Seikon no Qwaser

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Seikon no Qwaser

    Seikon no Qwaser
    聖痕のクェイサー


    Režisierius: Hiraku Kaneko
    Studijos: TAKI Corporation, Hoods Entertainment
    Žanrai: Veiksmas, ecchi, super galios, antgamtinis, komedija.
    Transliacija: nuo 2010-01-09 iki 2010-06-20
    Formatas: TV
    Trukmė: 24 x 24 min.
    AniDB reitingas: 5.47 (112)
    MAL reitingas: 7.07 (4313)
    ANN reitingas: 4.98 (436)

    YouTube resursai:
    Trailer cen || OP || ED uncen

    Papildoma Info:


    Veiksmas vyksta St. Mikhailov'o akademijoje, tai stačiatikių tikėjimo mokykla, kurioje mokosi dvi sesutės Tomo Yamanobe ir Mafuyu Oribe. Joms čia gyvenimas nėra visiškai rožėm klotas, kadangi neretai joms tenka iškęsti bendraklasių priekabiavimą dėl milžiniškos Tomo krūtinės. Vieną eilinę dieną Tomoko ir Mafuyu eidamos namo "sutinka" keistą sidabraplaukį berniuką, vardu Aleksandras, pasirodo jis neseniai atvyko iš Rusijos ir mokysis St. Mikhailov akademijoje. Kaip netrukus paaiškėja Aleksandras nėra paprastas berniukas, pasirodo jis yra Qwaser'is. Qwaser'iais vadinami žmonės kurie gali valdyti įvairius cheminius elementus, o galios tokiems sugebėjimams jie semiasi iš moters pieno, vadinamo "Soma". Neilgai trukus sesutės pačios to nesuvokdamos įsitraukia į taip vadinamų Qwaserių kovas, kurių baigties nekas nežino.


    Piešimas išties gražus. Aplinkos detalios, ypač padirbėta perteikiant stačiatikių bažnyčios relikvijas, kurių šiame anime netrūksta. Veikėjai pavaizduoti savitu stiliumi, kuris žiūrisi iš ties gerai. Akį neretai pradžiugina šiokie tokie pagyvinimai kurie tik dar labiau paryškina emocijas. Kadangi čia maitinimas krūtimi neatsiejama istorijos dalis, tai apnuogintų krūtinių čia tikrai netrūksta. Ir šiame anime vyrauja ecchi tematika, kuri turiu pripažinti pateikta be priekaištų, visos grožybės pavaizduotos detaliai, bei realistiškai, kas leidžia neblogai paganyti akis. Tik įspėju žiūrėkite necenzūruotą versiją nes tik tada pamatysite tai apie ką aš čia kalbėjau. Cenzuruota versija yra tiesiog išprievartautas anime kadangi nuolat tenką žiūrėti į dagų, žolę ar spinteles, o ne į tai ką iš tikrųjų turėtum žiūrėti. Taigi cenzūra yra blogis, tad venkit jos...

    Muzika skambanti anime eigoje per daug neįstrigo tad nelabai ką turiu pasakyti iškyrus to kad ji neblaško ir netrukdo žiūrėti, o tai jau šioks toks pliusas... OP taip pat per daug neįstrigo, tačiau turiu pripažinti kad jis gana vykęs, jo eigoje ne tik pristatomi veikėjai, bet dar ir šie tiek veiksmo net yra ir viskas skambant energingai muzikai. ED net labai patiko, viskas perteikta įdomiai ir labai originaliai, netradiciniai rodymo kampai, bei spalvų žaismas o prie viso to dar puikiai dera ir gražiosios šio anime merginos ir visas tas grožis vyksta skambant energingai muzikai, o tai ne kaskart pasitaiko.

    Apibendrinimas: Nors pradžia buvo išties intriguojanti bei žadanti kažką tikrai naujo, bet kuo toliau tuo labiau visa tai virto į tiesiog papų fiesta. Istorija lengvai nuspėjama, veiksmo scenos per daug blankios ir netikroviškos, be to kad tas veiksmas vyktų dar ir pieno jie turi atsigerti, o tai jie daro čiulpdami kokios nors krūtiningos merginos apvalumus. Šiek tiek dar viską pagyvina nedideli SM žadimukai tarp dviejų veikėjų. Taigi duodu 7/10 su daug geležinkelių, nes visgi aš jį pažiūrėjau iki galo...


    24
    5
    37.50%
    9
    4
    33.33%
    8
    3
    16.67%
    4
    2
    12.50%
    3
    1
    0%
    0
  • Vikonc
    Naujokas
    • 2010 02 17
    • 5

    #2
    O!šitas geras. Kiek keistokas, bet tikrai visai nieko. Aleksandras žiauriai kietas. Mėgsta barščius;D

    Comment

    • Futari
      AZ rėmėjas



      • 2007 01 07
      • 1094

      #3
      Patinka šitam anime kartais pasitaikanti rusų kalba. Barščiai jėga. "Vkusna vkusna"
      O šiaip ir fanservisas neblogas, ir netgi siužetas pakenčiamas yra. Šis tas!

      Comment

      • angellus
        tinginys

        • 2007 01 17
        • 228

        #4
        kažkaip manga daug įspūdingesnė. kažkaip sunkiai man jis žiūrisi, visus papus ir jų čiulpimus prasuku, laukiu tik kovų, nes Šaša tai tikrai toks neblogas, tik viskas ten per greit, o papų per daug. ir dar to kvailo Tomo balselio, kaip ir visų kitų, negaliu pakęst to japoniško mergaičių cypimo, kuris eina per visą anime šitą. šiaip, kol kas neįspūdingas ir galėčiau pilnai sutikti su MAL ir ANN reitingais.

        Comment

        • Aeval
          Rašytojas


          • 2009 01 12
          • 259

          #5
          Nieko toks. Bet manga geresne.

          Comment

          • amaeru
            big fcuking surprise

            • 2008 11 15
            • 111

            #6
            Aleksandras - Allen Walker2?

            Comment

            • Gvauz
              Naras
              • 2006 11 18
              • 271

              #7
              va čia tai anime XD kur dar tiek papų žindymo ir kovų galima pamatyt? ypač patiko ta maža lolė, kuri sau vergę gavo. žodžiu šis anime tiesiog awsome visom prasmėm XD ir turi vieną geriausių ending

              Comment

              • Ayami
                Menas buti savimi.

                • 2009 05 10
                • 123

                #8
                Kol kas patinka. O ir piesimas grazus. Tik kad del tu papu zindimo.. nu nezinau.. Savotiskas, savotiskas.
                Paskutinis pakeitimas nuo Ayami; 2010-05-03, 14:25.

                Aaaaaaa!

                Comment

                • Haruhi
                  Rimtas forumo narys


                  • 2008 03 26
                  • 190

                  #9
                  piesimas tai grazus grazus, bet man keistas tas "soma thing" biski perlenkia cia tuo paciu papildziau savo chemijos zinias xD o siaip tai kentet galima, kai neturi ko daugiau veikt
                  Spoileris:

                  p.s. sitas anime man sukelia 1 minti - "power for the breasts"

                  Comment

                  • Aramis

                    #10
                    Nesugebėjau pažiūrėti aštunto epizodo. Džiaugiuosi, kad nesugalvojau jam aprašymo rašyt.

                    Per daug mano skoniui "karvizmo" ir kitokių nesąmonių, bei įvaizdžio jei merginos krūtinė dydžio sulig karve, tai ji jau super gera.

                    Nežinau. Neprisiverčiu žiūrėti. Gal kada pabaigsiu. Bet tik kaip nebus ką veikti visiškai.

                    Comment

                    • amidau
                      ☣☠☣







                      • 2007 04 25
                      • 1384

                      #11
                      Autorius Aramis
                      Nesugebėjau pažiūrėti aštunto epizodo. Džiaugiuosi, kad nesugalvojau jam aprašymo rašyt.

                      Per daug mano skoniui "karvizmo" ir kitokių nesąmonių, bei įvaizdžio jei merginos krūtinė dydžio sulig karve, tai ji jau super gera.

                      Nežinau. Neprisiverčiu žiūrėti. Gal kada pabaigsiu. Bet tik kaip nebus ką veikti visiškai.
                      Ir šitai sako tas kuris nuolat dėl papų alpsta
                      Jei jau aštunto epo neįveiki, tai tolesni tau...
                      įvaizdžio jei merginos krūtinė dydžio sulig karve, tai ji jau super gera.
                      Ji ne gera, o kvaila, nes maistas skirtas smegenų augimui atiteko papu augimui...

                      Comment

                      • Aramis

                        #12
                        Autorius amidau
                        Ir šitai sako tas kuris nuolat dėl papų alpsta
                        Didžiausios man patinkančios ir alpimą keliančios yra B dydžio

                        Yra viena kita išimtis, kada dar į C galiu žiūrėti, bet jau DD, na jau tikrai

                        Taip sakant nuo kiekybės prie kokybės perėjau

                        O čia tau, mano asmeninė mėgiamiausioji šio anime mergina ir riba mano alpimo

                        Spoileris:


                        P.S. Sekirei tai netaikoma
                        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-05-24, 19:14. Priežastis: Vis pamirštu tuos spoiler

                        Comment

                        • amidau
                          ☣☠☣







                          • 2007 04 25
                          • 1384

                          #13
                          Autorius Aramis
                          P.S. Sekirei tai netaikoma
                          Ir kodėl netaikoma, aš pvz to sekirei vos kelis epus ištvėriau...

                          O kalbant apie Qwaser tai 18 epas truputi pataisė tuos nusivažiavimus kurie buvo paskutiniuose epuose, įvedė kelis naujus veikėjus, o dar ta nebloga yuri scena.
                          Vienžodžiu nieko rimta, bet žiūrisi neblogai...

                          Comment

                          • Aramis

                            #14
                            Autorius amidau
                            O kalbant apie Qwaser tai 18 epas truputi pataisė tuos nusivažiavimus kurie buvo paskutiniuose epuose, įvedė kelis naujus veikėjus, o dar ta nebloga yuri scena.
                            Vienžodžiu nieko rimta, bet žiūrisi neblogai...
                            Sekirei man patiko dėl mangos Kadangi žinojau kaip viskas turi būti, taigi sugebėjau ką man reikia "užpildyti"

                            Na, kadangi tavo skoniu krūtinių ir kitos erotikos srityje pasitikiu, kai baigs imsiu žiūrėti. Nors Durara anksčiau planuoju žiūrėti
                            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-05-24, 22:52.

                            Comment

                            • Gvauz
                              Naras
                              • 2006 11 18
                              • 271

                              #15
                              kuo toliau žiūriu tuo labiau manau, kad šis anime toks nesveikai geras XD jame visko tiek pilna. skirtas iškrypėliam

                              Comment

                              Working...