Sasameki Koto

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Sasameki Koto

    Sasameki Koto

    Režisierius: Eiji Suganuma
    Studija: AIC
    Žanrai: romantika, komedija, lesbietės
    Transliacija: 08.10.2009 по 31.12.2009
    AniDB reitingas: 7.44
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.

    Opening / Ending / AMV


    Aprašymas: Sumika Murasame yra aukšta ( pagal japonų standartus), stipri, inteligentiška, protinga, karatistė ir.....lesbietė. Į mergaičių mokyklą patekti nepavyko todėl tenka mokytis paprastoje. Ji turi draugę Ushio Kazama, labai gražią mergaitę ir taip pat lezbietę. Sumika yra įsimylėjusi Ushio ir čia kaip ir nieko blogo jei ne draugės "skonis". Mat jai patinka mielos (kawainos) mergaitės. Ushio supratimu kawainos mergaitės yra mažos, silpnos, kvailos ir nerangios. Sumika pagal visus parametrus yra "užribyje". Iš anksto žinant neigiamą atsakymą prisipažint nenori, o taip dar ir draugystę sugadinti galima. Taip ir kankinasi vargšelė. Draugės meilės reikalai ne ką geresni. Jai žiauriai nesiseka susiporuoti. Ką jau padarysi, mokykla tai normali. O gal vis tik padėtis nėra tokia beviltiška ir Sumika dar turi šansų?

    Dažniausiai shoujo-ai žanras yra negailestingas vyriškai lyčiai. Jie yra įžūliai ignoruojami ir egzistuoja gandų lygyje. Jei yra mokykla tai, kaip taisyklė, mergaitiška. Šiuo atžvilgiu Sasameki Koto yra kitoks. Mokykla yra normali, berniukų yra daug ir dauguma net nupiešti.^^ Yra net vyriškas personažas. Aišku ne pagrindinis, bet vis šis tas. Tiesa, prie vyrų jį priskirti čia gal kiek per drąsu. Man neaišku, kodėl japonų animacijoje yra gėjai, lesbietės, o biseksualai yra absoliučiai ignoruojami.



    Gaila, manau m-m-v ar panašus meilės trikampis duotų istorijai daugiau pikantiškumo ir jausmingumo. Kaip tik to trūksta šitam serialui. Kaip shoujo-ai žanrui istorija yra per daug....kaip čia išsireiškus....pilka. Nėra čia didelių aistrų ir dramos. Veiksmas melancholiškas ir ramus. Romantika yra hareminio serialo lygio, t.y. daugiau fanserviso nei jausmų. Sumikai nei kraujas iš nosies bėgo.^^ Pabaiga yra jokia, visomis prasmėmis. Tiesa, viskas ne taip jau ir blogai. Toks pat pilkas piešimas yra visai neblogas, kartais akims norisi pailsėti. Pradžioje žiūrėjosi sunkokai, bet vėliau įsivažiavo ir buvo visai linksma. Buvo ir pora neblogų juokelių. Ypač patiko nebylusis draugių dialogas.

    Reziumė: Sasameki Koto yra beveik Aoi Hana kopija, irgi neišraiškingas shoujo-ai, bet ši kartą jau su fanservisu. Kaip tik papai, kraujas iš nosies ir erotinės fantazijos mano nuomone čia yra truputi ne į temą. Kaip lengvą ir truputi romantišką mokyklinę komediją žiūrėti galima, bet nebūtina.


    6 balai. Aoi Hana man yra truputi, bet geresnis.

    9
    5
    44.44%
    4
    4
    22.22%
    2
    3
    33.33%
    3
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    #2
    Tikrai Aoi Hana klonas, net OP panašus Tačiau man jis net labiau patiko už Aoi Hana, daugiau komedijos, mažiau niekam nereikalingos romantikos, ir krislelis dramos visai geras mišinys išeina. 8/10 nes susižiūrėjo lengvai ir smagiai, tikrai neblogas gyvenimiškas anime.
    Beje patiko ta scena su kita bibliotekininke, kokybiškai padaryta (terčias screenas)

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius amidau
      Tikrai Aoi Hana klonas, net OP panašus Tačiau man jis net labiau patiko už Aoi Hana, daugiau komedijos, mažiau niekam nereikalingos romantikos, ir krislelis dramos visai geras mišinys išeina. 8/10 nes susižiūrėjo lengvai ir smagiai, tikrai neblogas gyvenimiškas anime.
      Beje patiko ta scena su kita bibliotekininke, kokybiškai padaryta (terčias screenas)
      Aha, gražiai apsižliumbė.

      Comment

      • zeke
        trust me i'm engineer

        • 2009 01 02
        • 392

        #4
        Šitas pirmas man tokio pobudžio anime bet likau sužavėtas. 5/5
        S_T

        Comment

        • Vovy
          Blood

          • 2008 03 18
          • 29

          #5
          Anime toks nieko nešskirentis iš daugelio. Kas patiko tai piešimas labai ir humoras.

          Comment

          • demoniacman666
            Forumo vilkas

            • 2008 04 16
            • 370

            #6
            Nu nezinau, nepraeina man tie anime apie lebes lesbems, vis delto esu bachuras ir ziuret kaip mergos tokius laiko vos ne sliuzais ziauriai nervina. Piesimas neipatingas kaip ir siuzetas, veikejai ir visa kita... Biski geriau us Aoi Hana bet iki normalaus anime dar truksta. Kam tas transvestitas ten reikalingas tai taip ir nesupratau, turbut kaip dekoracija... 3/5 ir tai per gerai...

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            Working...