AppleSeed Movie (2004)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DJ
    >_<'
    • 2002 02 20
    • 87

    AppleSeed Movie (2004)

    AppleSeed Movie


    @AnimeNFO || @AniDB || @ANN


    Metai: 2004
    Žanras: Action, Sci-Fi, Drama
    Studija: Geneon Entertainment
    Oficialus puslapis
    Trūkmė: 105 min

    Antroji 'animezacija' Masamune Shirow mangos, pilnai 3D animuota, t.y. visi veikėjai kompiuterio generuoti trimačiai modeliai. Taigi, veiksmas vyksta kažkur ateitije, kai tecnologijos labai pažengusios ir žmonės turi prisidarę visokių robotų kuriuos gali valdyti į juos ilipę. O vat nuo čia ir prasidedą nesamonės.

    Taigi, kad ir kokių kietų ir galingų ir sudėtingų mašinų prikurtą, jas valdyti taip paprasta jog pirmą kartą į ją atsisėdęs jau gali dalyvauti mūšyje, ir nesvarbu, kad tu moteris, ir kaip taisyklę (ne mano išmislas, per anime taip sakė) moterims daug sunkiau sekasi valdyti tokias mašinas. Na anime šitas tokių ir dar panašių paradoksų nestokoja, kad ir štai, du didžiuliai tankai į minutę iššaunantis per tūkstantį kulkų niekuomet nepataikis į vieną moterėlę, bet visiški paprastuoliai E.S.W.A.T. vaikinai tai padaro be jokiausio vargo, ir taipogi nesvarbu, kad poto kaip pasirodo, ta moterėlė tik su vienu peilių rankose per pratybas išguldo tuos vaikinus per 10 minučių. Bet tai dar galima kentėti. Netgi galima kentėti kaikuriuos labai 'turiningus' ir 'protingus' dialogus. Bet, kad žmonės gelbėtu robotus, kurie netgi ne robotai, o Bioroidai kažkokie, kurie neturi jokių jausmų, nemoka daugintis ir gyvena labai trumpai (emmm tai koks jų egzistavimo tikslas ir kam juos gelbėti išvis?) ir apskritai neaišku kam jie buvo sukurti. Na bet pati visų šių nesamonių viršūnė tai kad per paskutines 25 anime minutęs veiksmas, pasikeičia gal kokius keturis kartus, geriečiai pavirsta blogiečiais ir atvirkščiai ir atvirkščiai ir galiausiai supranti, kad arba nieko nesupranti kas yra gerai, o kas blogai arba pasiduodi ir pradedi nebekreip į visas tas nesamonęs dėmesio ir tiesiog pasilieki grožėtis gera grafika.

    Taigi, kalbant apie kažką gerą šiame anime, tai grafika. Nors ir nėra tokia graži kaip GITS2, bet nelabai daug ir teatsilieka. Labai gražiai padaryti miestai, na ir veikėjai visai nieko, nors ir visiškai nesimato jų veiduose emocijų, jas tenka spėlioti pagal balsą.

    Na, bet šeip ar taip nors ir visiškai niekam tikęs siužetas, tačiau jei jums patinka kompiuterinė grafika anime tikrai vertas pažiūrėti vien dėl jos.
    107
    5
    26.17%
    28
    4
    31.78%
    34
    3
    22.43%
    24
    2
    14.95%
    16
    1
    4.67%
    5
  • balkis

    #2
    Biski per daug pesimistiskas tas aprasymas... Nei tas filmas toks blogas nei ka. Tiesa sakant atrodo, kad jis buvo ziurimas tik retkarciais uzmetant aki, nes pvz. i klausima "koks jų [bioroidų] egzistavimo tikslas ir kam juos gelbėti išvis?" tikrai stengesi atsakyti filmo eigoj. Kartu ir pabaigoje nera tiek daug tu siuzeto vingiu, kad visiskai pasiklyst butu galima... O taip pat filma galima ir dar karta paziuret, jei ne viskas is pirmo karto aisku buna
    Vienzo - siuzetas nera toks nevykes, kaip gali kitiems is pirmo zvilgsnio atrodyts.

    P.S.: kazkaip keistai skamba "netgi ne robotai, o Bioroidai kažkokie". Tai jeigu zmogu, tarkim, pavadinsi banglu ar pan., tai jis jau nebe zmogus bus?

    Comment

    • DJ
      >_<'
      • 2002 02 20
      • 87

      #3
      na pagal įvertininus mano aprašymas visai teisingas, niekas 5 jam nedavė, 4 turbut pats davei o ir šeip skaitau, kad esu pakankamai daug matęs, jog drysčiau sudėt į šuns dienas AppleSeed siužetą, šį anime gelbėja tik du dalykai, tai nebloga grafika ir Masamune Shirow vardas

      Comment

      • balkis

        #4
        Nu, tiesa sakant as nebalsavau dar O kad 5 dar anime neturi tai nereiskia, jog anas pripazintas nulis yra...
        Del tavo patirties ir nebandziau gincytis, nes tu savo nuomone gi aprasydams isreiskei. Bet stengiaus as pataisyt netikslumus tava aprasyme, kad kiti, katrie dar nemate filmo, taip neissigastu ir neapsigautu (negi tos pora ankstesniu pastabeliu buvo neteisingos? ). Buna ir daug blogiau.. Paimk kad ir ankstesne AppleSeed ekranizacija. Ten tai isvis geriausiu atveju "idomesne diena policijas gyvenime" tebuva

        (Gincyjames, ale nei vienas mangos neskaites speju )

        Comment

        • Andrius_DM

          #5
          Nu DJ tu cia bizki i lankas nuvaziavai, jei tau nepatiko tai nerko ant AppleSeed s..us drapstit.
          As pasizejau ir man tikrai patiko jei tu nesupratai kam buvo sukurti biorobotai tai zek tiek kartu kol suprasi nes tes yra kur paaiskina, o siap mano nuomone sis filmas yra vertas 5. Todel ir duodu jam 5.
          O kam patinka mokslines fantastikos zanras siulau spiaut ant DJ aprasimo ir ziureti su malonumu si filma.

          Comment

          • DJ
            >_<'
            • 2002 02 20
            • 87

            #6
            gal tu geru sc-fi nematęs tada :/ tai išduok paslaptui kam tie bioroidai buvo sukurti ?

            Comment

            • Raziel
              Mr. Reasonable


              • 2004 06 09
              • 194

              #7
              moksline fantastika seip vienas megstamiausiu mano zanru, bet sitam Appleseed as irgi nieko ypatingo isskyrus grazius vaizdelius ir action nepamaciau... siuzetas gana nesudetingas, bet man jau nuo ankstesnio Appleseed nepaliko yspudzio sitas settingas. zeurei nepatiko veikeju veidai, nu plyn, FF: Spirits Within ar Shreke kazkaip sugebejo juos atgaivint, o cia visu marmuzes kaip is akmens isskaptuotos.... labai nerealei ir neydomei atrodo, neytraukia tos visos ju dramos, nes labai jau sintetiskai viskas atrodo, mano galva toks 'so so' animas
              "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
              Alexander Kojève, 1959

              FF sucks! Please, don't kill me

              Comment

              • Mamimi

                #8
                na man kaip kompiuterines grafikos nemegejai sis anime visai patiko. Siuzetui dideliu priekaistu neturiu, OST labai patiko... apskritai, kadangi jis buvo ziurimas vien tam kad greiciau prabegtu laikas, taigi ir nelabai atidziai, negaliu nei per daug girt, nei per daug keikt. Bet kam bioroidai sukurti buvo, supratau

                bet kaip filmas baigesi - niekaip neprisimenu...

                Comment

                • gediminas
                  bebop
                  • 2003 06 22
                  • 24

                  #9
                  CG irgi ne gerbejes, bet gerai kad bent normalaus paishymo idejo O siuzetas geresnis nei GITS2, nors turbut nesulyginami dalykai cia jau gaunasi Vienu zodziu dar CG truksta tobulumo, kad naudoti animej..
                  http://gediminas.kalnieciai.lt/anime/bu_girl_vs_trigun.gif
                  Your ticket to the future is allways blanc.

                  Comment

                  • Mouse[ON]
                    me, myself and i

                    • 2005 06 21
                    • 50

                    #10
                    Katik sita perziejau, nors nelabai megstu anime su tiek daug kompiuterines 3d grafikos, bet Appleseed labai patiko, kas dar nemate rekomenduociau paziureti ;] nebent nemegsta sci-fi
                    "Optimistas plyšauja, kad mes gyvename pačiame geriausiame pasaulyje, pesimistas nuogąstauja, kad būtent taip ir yra." - Rėjus Bredberis

                    Comment

                    • sielasekys

                      #11
                      as galiu tik vien apasakyt : slamstas! nei grafika ten kruta nei siuzetas nei veikejai, ideja nieko gero, o jei grafikos nori ff paziurek, yra daug geresniu anime uz sita.+ veikejai kaip iklijuoti...
                      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2005-12-30, 11:40.

                      Comment

                      • Web_Master

                        #12
                        Mamimi - na kaip, kaip? O kaipgi, kitaip kaip ne "Happy End"?

                        Tik ka žiūrėti baigiau. Įspūdis? pažiūrėti verta, net tiems kurie nieko bendra su Anime žanru neturi. Bet dėl SCI-FI tai kas nemėgsta, tam gal ir nelabai tiks. Labai tiktai liūdna, kad Lietuvoje nieko padoraus kine nerodo. Tiktai Harry Potteris, Harry Potteris ir viskas. Anime paskutinį, kurį mačiau-->> kine tai buvo: "Čichiros nuotikiai dvasių pasaulį"* . Bet kaip visada "vaikai" iš po Mizayzakio plunksnos gaunasi, labaaaaai geri, su būtent jo rankos bruožu. Bet nenukrypstam nuo temos.

                        APPLESEED - mano išmastymais:

                        Truputi perdėta su žanru, labai geras pastebėjimas, kad veidai, Mangoje ir Anime labai daug reiškia, bet ir pasigendu to šiame filme. Didelės akis, tobulai "išdrožtas" veidelis, bet kur mimika? Fantastikos žanras tikrai gerai išvystytas. Labai graži grafika, daug visokiausių smulkmenų, smulkmenielių. Bet man asmeniškai atrodo, kad per daug, , taigi mes ne filmą iš Matricos žiūrim, o atpasakojimą iš laaaabai gero komikso-Mangos. o ten nuotaika tai labai panaši, bet nepersistengta su efektais. Be to, labai ilgi ir tokie nors tu ka, monologai. Man iškart kažkaip su kažin kokių Chemijos vadovėliu pakvipo, ir smarkiai!!! Aš..... Dieve neatsimenu kaip gi pavadinimas buvo, labai panašaus Anime filmo, labai panašios SCI-FI - taktikos....... Ta sklerozė! Na gerai atsiminsiu, tai parašysiu. Ten mano galva, daug geriau sutaikyta 3D grafiką, ir 2D piešiniai, be to žmonės buvo piešti, ir labai gerai. Ir visko pakankama. Ir žodžių, ir žanro, nesugadinta.

                        Labai gražiai padaryta, matosi busimos Anime realizavimo kryptis. Tendencijos, bet vis dėlto, kaip Anime bei Mangos gerbėjas, negaliu deja, parašyti 5-tuko, o tiktai tarp 3 ir 4.

                        NE TIK - svarbu Anime grafika! svarbu nuotaika, bruožas!, brūkšnys, kurijingumas, bei siužetas.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2005-12-29, 19:53.

                        Comment

                        • Ojisama
                          Narys
                          • 2005 07 23
                          • 23

                          #13
                          Na man visiskai neuzkliuvo personazu fizionomijos. Grafikos gal ir negalima lyginti su FF,bet irgi ziurisi neblogai. Scenarijus nera pritrenkentis, bet yra keleta idomiu siuzeto posukiu.
                          Paziurejau OVA tai palyginus su filmu tikrai blankesne. Senoviskas piesimo stilius ir siuzetes neblizga. Gal kiek idomesni blogiukai

                          Comment

                          • kita
                            spacier than an astronaut

                            • 2005 10 13
                            • 77

                            #14
                            Ne, nepatiko man tais kažko. Pažiūrėjus 40min visa laiką galvoje skambėjo "tai man jau kažkur matyta", ir net ne kažkur, erdvinės muštynių scenos regėtos numylėtos Matricoj, 04:01 -os šuolis visiškai atitinka Wesley Snipes'o 'Blade' Trilogijoj. Daug visko labai jau priminė Final Fantasy filmą, net per daug (eghem ir pavadinimas Gaya figūravo). Gerai daug kas pastebėjo, smulkmenų milijonai, bet rezultate žmonės, kaip manekenai.
                            Minusas - pas mane buvo įgarsinta, ir smagumas smagumėlis žiūrėti ir nesuprasti ką kalbą, kai tokiu pačiu garsu persimuša originalo kalba.
                            O veikėjai simpatijų nelabai sukėlė. Ir dar kliuvo erdivėns detalės, besikertančios su pieštomis.
                            Kas gražu buvo, tai sugriautų miestų scenos, ir dar kai kurie vaizdiniai. Bet manau vien to nepakanka.
                            [Sci-fi tikrai mėgstu labiau už bet ką, bet čia .. ne.]
                            Balais -2.
                            Paskutinis pakeitimas nuo kita; 2006-02-13, 13:47.

                            Comment

                            • dushia

                              #15
                              Na gal siuzetas nieko gero, veidai akmeniniai, nu bet grafika tai man ziauriai patiko. Gal kai kurios scenos pasiskolintos is matricos ar blade'o, bet cia viskas 3d animacija, kovos scenos vistiek nerealios, didelis detaliskumas. Kam patinka 3d animacija robotukai ir drakes,tas tikrai turetu paziuret, nesvarbu,kad aprasymas nelabai optimistinis, nors tiesa teisingas. Tik sis anime turi kitu pliusu.
                              Jei turit si anime ir abejojat ar verta ziuret, permeskit akim ir raskit bent viena kovos scena(pradzioj pvz) ir tada spreskit.

                              Comment

                              Working...