Asura Cryin / Asura Cryin 2

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Asura Cryin / Asura Cryin 2

    Asura Cryin

    Režisierius: Keizou Kusakawa
    Studija: Seven Arcs
    Originalo autorius: Gakuto Mikumo
    Žanrai: nuotykiai, fantazija, mecha, haremas
    Transliacija: 02.04.2009 - 25.06.2009
    MAL reitingas: 7.18
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.

    Opening / Ending / Trailer




    Aprašymas: Lėktuvas, kuriuo skrido Tomoharu ir Misao, sudužo. Berniukui pasisekė, o mergaitei - ne. Užtat dabar ji yra visai gražus vaiduoklis. Taip porelė ramiai gyveno kol Shuri Kurosaki davė Tomoharu'i lagaminą ir liepė saugoti, gerbti ir mylėti. Mat jo vyresnysis brolis taip liepė. Tada ir prasidėjo nelaimės. Vargšą užpuola keista mergaitė, gauja blogiečių ir dar velnias žino kas. Prisideda ir Shuri, kurios ginkluotė ne blogesnė už tanko. Laimei ji kaip ir Tomoharu pusėje. Per visą šitą suirutę paaiškėja, kad lagamine slėpėsi robotas, kurio šeimininku Tomo ir tampa. Dar keisčiau, Misao yra roboto "siela". Berniukui prasideda maksimalių išbandymų metas.



    Būna anime kurie savo, kaip taisyklė nykų, vidų slepia. Geras to pavyzdys yra Chaos;Head. Haremas ten taip gerai nugrimuotas, kad net sunku neapsigauti. Yla aišku išlindo iš maišo, bet tik pabaigoje ir teigiamo įspūdžio labai nesugadino. Asura Cryin yra kita istorija. Ir kodėl šis anime negalėjo būti tiesiog haremas su fantazijos prieskoniai? Na, matyt, nemadinga... Užtat kūrėjams nesigavo nei normalus haremas nei mecha nei fantazija. Apie komedija apskritai patylėsiu. Dažnai normalūs 2x serijų anime padalinami į du sezonus. Mano nuomone tai nėra gerai, bet ne mirtina. Dažnai pirmas sezonas gaunasi gan "sausas", bet svarbiausias jame parodyti bent kažkokį potencialą. Ir čia kūrėjams nepasisekė. Nematau aš čia potencialo.



    Veikėjai absoliučiai standartiniai. Šlepetė-kunas, papai, loli ir vaikystės draugė. Yra dar daug personažų kurių galėtų ir nebūti. Iš terminatorės daugiau triukšmo nei naudos. Krūva mokinių tarybų kurie neaišku ką daro, bet galias turi nemažas.Yra dar mokslo klubas, kuris irgi neaišku ką daro. Tikrai nemoko vaikus kažko naudingo. Dialogai primityvūs. Net nesitiki, kad anime kurtas pagal rainobe. Siužetas šlubuoja abiem kojom. Aišku yra blogietis, kuris nori viską sunaikinti. Mat jam šis pasaulis atrodo neteisingas. Aišku yra pilna pasaulio gelbėtojų. Ir aišku viskas sukasi apie mokyklą. Siužete daug skylių, nelogiškumų ir neaiškumų. Na taip, bus antras sezonas, bet aš abejoju, kad jis viską ištaisys. Pabaigoje serialas pabandė surimtėti ir suintriguoti, bet pavėlavo. Nupiešta normaliai, be didelių pretenzijų. Užkliuvo kai kur kreivai nupiešti veidai. Kovos trumpos, neįspūdingos ir joms trūksta "draivo". Muzika....be komentarų. Atmosferos irgi nerasta.

    Reziumė: Šeip aš laikau save gan supratingu. Jei jau nesuprantu tai bent jau toleruoju. Asura Cryin mane gan stipriai suerzino. Kam reikalingi tokie anime? Tikrai ne mechų ar hamerų fanams. Na gal vaikams iki 14 metų. Šis anime yra nei žuvis nei mėsa. Nesuprantu ir netoleruoju. 6 balai....už nieką....na už papus.


    Galima ir nežiūrėti. Nieko neprarasit.


    Asura Cryin 2


    Režisierius: Keizou Kusakawa
    Studija: Seven Arcs
    Žanrai: nuotykiai, fantazija, mecha, haremas
    Transliacija: 01.10.2009 - 24.12.2009
    MAL reitingas: 7.75
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.

    Opening / Ending / Trailer




    Aprašymas: Taigi, antras sezonas jau senokai tyliai ir ramiai pasibaigė. Aš jo net kažkaip nelaukiau. Kas nors išvis laukė?^^ Vis tik, kodėl nepažiūrėjus? Tam buvo dvi priežastys:
    1. Žiūrėti nebuvo ką.
    2. Savimyla.
    Antroji priežastis svaresnė. Kadangi aš save labai myliu tai norėjau įsitikinti, kad buvau teisus ir tuo pačiu eilinį kartą paglostyti savo ego. Nepaisant to, kad aš ir taip visada esu teisus^^, negalėjau praleisti tokios progos. Pergalė tai beveik garantuota. Šiuo atžvilgiu šis anime manęs nenuvylė.
    Haremas? Mecha? Komedija? Drama? Fantasy? Asura Cryin yra visų galų meistras, kuris gali padaryti bet ką, bet nieko tikrai gerai. Antrame sezone jaučiamas poslinkis dramos link, bet ją žlugdo žinojimas kaip viskas baigsis - kaip ir visada. Juk negalima labai traumuoti vaikučių. Siužetas tvarkingai nuvedė ten kur turėjo - link pasaulio gelbėjimo. Tiesa, reikia įvertinti kūrėjų užmojį - vienu čia neapsiribota. Personažai nykūs ir jų vargai manęs absoliučiai nesujaudino. Galima pagirti nebent piešimą. Jis, kaip tokiam anime, čia gal net per geras.

    Reziumė: Sunku su įvertinimu. Antras sezonas žiūrėjosi įdomiau, bet 7 balai jam tikrai per daug. Tegu būna 6 su +, už kartais pasitaikančius haremo elementus.

    Galima ir nežiūrėti. Nieko neprarasit.

    23
    5
    43.48%
    10
    4
    17.39%
    4
    3
    30.43%
    7
    2
    4.35%
    1
    1
    4.35%
    1
  • angellus
    tinginys

    • 2007 01 17
    • 228

    #2
    grynai bauda. labai daug tikėjausi iš šito anime, kažkaip galvojau "o, čia kažkas gal bus įdomaus". bet etichmat, čia tikrai, nei žuvis nei mėsa, čia atsiprašant kakas... mečiau po keturių epu gal, nes nu gryniausia nesąmonė. tik mechos biški kitokios buvo, tai gal už tai galima būtų duoti vieną balą.
    P.s. tikiuosi kako ir etichmat nepalaikysit labai baisiai keiksmažodžiais.
    P.S.s. čia galima net panaudoti šitą:

    Comment

    • Mahiko
      Its pain time

      • 2009 04 12
      • 71

      #3
      Pilnai Pritariu Killerbee.Bet Wtf 6 Balai as vos 4 sugebejau duoti... ZIurejau kai dar buvo On going bet ...
      kaip jau sake Killerbee nei zuvis nei mesa

      Comment

      • amidau
        ☣☠☣







        • 2007 04 25
        • 1384

        #4
        Pradžia išties sudomino, vidurys taip pat neblogas buvo bet vat paskutinės serijos kažkokia nuobodybė paliko, tikiuosi antras sezonas pataisys viską.
        Pati ta iš šešėlių išlendančių šarvų idėja tikrai nebloga, o dar aplink skrajojanti vaiduoklė mergaičiukė.
        Duodu 6-7/10, visgi tai vienas iš kelėtos anime iš pavasario sezono kurių nedropinau po pirmojo epo.

        Comment

        • FantasyBeast
          Huzzuh!!

          • 2007 06 18
          • 101

          #5
          Peržiurėjau,o jau kita dieną nebeprisiminiau ką žiurėjau.Sausas siužetas,kurio "vingiai" (jei tokių jums atsirado) stulbinančiai nieko nepakeisdavo.Tušti veikėjai kurių nuotaikos neįmanoma nuspėti ,nes vieną Epizodą kapojasi tarpusavį kitą jau vėl draugai...Dar tos klubų nesamonės..
          Na bent patiko man Shuri su nesibaigiančiais sprogmenimis..
          Duodu 3/5 už bandyma padaryti fantasy mecha ir aišku Shuri...
          Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

          Comment

          • Jin
            Crazy Weirdo

            • 2009 02 06
            • 242

            #6
            Na man ir patiko. Ptadzia sudomino, bet galas kazkaip nuobuodziai ziurejos. Tikiuos 2 sezone parodys ka nors daugiau ir truputi idomiau.

            Comment

            • talismanas
              Narys
              • 2008 07 03
              • 36

              #7
              palaikysiu amidau ir Jin. Sudominti sudomino, bet po to nebesistengė kūrėjai vystyti siužetą nuosekliai. 2 sezonas bus... bet nežinau ar ašjį žiūrėsiu.

              Comment

              • mants
                Naujokas
                • 2008 11 05
                • 22

                #8
                Netaip senai baigiau žiurėt na laikui praleis man jis tikra patiko .
                sigpic

                Comment

                • xipzo
                  I hate IDIOTS

                  • 2009 04 16
                  • 224

                  #9
                  dar neziurejau bet jau plan to watch cia pagal komentarus ivairiu nuomoniu yra tai nelabai ejo nusprest ziuret ar ne
                  My Anime List <---
                  Waiting for Peacefull summer...

                  Comment

                  • Ayami
                    Menas buti savimi.

                    • 2009 05 10
                    • 123

                    #10
                    Pradejau ziureti, tai visai toks nieko Patiko. Laukiu nesulaukiu tolesniu seriju. :P

                    Aaaaaaa!

                    Comment

                    • aKi
                      Ruduo.

                      • 2007 10 24
                      • 289

                      #11
                      Vidutinybė. Žiūrėt sužiūrėjau, visgi kažkiek įdomu buvo, tačiau tikrai nieko įspųdingo. Piešimas vietom man atrodė kreivokas, OST irgi niekuo neišsiskiriantis. Na, bet antrą sezoną pričiupt reikės, kadangi pačiam gale anime šiek tiek surimtėjo.

                      Comment

                      • demoniacman666
                        Forumo vilkas

                        • 2008 04 16
                        • 370

                        #12
                        Nu man visai patiko. Gal todel kad norejau ko nors paprasto?.. Siaip piesimas neblogas, grazios mergos, dideli papai... Patiko ED... Siuzetas meslas bet ko dar galima tiketis is tokiu zanru misinio... Duodu 4/5 nes nei supykino nuo jo nei labai isimine... tiesiog eilinis anime...

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • djmindziulis
                          Memento mori
                          • 2009 05 17
                          • 76

                          #13
                          ziuriu dabar. visai nieko...

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1115

                            #14
                            nervina mane tokie anime, visada iškyla dilema: 8 duoti per gerai, 6 duot atrodo nuskriausi... duodu 7, bet vistiek jaučiu, kad kažkas negerai pradžia nieko, mergina sau skraido aplink, kietą mechą pasirodo turi, ilgiesi vyresniojo brolio ir gyveni, bet ant galo pradėjo svaigt visa istorija, piešimas geras, bet ne nuostabus, daug nesikabinėju, bet vietomis kliuvo... apskritai negaliu pasakyt ar verta buvo žiurėt, lyg ir sugaišau laika, lyg ir ne, na 7 neveltui...

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2949

                              #15
                              Nuomonė apie antrą sezoną (jei kažkam įdomu) pridėta prie pirmo.

                              Comment

                              Working...