Mahoromatic

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zio
    Administratorius


    • 2000 02 22
    • 264

    Mahoromatic



    Mahoromatic
    Animenfo || AniDB


    Genre: comedy, ecchi
    Year: 2001
    12 eps TV


        Vis į akis pakliūdavo Mahoromatic pavadinimas, ypač kai jis patenka į anime top šimtuką ( bent anime info), beto Karolis jį taip išgyrė, tad galiausiai nusprendžiau dirstelt ir aš, nors tenka prisipažinti labai labai abejojau...

        Siužetas nėra kažkuo originalus ar novatoriškas - super duper androidė mergaitė Mahoro turi daug galių ir gina žemę nuo ateivių, tačiau, kaip ir atitarnavus daug laiko, ją išleidžia į užtarnautą poilsį, kurį jinai nusprendžia praleisti dirbdama namų šeimininke. Tad Mahoro ir patenka pas vieną gyvenantį vaikinuką. Nuo to viskas ir prasideda...

        Visų pirma tai comedy ir ecchi stiliaus anime. Pradžioj jau buvau panarinęs galvą ir žiovavau, tačiau greit prasiblaškiau. Nors buvau ir labai kritiškai nusistatęs, bet buvau greit pagautas linksmos istorijos bei situacijų: ką vien duoda mokytoja, bei jos kova su Mahoro. Man jos personažas buvo pats įspūdingiausias ir šmaikščiausias. Žinoma, buvo bandoma įdėti ir dramos, bei daug gilesnių siužeto vingių, tačiau mano manymu gan nevykusiai.

        Piešimo stilius paprastas, jis daug kur matytas, kaip tarkim pavyzdžiui, pagrindinis veikėjas - tai rudaplaukis nekaltas vaikinukas su dideliais akinukais. Kiti personažai irgi lyg kažkur jau buvo matyti. Garsas gan neblogas, gražiai skamba kai dainuoja pati androidė, lyg lopšinė ar vaikiška rami daina. Fainiai visai.

        Galiausiai, jei norit geros komedijos ir papų (oj oj Daanai laikykis XD ), šis animė kaiptik jums.

    24
    5
    41.67%
    10
    4
    33.33%
    8
    3
    16.67%
    4
    2
    4.17%
    1
    1
    4.17%
    1
  • Karakurt
    Narys

    • 2003 12 04
    • 20

    #2
    pradzioj ir me ziurejo kreivai y sita anima, bet kai perziurejau ir pamazgavojau tai nusprendziau kad visai neblogas, seip antras sezonas gal kike gilesnis pasirode, o paskutine serija visai shizova gal kas aprasys ir ta serija

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Kas liecia si anime, tai gero pasakyti turiu mazai ka. Pakankamai linksmas anime ir tiek.

      O del paskutiniosios serijos: tai taip jinai tikrai skiriasi is viso anime. Ten kaip pamenu ivykiai po 20 ar 30 metu. Zemes zmones jau keliauja i kosmosa ir pan. Pagrindinis veikejas tampa 'menegemento' androidu zudiku. Jo charakteris visai yra pasikeites ir jis beveik neatsimena tu laiku kai gyveno su Mahoro. Vienas nepasikeites dalykas - mokytoja. Herojus ja sutinka kazkokiam tai kosmines bazes restorane. Nei jos isvaizda, nei charakteris nepasikeicia. Matyt ateities plastine chirurgija tikrai yra auksto lygio. Nu bet serija baigiasi tuo, kad Mahoro yra kazkaip atgaivnama ir sutinka musu heroju. Tipo, kad ir vel pralinksmintu ar panasiai jo niuriu tapusi gyvenima. Pabaiga. Kazkaip net nemanau, kad vertejo ziuret sia serija (siaip cia OVA), nes is pagrindo skirias nuo viso serialo. Nuo linksmu ir juokingu dalyku grubiai pereita prie liudnoku.

      Comment

      • mindzze
        Forumo vilkas

        • 2007 05 18
        • 375

        #4
        NE anime nera toks blogas ,man labai patiko , gal pabaiga truputi per daug sausa .gal pirmas sezonas buvo geresnis už antra .
        Manua jau reikėtu sukurti žanra kaip "android" ,nes labai daug tokiu anime.

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #5
          Toks gan vidutiniskas anime pirmiji EP labai gerai ziurejosi paskui truputi prasciau, ir buvo labai neidomiu EP ypac tie kuriuose vyko kovos, nezinau man jos nepatiko, o seip is bedos ziureti galima

          Comment

          • Apriliuke
            Narys

            • 2007 07 02
            • 64

            #6
            Toks neblogas tik pabaiga viska susiko tas jos ieskojimas jio ir pan fuu !!!
            Forumo rėksnė.

            Comment

            • AKUJI-SAN
              Anime narkomanas ;-)
              • 2008 02 16
              • 190

              #7
              Autorius Sable
              Kas liecia si anime, tai gero pasakyti turiu mazai ka. Pakankamai linksmas anime ir tiek.

              O del paskutiniosios serijos: tai taip jinai tikrai skiriasi is viso anime. Ten kaip pamenu ivykiai po 20 ar 30 metu. Zemes zmones jau keliauja i kosmosa ir pan. Pagrindinis veikejas tampa 'menegemento' androidu zudiku. Jo charakteris visai yra pasikeites ir jis beveik neatsimena tu laiku kai gyveno su Mahoro. Vienas nepasikeites dalykas - mokytoja. Herojus ja sutinka kazkokiam tai kosmines bazes restorane. Nei jos isvaizda, nei charakteris nepasikeicia. Matyt ateities plastine chirurgija tikrai yra auksto lygio. Nu bet serija baigiasi tuo, kad Mahoro yra kazkaip atgaivnama ir sutinka musu heroju. Tipo, kad ir vel pralinksmintu ar panasiai jo niuriu tapusi gyvenima. Pabaiga. Kazkaip net nemanau, kad vertejo ziuret sia serija (siaip cia OVA), nes is pagrindo skirias nuo viso serialo. Nuo linksmu ir juokingu dalyku grubiai pereita prie liudnoku.
              O varge,Sable,nusivyliau tavo komentaru,atrodo žiūrėjai prasukdamas kas keliais sekundes.Managament buvo sunaikintas(jo vadovybę išskerdė Vesper Lyderis-herojaus senelis).
              Kiekvienas pasikeistų po dvidešimt metų.
              Mahoro kūnas buvo sunaikintas,bet jos (Šventosios) siela išliko.Ji visą tą laiką egzistavo be kūno kol pajuto,kad kažkas baisaus laukia jos mylimo berniuko.
              Taigi ji pareikalavo iš herojaus senelės (irgi Šventosios) dirbtinio kūno,gavo ir nulėkė ieškoti savo meilučio.Ir aišku rado.O jis atpažino ją iš jos mėgstamos frazės(prieš tai manė kad ten paprasta jos kopija):"Ecchi mintys yra blogai".

              Comment

              • demoniacman666
                Forumo vilkas

                • 2008 04 16
                • 370

                #8
                Tikrai neblogas, bet ne sedevras. Keista kad net bachurelis pakankamai solidus ir normalus, bet tais laikais dar speju nebuvo slepeciu mados. Zodziu 4/5, tikrai verta paziuret...

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                Working...