )


                            Dėl soundtrack'o - tiesą sakant, kaip tik norėjau žymiai profesionalesnio ir niūresnio garso takelio, esamas vietomis buvo gana apgailėtinas, ypač op/ed kurios būtent ir buvo blankus japoniškas rokas. O pats "vidinis" anime garso takelis, mano galva, buvo vien tik blankus - tokiai istorijai reiktų ko nors niūraus ir epic
                            Paskutinis pakeitimas nuo Evil Mastermind; 2010-03-22, 22:31.
                            Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2949

                              #15
                              Autorius Evil Mastermind
                              Post'as, kurį parašiau viršuje, yra tik mano nuomonė, tą pabrėžiu. Paprasčiausiai nusibodo girdėti apie Berserk anime vien pagyras, bei matyti, kad žmonės, kuriems jis nepatiko laikomi nepribrendusiais arba vien pigaus popso mėgėjais. Tad pamėginau išsklaidyt tokią nuomonę nors kiek argumentuodamas (beje, tą patį pastebiu ir dėl daugelį klasika virtusių anime - jei drįsti parašyt, jog vienas iš tų anime tau nepatiko, atsakymas būna beveik visad maždaug "you just don't get it or/and you are idiot" )
                              80% kuriems nepatiko yra matę tik pirmą epizodą. 10% nemėgsta Berserko, nes ten nėra pantsu, humoro ir negražiai nupiešta. 5% iki Berserko dar nepribrendę. Likę 5% - snobai.
                              Gerai aš čia visus į stalčius sudėliojau....

                              Comment

                              Working...