2x2 = Shinobuden

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • KazE
    Forumo vilkas
    • 2003 09 22
    • 139

    2x2 = Shinobuden


    2x2 = Shinobuden
    ニニンがシノブ伝


    Režisierius: Hitoyuki Matsui
    Studija: ufotable
    Žanrai: Parodija, Komedija
    Transliacija: 2004.07.10 - 2004.09.25
    Trukmė: 12 ser. x 24 min.
    AniDB reitingas: 7.28 (1845)
    MAL reitingas: 7.16 (8396)

    YouTube resursai:
    OP || ED

    Papildoma Info:


    Ech, dar viena nevykusi parodija, kurioje nieko išskyrus banalius ir ant kiekvieno kampo besimėtančius bajerius nėra. Veikėjai dažnai migdantys ir apie bet kokį veikėjų vystymąsi nereikia net svajoti. Kadangi veikėjai kaip popieriniai, kokį nors siužetą ir juo labiau jo posūkius ar vingius reikia pamiršt dar nepradėjus žiūrėt anime. Pagrindiniai veikėjai: naivuolė ninzė Shinobu, jos draugė Kaede, kurią Shinobu sutiko kai bandė pavogt Kaedes kelnaites ir "evil vitaminas" Onsokumaru, kuris liepė Shinobu pavogti tas kelnaites. Štai taip ir prasideda turbūt vienintelis linksmesnis personažų nuotykis.







    Anime piešimas nėra niekuo ypatingas, nei akį rėžiantis nei ja patraukiantis. Daug chibi ir juokingų veidukų, daugiau lyg ir nieko. Garso takelis irgi nieko ypatingo. Na ir atrodytu jog tai - eilinis lievas anime štampas, kurio tikrai neverta žiūrėti, tačiau pasiimi žmogau alaus butelaitį iš šaldytuvo, pasikvieti linksmų draugų būrelį ir visi prasti iškrypusio geltono kamuoliuko bajeriai ar Shinobu naivumas sukels beveik isteriška juoką.






    34
    5
    11.76%
    4
    4
    26.47%
    9
    3
    14.71%
    5
    2
    20.59%
    7
    1
    26.47%
    9
    http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
    "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1319

    #2
    Hmmm.... Pakankamai smerkiantis aprašymas, bet manau norint nuo visko atsikvėpti ir šiaip kokių lengvų anime paspoksot, tai šitas būtų visai neblogas

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • Gzergas

      #3
      Aprasymas gal ir atitinka si anime, bet pazvengt tikrai yra is ko
      Geriausia ji ziureti kada ner ko veikt ir gera, zaisminga nuotaika, vat tada ir buna idomu
      ir dar atsiminiau, jo dar ne visus epizodus perziurejau.... varau ziuret

      Comment

      • demoniacman666
        Forumo vilkas

        • 2008 04 16
        • 370

        #4
        Geru anime si kuriny pavadint net liezuvis neapsivercia, bet pasijuokt tikrai yra is ko. Toki anime galima ziureti kai yra subjurus nuotaika (bent jau man padejo ). Ypac patiko iskrype nindzes nevykeliai

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • kawaii
          Narys
          • 2009 09 02
          • 59

          #5
          Man tai šitas anime visiška blevyzga. Vien tai, kad anime prasideda nuo to kai mažoji nindzė iš savo mokytojo burbulo gauna užduotį vogti merginų apatinius tam, kad taptų tikra nindze...
          Nu šiaip man ir tie bajeriai to anime nejuokingi ir piešimas kraupus. Manau, šitam anime aš per kvaila.

          Comment

          • darknesssama
            Naujokas
            • 2010 06 05
            • 26

            #6
            mano nuomonė dėl pradžios visiškai sutampa su kawaii. Šiaip ar taip, nors anime ir nepasižymi dideliu intelekto koeficientu, žiūrėti įmanoma

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            Working...